2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

a.s sümeyracım hoşgeldin,burcumuz napsın kızcagız uğrasıp duruyor bebeğinin kalp atışları düşük çıkmış doktor solunumu sıkıntıya girebılır demiş kimsede yok yanında baska bır hastaneye gitsin,durumlar karısık anlayacagın :honk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

fıstıklar benım kasılmalar başladı yıne karnım feci gerılıyor ve batıyor :sad1:,uzanmam gerek sanıırım ,öptüm hepinizi
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 15 Haziran , 2011, 15:26:14
a.s sümeyracım hoşgeldin,burcumuz napsın kızcagız uğrasıp duruyor bebeğinin kalp atışları düşük çıkmış doktor solunumu sıkıntıya girebılır demiş kimsede yok yanında baska bır hastaneye gitsin,durumlar karısık anlayacagın :honk:
hımm ayyy kıyamam nasıl korkuyordur şimdi hop oturup hop kalkıyordur allah yardımcısı olsun.
pisicigim güle güle canım allah sifanı versin :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Aytii

selamin aleyküm

neler oldu burda ya?? ne oldu Burcuya okuyamadim hepsini birisi özetlesin  :-\

muhribe

ayten a.selam.
konu özetle şu: burcunun acilen sezeryana girmesi gerek. çünkü bebeğin kalp atışları ve solunumu çok düşük. ama devlet hastanesinde yapılamıyormuş, doktoru özele sevk etmiş. ama maddi sebeplerden dolayı gidemiyor özele. bir de bu akşam yine kaynanası akrabalarıyla toplaşıp ona oturmaya geleceklermiş. 10 kişi. kız canıyla mı uğraşsın aç kurtlara sofra mı hazırlasın? dünden beri bebek sadece 2 kez hareket etti diyor. ama eşi doktora götürmüyormuş yarın gidersin diyormuş  :sad1:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Haziran , 2011, 15:43:57
ayten a.selam.
konu özetle şu: burcunun acilen sezeryana girmesi gerek. çünkü bebeğin kalp atışları ve solunumu çok düşük. ama devlet hastanesinde yapılamıyormuş, doktoru özele sevk etmiş. ama maddi sebeplerden dolayı gidemiyor özele. bir de bu akşam yine kaynanası akrabalarıyla toplaşıp ona oturmaya geleceklermiş. 10 kişi. kız canıyla mı uğraşsın aç kurtlara sofra mı hazırlasın? dünden beri bebek sadece 2 kez hareket etti diyor. ama eşi doktora götürmüyormuş yarın gidersin diyormuş  :sad1:

:-\ :-\ :-\ :-\ :-\

simdi ne yapsamki? Sövsemmi? ama hangisine? kaynanasinami kocasinami  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ay Allah yardımcısı olsun burcunun
Allahım vicdan eksiği insanlarla baş etmesi ne zor
hadi o yavrucağa bişey olsa vebalini kim ödeyecek
en azından sağlık ocağına gidip kalp atışlarına baksa bugün

izemsevi

muhriş cidden özeti tam anlamıyla böyle çok iyi olmuş açıklama ayten kız canının derdinde onlar başka hesaplar içinde

Aytii

yani bu nasil biseydir yaaaa

hangi insanoglu yapar bunu??

Burcu tek basinada gidemiyo degilmi? gitsede orda söylese bari doktora böyle böyle benim kocam beni getirmedi ben geldim diye  :sad1:

Aytii

e hani kocasinin durumu iyi degilmiydi yaaa

annesine para veriyodu hani ikide bir  :-\

alsin simdi o paralari anasindan  :caca: :caca: :caca: :caca:

izemsevi

ayten burcunun gittiği hastanedeki dr dün nstye bakmış iyi çıkmamış sonuçlar onun gittiği hastanede akşam dr olmadığı için kendi dr böyle bir risk alamayız başka hastanede yaptırın acil sezeryan demiş oda gitmiş başka yere ordakilerde asistanmıuş çakmamışlar birşey solunum var demişler sezeryan yaptırmamışlar kızında tüm bunlar olurken kocası yanındaymış riski biliyor ama araba felan almış bütün parayı oraya harcadığı için kızı özele götüremiyor oda para olmayınca nereye gitsin

*•.¸♥gonca♥¸.•*

slm kızlrr burcunun durum baya kötü yaa öle kocamı olur  :caca: :violent1: anlayışsızzz....
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

kızlarr ya devlet hastanesi sezeryan yapması lazım,nasıl bir hastane bu ya?burcunun yerınde olsam atlar taksıye gıderdım bır hastaneye ne bıleyım zinet eşyamı falan bozdururdum ,madem eşim böyle davranıyor kendım yapmaya çalışırdım bişeyleri,o bebeğin hayatı söz konusu yaa ,ne kayınvaldesi ne akşam misafiri OHA..! diyorum yaniii

Aytii

hosgeldin dondik

yahu bu kocasi afedersiniz salakmi yaaaaa

yani Burcu okuyacaksin ama agzimdan baska laf çikmadi tatlim kusura bakma  :cildir:

dogum var biliyosun arabaya para verecek zamanmi? akil var mantik var yaaaaaa  :cussing:

kasılmalarım oluyordu yatmaya gittim ama dayanamadım aklıma geldi yıne burcunun durumuu :cussing: