2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 16 Haziran , 2011, 12:41:21
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Haziran , 2011, 12:39:23
ben sanki günüm azalmış gibi hissediyorum bugün itibariyle 29 gün var ama karnım aşağı inmiş öyle diyo herkes senin çok vaktin yok diyolar.bende kendimi hiç iyi hissetmiyorum artık bi yere gidip geliyim hasta oluyorum yürüyemiyorum bacağımdan oturamıyorum acayip mutsuzum bu aralar ayaklarım fil ayağı gibi  :cildir:
ALLAH KURTARSIN CANIM.SON AYLARIN HÜRMETİ  :laughing7: SÜREKLİ SIKINTI ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN

sağol canım aminnnn cümlemizi inşallah
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kızlar bu arada oğluma bez almıştım 3 numara aldım 4-9 kilo diyo akşam kuzenim geldi dalga geçti yeni doğan alcakmışım numarasız onun oğlu 2 yaşında daha yeni geçmişler 4 numaraya  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

nur hakikaten napmışsın sen  :laughing7: yenidoğan ben 3 paket aldım ama çok diyorlar. hızlı kilo alıyorlarmış 2 paket yetermiş

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

evet nurum,bende aldım yeni doğan 3-6 kg yazıyor üzerinde ,olsun koy kenara ileride lazım olacak zaten :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Haziran , 2011, 12:46:02
kızlar bu arada oğluma bez almıştım 3 numara aldım 4-9 kilo diyo akşam kuzenim geldi dalga geçti yeni doğan alcakmışım numarasız onun oğlu 2 yaşında daha yeni geçmişler 4 numaraya  :ehi:
ALLAH SENİ OLSUN DURSUN Bİ YERDE STOLA İSTE ELİNE HAZIR GELİR İLERDE.EVET NUMARASIZ OLUYOR ONLAR

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bi büyük al dediler bana ben de kiloya göre 4-9 kilo aldım  :ehi: :ehi: :ehi: tecrübeszilik kötü bi de her şey küçük görünüyo gözüme

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

açtım baktım büyükte gelmedi bi de çok güzel kokuyo yaa gidip gidip kokluyorum oğlum mis kokcak diyee  ;D

muhribe

bi de arkadaşlar bol bol alayım stok yapayım diye düşünmeyin. bebeğe uygun bezi kullana kullana bulucaz. kimisi pişik yapıyor, o yüzden çok alırsınız sonra bebek rahatsız olur kullanamazsanız elinizde kalır

Hayırlısıyla,sağlıklısıyla bir doğursak ne güzel olur,38+3 üm bugün daha belirgin bir belirtim yok kasılmalarımın ve akıntımın dışında  :dontknow:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

evet öyleymiş bende bi tane bi tane alıyım dedim ama şimdiden ileriye dönük bi paket stoğum oldu allah onu kullandığım günleri de nasip etsin büyüsün popişi inşallah

KasrıCinan

TATLIM DOĞRU SÖYLÜYORSUN.KIZLAR BEN NE ZAMAN BEBEĞİME BİRSEY ALMAYA BASLAYIM ÇOK İSTİYORUM BİRSEYLER ALMAK ELİM GİTMİYOR.ÇOK ERKEN DİYE. :laughing7:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

kızlar size komik bi olay anlatayım. bizim bi arkadaşların yeni oğlu oldu. geçen annesi altını temizlemek için açmış. tam eğilmiş silmek için, oğlan bi gaz çıkarmış kakayla karışık. hooop annenin yüzüne  ;D eşi de onları izliyormuş o esnada. patlatmış espiriyi: ağzına etmek böyle bişi olsa gerek  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

muhribe

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Haziran , 2011, 12:55:52
kızlar size komik bi olay anlatayım. bizim bi arkadaşların yeni oğlu oldu. geçen annesi altını temizlemek için açmış. tam eğilmiş silmek için, oğlan bi gaz çıkarmış kakayla karışık. hooop annenin yüzüne  ;D eşi de onları izliyormuş o esnada. patlatmış espiriyi: ağzına etmek böyle bişi olsa gerek  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:k06: :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Haziran , 2011, 12:55:52
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: