2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

aydinays

Kızlar melek çağlar ve afradan haber var mı???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Sormayın dünürüm,hemşom ve hayat bu kız ozaman hiç kapatmıyor bacaklarını :k06:şaka bir yana kaburga batması farklı bişey o geöiyor ayaklarını dıdıklayınca ;Dama bide karnımın içi acıyor böyle bıcak saplı sanki,sanırım kasılmalar artık sancı yapıyor ay hadi inşallahhhh :amin:bu sene kız çocuk bekleyemn kıme sorsam 40. haftasına dayanmış ama tık yok  :dontknow:millet doğuramıyor bir türlü yaa
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 15 Haziran , 2011, 20:09:57

Melek'in evinde neti yokmus oyüzden izne çikacagi gün haber veremeyecegini söyledi

Afradan haberim yok  :dontknow:

Alıntı yapılan: aydinays - 15 Haziran , 2011, 20:09:57

hemşom melek buyuk ıhtımalle doğum yapmıştır.afranında bugun günü doluydu sanırım oda yapmıştır yada yatış vermışlerdır yapmak uzeredir
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

aydinays

Sıra elie geldi :k06: :k06: :k06: Elif heycan var mı duyguların nasıl??? Bugün ben o ilk göreceğim anı düşündüm çok duygulandım ağladım. :y25: :y25:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

şafak 12 :love9: :love9: inşallah çok bekletmez elifim beni,heyecan dorukta ya ,o anı ne zaman düşünsem bende ağlıyorum hemşom :y25:Rabbim hayırlısıyla nasip etsınde bu sayfada sizlere anlatayım  :amin:

aydinays

İnşallah canım benim sağlıkla kavuşun birbirinize. Allahım hiç unutamayacağız güzel bir kavuşma hazırlamış olmuş olsun size. :amin: :amin: :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 15 Haziran , 2011, 20:10:25
Sormayın dünürüm,hemşom ve hayat bu kız ozaman hiç kapatmıyor bacaklarını :k06:şaka bir yana kaburga batması farklı bişey o geöiyor ayaklarını dıdıklayınca ;Dama bide karnımın içi acıyor böyle bıcak saplı sanki,sanırım kasılmalar artık sancı yapıyor ay hadi inşallahhhh :amin:bu sene kız çocuk bekleyemn kıme sorsam 40. haftasına dayanmış ama tık yok  :dontknow:millet doğuramıyor bir türlü yaa

Canım kız bebekleri normalde erken doğarlarmış ama bu senekiler tembel sanırım. Erkeklerde illa gününe kadar bekliyorlarmış Tabi genelleme bu

HAYAT29

Kızlar şafak kısmını muhtemel dogum tarihine göre mı sayiyosunuz benim 39+3 teyim ve tık yok şafak o zaman 4 kalıyor Dr 25 one kadar en geç bekleyelim dedi of ne zor bisi keske en son 20 si olsaydı

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

burcuu inşallah sağlıklıca kucağına alırsın kızını bugün giremedim şimdi okuyunca çok üzüldüm kendimi senin yerine koydum daa allah yardımcın olsun bebeğini sana bağışlasın bizi habersiz bırakma belki sabah okursun yazdıklarımı  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

muhribe

günaydın ayten, ben de bütün gece burcuyu düşündüm  :-\

Aytii

valla aynen Muhribe  :sad1:

off insallah hayirli haberlerini aliriz  :amin:

sen nasilsin?

muhribe

inş canım. ben iyiyim çok şükür, ama oğlan maşallah bütün gece uyanıktı sanki, hala da tepiniyor içerde :) şaşıyorum bazen ne zaman uyuyor bu diye. minik tosbağam benim  :love9:
siz nasılsınız?