2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Haziran , 2011, 12:20:14
sümeyra ilk zaman için ne alıyorsa onu yiyorsun. sonralarda miden rahatlayınca eksik kalan gıdalarını telafi edersin. ama peynir, süt ve yoğurdunu ihmal etme yine de. hamurun içine peynir koy bol bol, kalsiyum almış olursun
ÖYLE CANIM SADECE PEYNİRİ YİYEBİLİYORUM DAHATÇA BİRAZ DA YOĞURT.YA BELKİ 4,AY DA YİYEBİLİRİM ÖYLE ÜMİT EDİYORUM.BEN ASERMEYE YENİ BASLADIM YA.DÜN CANIM ACAYIP PORTAKAL İSTEDİ.YAZIK ZOR BULMUS ESİM.AMA BİR YİYİSİM VARDI  :toothy10: :toothy10:

NURUM İYİYM ÇOK SÜKÜR MELEĞİM İYİDİR HERHALDE.YATARKEN FİLAN YADA Bİ YERDE Bİ İS YAPAYIM KARNIMA AĞRI GİRSİN HEMEN KORKUYORUM KESİN BİRSEY OLDU DİYORUM ACAYİP EVHAMLI OLDUM.AMA  BİRSEY OLSA KUSMAM BULANTIM OLMAZ DİYORUM.AY NE BİLEYİM ÇOK KORKUYORUM ONA BİRSEY OLACAK DİYE :y25:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Haziran , 2011, 12:22:49
Çok şükür sümeyracım bir yaramazlık yok şimdilik,sen ve meleğinde iyidir inşallah
İYİYZ CANIM SÜKÜR  :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

sümeyra korkulacak bi şey yok canım. evham yapma kendine. kalp atışı duyulan bebeklerin %95'i sağlıkla annelerine kavuşuyor. böyle düşün rahatla

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Haziran , 2011, 12:25:48
sümeyra korkulacak bi şey yok canım. evham yapma kendine. kalp atışı duyulan bebeklerin %95'i sağlıkla annelerine kavuşuyor. böyle düşün rahatla
AYY DEMİ İNSALLAH TAMAM RAHATLADIM.İYİ BENİM ASLANIM DİYESİM GELDİ HADİ HAYIRLISI :ehi: :ehi:

muhribe

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Haziran , 2011, 12:30:51
erkek mi doğuyor içine?
YA BİLMİYORUM BEN ETKİLENİYORUM HEP KAYNANM SABAH AKSAM KIZ DİYO ALLAHIM KIZ OLSUN DİYO BENDE ERKEK DİYORUM.SANKİ ERKEK GİBİ GELMEYE BASLADI

KasrıCinan

DORUSU MUHRİBECİM GENELDE AĞZIMIZDAN KIZ ÇIKIYOR.KIZIM OLACAĞINA İNANCIM VAR AMA KENDİMİ BASKIDA HİSSEDİYORUM.ESİMDE AĞZINDAN HEP KIZ KAÇIRIYOR

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

rahat ol sümeyra dert ettikçe dert çıkıyo ben bizzat yaşadım sonra daha rahat davranmaya başladım problemler bitti çok şükür
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Haziran , 2011, 12:37:12
rahat ol sümeyra dert ettikçe dert çıkıyo ben bizzat yaşadım sonra daha rahat davranmaya başladım problemler bitti çok şükür
HAKLISIN CANIM.BENDE ÖYLE YAPMALIYIM.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bende kız hissediyodum hep erkek çıktı bakalım senin ne olacak allah hayırlısını versin inşallah.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Haziran , 2011, 12:37:57
bende kız hissediyodum hep erkek çıktı bakalım senin ne olacak allah hayırlısını versin inşallah.
AMİN CANIM BEN SÜREKLİ ERKEK DİYORUM KIZ OLURSA SÜPRİZ OLACAK

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben sanki günüm azalmış gibi hissediyorum bugün itibariyle 29 gün var ama karnım aşağı inmiş öyle diyo herkes senin çok vaktin yok diyolar.bende kendimi hiç iyi hissetmiyorum artık bi yere gidip geliyim hasta oluyorum yürüyemiyorum bacağımdan oturamıyorum acayip mutsuzum bu aralar ayaklarım fil ayağı gibi  :cildir:

muhribe

Allah gönlündeki neyse onu versin canım. ben baştan beri hep erkek dedim. eşim arada kız diyordu. ben ısrarla öyle deme kızdırırsın oğlumu diyordum :)

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Haziran , 2011, 12:39:23
ben sanki günüm azalmış gibi hissediyorum bugün itibariyle 29 gün var ama karnım aşağı inmiş öyle diyo herkes senin çok vaktin yok diyolar.bende kendimi hiç iyi hissetmiyorum artık bi yere gidip geliyim hasta oluyorum yürüyemiyorum bacağımdan oturamıyorum acayip mutsuzum bu aralar ayaklarım fil ayağı gibi  :cildir:
ALLAH KURTARSIN CANIM.SON AYLARIN HÜRMETİ  :laughing7: SÜREKLİ SIKINTI ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Haziran , 2011, 12:41:02
Allah gönlündeki neyse onu versin canım. ben baştan beri hep erkek dedim. eşim arada kız diyordu. ben ısrarla öyle deme kızdırırsın oğlumu diyordum :)
SENİN GERÇEKTEN İÇİNE DOĞMUS.BENDE DİİYORDUM AYNISI ONLAR KIZ DEDİKÇE BEN OĞLANSA GÜCENECEK BAK DİYORUM ARTIK AYIRT ETMEYİN DİYORUM.KAYNANAMA DA DÜN DEDM ZATEN CİNSİYET ÖĞRENMEYE GİDECEĞİMİZDE SENİ GÖTÜRMEYECEĞİM DEDİM. :ehi: :ehi: :ehi: