2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

BURCU EŞİNİ ARAYIP,DURUM BÖYLE BÖYLE BEBEKTE SOLUNUM SIKINTISI VAR,KALP ATIŞI DÜŞÜK BENIM acilen sezeryana girmem lazımmış,hemen gel bir yere götür beni dese eşi ne cevap verırı ki :icon_scratch:gelemem dıyorsada artıl olacaklardan o sorumlu demektır.vebali boynuna yani.kızın yapacagı tek bişey var oda bu söylediğim
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

ayten dün dr gittiklerinde yarın dediği bugün aslında onlarda başka devlete gitmiş ama o gittikleri yerde sezeryanı kabul etmmemiş burcu bugün sabah eşi işe giderken benide hastaneye bırak yeniden nstye girmek hemde maddi sıkıntısının olduğunu felan söyleyecekmiş ama eşi üst üste gitmeyelim yarın gidersin deyip çıkmış

Rabbim korur inşallahta yarına kadar kötü bişey olmaz.yarın götürecekmiş adem,söyleyecek bişey bulamıyorum yaa çok sinirlendimmm,bana eşim yarın gideriz diyecek böyle bir durumda neler neler yaparımmm  düşünemıyorum bıle...
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

nereli bunun kocasi? uzaydan felanmi geliyo? bu kizcagiz 9. ayin içinde

her an dogurabilir ki vakti gelmis

hayir yani kafasinda ne var bunun? beyinmi?  ???

izemsevi

pisicik burcuda yapıyor diyor eşine kaç defa getirme annenler gelmesin diyor ama laf anlamıyor adam kızcağız kaç defa en ufak bir şey kirli halıları varmış yıkamcıya yolla yolla demiş adam oralı olmamış sonra kayınvalidesi gelmiş halından çok kirli doğumdan gelen olur felan demiş herzamanki gibi gene eşine demiş gönder göndermezsen ben elimde yıkarım diye adam gene göndermemiş kızcagız gecen hafta okadar halıyı kendi elinde yıkadı insaf yani

Aytii

iyide bana annem ne derse desin ben karimla kendime bakarim arkadas !!!

zaten annesinin Burcuya karsi olan tutumsuzlugunu bile farkedemiyosa bi adam ben ne desem bos yani

ee böyle birisinden çocuk yapılmaz ozaman kızlar.tek başına ne yapacak bu kızcağız yaa :dontknow:

O kızın şu an gözlem altında olması,nstye bağlı olarak takip edilmesi gerek düşünsenize bebeğin kalp atışları düşük çıkmış,doktor solunum sııntısı olabılır dmiş ya gittikçe düşerse kalp atışları?bunu izlenmesi lazım şuan

izemsevi

kızlar işte bazı erkekler var çok fazla anneci gecende konuşmuştuk bu konuyu ya onlar için anne herşeyden önden geliyor anneleri avuçlarının içine alıp sindirmişler dediklerini yapmadıklarınında hemen bozuluyor ve huzursuzluk çıkartıyorlar oğullarıda ne yapsın tatsızlık olmasın diye böyle davranıyor yani onlarada çok kızmamak lazım herşey annelerinden geçiyor benim arkadaşım vardı eşiyle 4 yıl görüştükten sonra evlebdiler severek evlilik yaptılar çocugun babası çok genç yaşta ölmüş 2 kız bir erkek birde anne kalmışlar anne onu eşi öldükten sonra hem eş hem evin reisi anlayın herşey yapmış tabi evlenince aynı şeyi devam ettirdi arkadaşım 2 aylık evliyken baba evine geldi eşi aldı geri götürdü 4 aylık hamileyken gene geldi ama hepsinde sebebp kayınvalide kadın uzaktaydı ama yetiyordu yetemediği yerde bakmışsınız çatkapı gelmiş öyle biriydi yani arkadaş ne yaptıysa eşine annesinin kötü geçimsiz olduğunu gösteremedi taki 3.defa çocugunu alıp baba evine gelmek için eşyalarını toplarken evin gizli köşelerinde fean muskalar buluyor ve bu muskalar büyü muskası eşine gösteriyor bunları buldum diye anne yaptı kesin diyor ama eşi inanmıyor yapsa bile çocuk için yapmıştır diyor hocaya gidiyorlar ve hoca her muskayı açtığında o bile şok geçiriuyor evlilik bozulsun yuva yıkılsın diye yapılan en agır büyüymüş oğlum eşinden soğusun diye yapılıoyormuş sonra tabi çocuk anladı anneye bir dirsek gösterdi daha ogün kestiler görüşmeyi ve şimdi öyle mutlularki :hello2:

izemsevi

muhriş burcunun kendi öz annesi hayatta ama burcu sonradan bulmuş yalnız annesi görüşmek istemiyor kaç defa aramış kzıcağız ama işte neyden dolayı görüşmek istemiyor bilemiyorum ablası var abisi avr ama onlarda üvey anneden çok çekmişler mesela ablası hiç aramıyormuş ne burcuyu nede abisini o döneme ait hiçbirşeyi hatırlamak istemiyorum demiş demekki çok çektirmiş üvey anne

muhribe

bunları bilmiyordum seval. kıyamam burcunun hayatının her aşaması imtihan desene  :sad1:

KasrıCinan

off okudukça içim daraldı.hiç mi kıymeti yok esinin ya.bebeği düsün bari.bizim kocalar olsa çoktan yatırdılardı hastaneye,ne misafiri kapıdan sokmazdı inan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

izemsevi

kayınvalidesinin böyle davranmasının sebebini şimdi daha iyi anlamışsındır canım şuan ne annesi nede ablası bilmiyor burcunun hamile olduğunu allah yardımcısı olsun hem kendine hem bebğine ikisinide korusun sağlıkla kucağına alsın oda hepimizde

muhribe

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 15 Haziran , 2011, 16:50:47
off okudukça içim daraldı.hiç mi kıymeti yok esinin ya.bebeği düsün bari.bizim kocalar olsa çoktan yatırdılardı hastaneye,ne misafiri kapıdan sokmazdı inan
canım demek ki halimize şükretmemiz lazım. ama burcu da maşallah çok sabırlı. Allah sabrının mükafatını versin inş. yüzünü kızıyla güldürsün  :amin: