2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

kızlar slm acayip iş yoğunluğu oldu hemen baktım burcu gelmiş rahatladım bugün sezeryan var yani öylemi hızlıca yazılanlarıda fazla okuyamadım bebk iyiymiymiş nasılmış solunumu

muhribe

canım burcu çok az kalabildi burda, sadece bebekte yine sorun oldu dedi. dün misafirleri gelmiş yoruldu herhalde  :sad1: saat 4'te girecek doğuma  :amin:

HAYAT29

Kızlar nebisinin kalp atışı en düşük 130 larda Dr dedi yarın gel yine ve sol tarafına yat bugün bilginiz var mı kalp atışı normalde kaç olması lazım

muhribe

hayat doğuma sonra ne oluyor bilmiyorum ama benimkisinin bi ara 170'lerde seyrediyordu

izemsevi

hayat geçen ben nstye girdiğimde bir ara 170 çıkmıştı en düşükte 140dı dr yüksek biraz dedi ama sen heycan yapmışsın sana bağlı olarak yükselmiş dedi 120ile 160 arası normal diye biliyorum 120nin altı çok düşüge giriyor üstüde işte hızlı çalıştığını gösteriyor arası 120-160 yani pazartesi girdim ondan gayet iyi dedi allaha şükür

HAYAT29

Valla bilmiyorum canım inşallah yarın Guzel çıkar bugün dinleneyim sol tarafıma yatayım bari:(( senin dediğine göre durum kötü değil nts ye bağlayan kız da demişti 120 bin altı tehlikeli diye ins pozisyonundan kaynaklaniyodur

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Hayatcım 120nin altında olsaydı sıkıntı olurdu en düşük 130 diyorsun,iyidir inş kötü düşünme
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Hayat bu arada son günün nezaman senin,miadın ne zaman doluyor?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

HAYAT29

Benim son gunüm 20 Haziran ama Dr  um normal istediğim için en kötü 25 üne kadar bekleriz dedi muhtemel dogum zamanım 20 Haziran yani

hımm aramızda 7 gün var benımde 27 haziran bızde beklemedeyız,yarın kontrolum var bakalım ne dıeyecek,kasılmalar oluyor sadece karnımda ,aradada karın ağrısı hepsi bu :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

selam kızlar... epeydir girmiyordum..nasılsınız bakalım...

kızlar çok moralim bozuk. bebeğimin tiroid hormonları düşük çıktı. internetten araştırıyorum hiç olumlu şeyler yazmıyo. bununla karşılaşan bi yakınınız falan var mı?

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım? Kimsecikler var mı, kızımla selam verelim dedik  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 16 Haziran , 2011, 14:53:59
selam kızlar... epeydir girmiyordum..nasılsınız bakalım...

kızlar çok moralim bozuk. bebeğimin tiroid hormonları düşük çıktı. internetten araştırıyorum hiç olumlu şeyler yazmıyo. bununla karşılaşan bi yakınınız falan var mı?

Hoşgeldin canım, lütfen moralini bozma eminim bir çözümü vardır ve en kısa zamanda en azından ilaçla hallolucak bir durumdur. Benim çevremde hiç yok ama internette yazan herşeye de çok takılma herkeste farklılık gösterebilir. Umarım tez zaman da herşey yoluna girer  :amin: :amin: :amin:

hoşgeldiniz öznurcum,gizemcim :opucuk: öznurum neyle ılgılıymış tatlım,kötü bir şey değildir inş,hiçbir bilgim yok maalesef :-\