2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

burcu söyle gelmesinler. sen canınla uğraşıyorsun bi de onlara hizmet mi edeceksin? kocan da konuşmazsa konuşmasın. zaten sen her eziyetlerine boyun eğdiğin için böyle zalim oldu bunlar. nasılsa bu kız bizi çekmek zorunda diye düşünüyorlar. hayat memat meselesi bu canım ya. kendine acımıyorsan kızına acı. allah göstermesin kötü bir şey olsa hanginiz verecek bunun hesabını? sen de vebal altında kalırsın çünkü kendini çok fazla yordun. bebeğini düşün ve daha fazla yorulma

burcu MELEK

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Haziran , 2011, 14:43:06
burcu söyle gelmesinler. sen canınla uğraşıyorsun bi de onlara hizmet mi edeceksin? kocan da konuşmazsa konuşmasın. zaten sen her eziyetlerine boyun eğdiğin için böyle zalim oldu bunlar. nasılsa bu kız bizi çekmek zorunda diye düşünüyorlar. hayat memat meselesi bu canım ya. kendine acımıyorsan kızına acı. allah göstermesin kötü bir şey olsa hanginiz verecek bunun hesabını? sen de vebal altında kalırsın çünkü kendini çok fazla yordun. bebeğini düşün ve daha fazla yorulma
AY NAPAYIM MURİŞİM YA BEN ARTIK NAPICAMIO BİR BİLSEM ZATEN KİMLE NASIL BAS EDECEYİMİ BİR BİLSEM DEDİM BUGÜNDE GİDELİM DOKTORUMA DİYELİM DÜN SİZ BENİ HASTANEYE YATMAMA İÇİN YOLLADINIZ YATAMADIM NAPALIM SİMDİ DİYE PARSAMBAYA GİDERİZ DEDİ CIKTI İŞİN İÇİNDEN. BİDE İÇİMDE KOPAN FIRTINALARI BANA SORUN SİZ VALLA NEYSE CANIM BİRAZDAHA BİŞEYLER ATIŞTIRIP YATAGIMA UZANAYIM ORASI DAHA RAHAT BELKİ KIZIM DAHA RAHAT EDER

izemsevi

burcu canım sakın kalkma hiçbirşey yapma en ufak birşey yapma yat gerçekten bak böyle dene zaten sen neyapsanda kayınvaliden tınlamıyor en iyisi yapmada kötü ol canım ama sen bence gene bir nsteye gir bugün riske atma dolmuş felan yokmu oraya giden hayır sizin memlekette tanıdık hani bir bayan arkadaşım olsa inan ona söyleyeceğim valla git bir götür diye güzelim sen bak cidden yavaş yavaş sen üzerini giyinip bence git canım

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

offfffffff  canımmm ya içim hiç rahat dğil,bir şekılde gidemezmisin hastaneye falan,şu kalp atışı,solunum azlığı çok riskli Allah korusunn,sakın mısafır kabul etme cnm yavrunun hayatı tehlikeye gırecek yaa :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

valla pisicik bende diyorum ama işte sonuçta burcuda kızcağız yalnız tek başına o halinde neyapsın git felan diyoruzda akrabalar içinde hiç insan evladı yokda komşu eş dosttamı yok nebiliyim bukadar insanlık ölmüş olmaz burcum canım çok samimi bir arkadaşın yokmu nazının geçtiği pisicik birde bana dr solunumuyla ilgili birşey demiyor onun için başka bir cihazmı varki anlamadım :dontknow:

izemsevi

muhribe

izemsevi

bilmiyorumki ama sanmıyorum gittiğini elimizden bişeyde gelmiyor çokta üzülüyorum tek çare bolca dua etcez kızını ve kendisini rabbimin koruması için ve eşiyle kayınvalidesinin insafa gelmesi için

sevalcim nst sonucuna göre doktor anlıyor solunum sıkıntısı olup olmadığını,kalp atışları düşük çıkışsa yada ara ara düşüyorsa normal gitmeyen bişeyler var demektir.burcuda haklı tamam kayınvalıde bir alem akraba yok ne bıleyım dediğin gibi bir eş dost ,arkadas yokmudur insaflı yaa :honk:off batıkentte olsam valla taksi tutar götürürdüm yaa
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

Amin canım inş sağlıkla alır kızını kucağına.
seval benim oğlanın hareketleri bugün değişik. kaburgalarımı itiyor resmen. nefesimi kesiyor arada. hiç böyle yapmazdı. döndü mü acaba?  :icon_scratch:

izemsevi

anladım pisicik yani nste sonucuna göre bakıyor bende ayrıyetten başka cihaz var sandım ben 2 defa nstye girdim birinde hafif kalp atışları yüksek çıktı ilk girdiğim için dr heycan yapmış olma ihtimalin çok yüksek ondan dolayı yüksek çıkmıştır dedi 2gün sonra yeniden girdirdi allaha şükür onda herhangi bir sıkıntı çıkmadı

burcumun yanında kimsesi yokki kızın aman dileyeceği naz yapacağı birileri olsa oda bir dk durmaz ben eminim şimdi içi içini yiyordur acaba nasıl iyimi deyilmi diye ama elinden birşey gelmiyor allahım ne olur yardım et yarabbim :amin: :amin:

offf burcu çevrimdışı çıkmış  :'(ya tamamda eşi gelmesi lazım bir şekılde işten falan izin alıp eşini götürmesi lazım,kıyamam ya Rabbim yardım etsın inşallah yolundadır herşey,inşallah bir sıkıntı olmaz :amin: :amin: :amin:

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Haziran , 2011, 15:12:51
Amin canım inş sağlıkla alır kızını kucağına.
seval benim oğlanın hareketleri bugün değişik. kaburgalarımı itiyor resmen. nefesimi kesiyor arada. hiç böyle yapmazdı. döndü mü acaba?  :icon_scratch:
canım sanmıyorum döndüğünü işte benimde öyle oluyordu resmen ayaklarıyla itiyor ve canın çok acıyor benim öyle bir hafta sürdü aynı hareketler sonra işte hareketleri eskiye göre gündüz azaldı ondan bahsediyordum bende işte size.dr sordum sonra nettede okudum bu dönemde yerler daraldığı için annenin organlarını iterek kendilerine yer açmaya çalışlırlarmış ondan dolayı sanırım benim açtı biraz yer şimdi yatıyor  :k06:ama 6dan sonra başlıyor allahaa şükür :nazar:

izemsevi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 15 Haziran , 2011, 15:18:37
offf burcu çevrimdışı çıkmış  :'(ya tamamda eşi gelmesi lazım bir şekılde işten falan izin alıp eşini götürmesi lazım,kıyamam ya Rabbim yardım etsın inşallah yolundadır herşey,inşallah bir sıkıntı olmaz :amin: :amin: :amin:

pisicik gelmesi lazım ama gelmiyor adam rahat anlamıyorum bukadar rahatlığı hayır işe yaradıkları yok kıza daha çok eziyet ediyorlar akşam şimdi 10kişi gelince burcu nasıl yatsın kayınvalidenin eli dursa dili durmaz dili dursa gözüyle yer kızı onların düşünmesi lazım ama nerdeee

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ