2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 15 Haziran , 2011, 13:53:48
burcum ıhmal etme  canım ya lokman hekıme gıtsene bırde orda benım doktorum var gayet iyi,durum nedir ne değildir söyler,oldukça iyi bir doktor
KUZUM BİLİYORUM SEDA HANIM BEN ONA GİDİYORDUM ZATEN AMA ESİM ARABA ALDI GECENLERDE KARTLAR FİLAN FUL DOLU ARABAYA BOŞ BOŞ SEYLER YATI BOYADI FİLAN PARA HEP ORAYA GİTTİ SİMDİ BEN ÖZELE GİDEMİYORUM YOKSA COCUK SUAN İYİ DURUMDA DEYİL SEZERYAN YAPMAN GEREK DİYE YOLLADILAR BENİ HASTANEDEN AMA NAPABİLİRİM BÖYLE ELİM KOLUM BAGLI OTURUYORUM ARTIK AGLAMAKTAN HELAK OLDUM
Alıntı yapılan: muhribe - 15 Haziran , 2011, 13:58:09
canım bence kendi doktoruna güvenmelisin. seni en baştan beri takip eden o. en iyi kararı o verir. sezeryan diyorsa bir bildiği vardır.
EVET CANIM HAQL-KLISIN AMA DEDİYİM GİBİ KENDİ HASTANESİNDE YAPAMIYOR GECE NÖBETCİ DOKTOR OLMADIGI İÇİN ÖZELE FİLAN GİTMEME LAZIM ONADA GİDEMİYORUM

muhribe

hay Allah canım ya bu çok kötü olmuş. o zaman başka bir devlet hastanesine gitme şansın yok mu? oralarda yaparlar belki sezeryan. durumun acilse zaman kaybetme canım. Allah kolaylık versin inş.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Caım benım bebeğin kalp atışları düşük çıktı diyorsun ,bir şekılde bir yere gitmelısın bir hastaneye nstye falan gir tekrar bakılsın kalp atışları gittikçe düşüyormu dıye,anlıyorum senı ama komsun ,arkadasın yokmu arabası olan rıca etsen göturse bır yere senı tatlım ya
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Haziran , 2011, 14:02:20
hay Allah canım ya bu çok kötü olmuş. o zaman başka bir devlet hastanesine gitme şansın yok mu? oralarda yaparlar belki sezeryan. durumun acilse zaman kaybetme canım. Allah kolaylık versin inş.
DÜN ESİMDE YANIMDAYDI DOKTORUN DEDİYİ HERSEYİ DUYDU BASKA BİR DEVLET HASTANESİNE GİTTİK 2 TANE BAYAN VAR İÇERİDE GİRDİM 25  YASINDA FİLANLAR BELLİKİ ASİSTANLAR ODA ANKARANIN EN BÜYÜK DOGUM EVİ BEN ULTURASON SONUCU GGÖSTERDİM BİRİ SORUYOR DİYERİNE YA BURAYA CELTİKTE SORUN VAR YAZMIŞLAR CELTİK NE DEMEKKİ DİYERİDE DİYORKİ BENDE BİLMİYORUM HOCAYA SORALIM TELEFON ACIP BASKA BİRİNE HOCAM BURADA BÖYLE YAZIYOR BU NE DEMEK DİYOR BUNUDA GÖRDÜ ESİM SONRADA ULTURASONDA BAKTI SOLUNUMU VAR DEDİ OLDUNU BENDE BİLİYORUM AMA AZ İŞTE SONRA BİTANE KAGIT CIKARDI SEKRETERE VERDİ SOLUNUMU OLDUGUNA DAİR ELİMİZDE KANIT OLSUN DEDİ BİDE RESİM ALDI SOLUNUMU VAR GİDEBİLİRSİN DEDİ SAAT 5 OLMUŞTU ARTIK DÖNDÜM EVE GELDM KOCAMIN RAHATLIGINADA BOZULDUM GÖRDÜ OLANLARI YANİ GİTTİM AMA BU SONUÇLA KARSILASTIM

izemsevi

ah burcum ah senin bu çilen nezaman bitcek bilmiyorumki canım şuan bebk hareketi nasıl boş bir odaya geçip soluna yat hareketlerini dinle bakayım canım

muhribe

burcu canım eşini zorla imkanlarını zorlasın. bu kadar rahatlık da fazla. sonuçta kendi evladının sağlığı söz konusu.

izemsevi

muhriş burcunun kayınvalidesini biliyorsun gene o harcatmıştır parayı felanda eşide zaten anneye çok bağlı oldıuğu için bişeyde diyemiyor allahım sen yardım et burcuya ve kızına :amin: :amin:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Haziran , 2011, 14:20:34
muhriş burcunun kayınvalidesini biliyorsun gene o harcatmıştır parayı felanda eşide zaten anneye çok bağlı oldıuğu için bişeyde diyemiyor allahım sen yardım et burcuya ve kızına :amin: :amin:
ben zaten o kadının  :cussing:
burcu bence bilgisayar başında kendini daha fazla yorma canım. sevalin dediği gibi uzan dinlen. sen yoruldukça bebek de yoruluyor

izemsevi

burcum ya bilezik takı gibi bireyin yokmu bozdursan paraya çevirsen canım eşinin kayınvalidenden dolayı çok fazla ben olayın üzerine düşeceğini sanmıyorum böyle yapsan olurmuki

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Haziran , 2011, 14:16:41
ah burcum ah senin bu çilen nezaman bitcek bilmiyorumki canım şuan bebk hareketi nasıl boş bir odaya geçip soluna yat hareketlerini dinle bakayım canım
CANIM SABAH 5 TE KALKTIM SIKINTIDAN VE AYNEN DEDYİN SEYİ YAPTIM SOLUMA YATIP DİNLEDİM HİÇ OYNAMADAN YEMEK YEDİM TATLI YEDİM MUZ YEDİMÖ YOK BU SAATE KADAR 2 DEFA COK UFAK HAREKET ETTİ OYSA DOKTORUM EN AZ SUAN 6 YI BULMASI GEREK DEMİŞTİ DÜN
Alıntı yapılan: muhribe - 15 Haziran , 2011, 14:19:17
burcu canım eşini zorla imkanlarını zorlasın. bu kadar rahatlık da fazla. sonuçta kendi evladının sağlığı söz konusu.
BEN ON Bİ ZORLARSAM DÜNYA YERİNDEN OYNAYACAK CÜNKÜ SABRIMIN SINIR SAFHASINDAYIM SBAH 7 DE DOKTORA GİTTİM DÜN AKŞAM 5 TE EVE GELDİM TEYZEM MEELEKETTEN GELMİŞ 10 KİŞİ TOPLANIP ANNEM GİLLE BİZE GELECEKLER DİYOR BİDE BANA ZATEN MORELİM SIFIR OLMUŞ AYAKLARIMIN AGRISINDAN AYAKTA DURAMIYORUM DOGUMA KALMIŞ 6 GÜN KENDİMİ ZOR TASIYORUM SOK OLDUMYA ANNEMDE HİÇ AKIL YOKMU DEDİM DOKTOR BANA HİÇ KALKMA YEMEYİNİ AGAYINA GETİRSİNLER DİYOR ONLAR BUNU BİLE BİLE 10 KİŞİ TOPLYIP BANA GETİRİYOR YUH SİZE DEDİM BUKADAR OLUR YA DAHA SİMDİ EVİME GİRDİM KOCAM RAHAT ADAM ONA ÜZÜLEMK YERİNE TEYZEME AYIP OLUR GELSİN DİYOR . NEYSE DEDİ VAZGETTİ AZ ÖNCE ARADI AKSAMA GELECEKLERMİŞ YOK DİYEMEMİŞ YANİ BEN NE DESEM NAPSAM BİLMİYORUM ARTIK AMA SİNİR KIRİZİ GECİRMESEM İYİ

burcu MELEK

CANLARIM DUALARANIZ İÇİN COK SAGOLUN SEVALCİM SENDE UKADARMI DİYECEKSİN AMA ANASI GİL YEDİ BİZİM TAKILARI BİR CEYREK BİLE ALAMADIM BABAMLARIN AMCAMLARIN TAKTIGI TAKIDA DAHİL HANIM EFENDİNİN KIREDİ KARTINA YATTI BİR ALYANSIM VAR OKADAR HİÇ BİRSEY YOK PC KUCAGIMDA CANIM YATIYORUM ZATEN. YA ARTIK KARIŞMIYORUM AMA BİŞEY OLSUN KIZIMA OZAMAN BAKALIM BENİ BİR DAKİKA BURADA TUTABİLİYORLARMI

muhribe

burcu eşine de anasına da pes. ben burda yaptıklarını okudukça sinir krizine giriyorum. sen iyi sabrediyorsun canım. ben öyle kadını camdan atarım. nasıl bir insaf bu ya? insan olan yapamaz onun yaptıklarını. kocan da hadi sana acımıyor evladına da mı acımıyor? Allah ıslah etsin ikisini de. Allahım meleğini sağlıkla kucağına versin canım. ne olursa olsun yorma artık kendiniç ölüm yok ya sonunda

burcu MELEK

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Haziran , 2011, 14:32:11
burcu eşine de anasına da pes. ben burda yaptıklarını okudukça sinir krizine giriyorum. sen iyi sabrediyorsun canım. ben öyle kadını camdan atarım. nasıl bir insaf bu ya? insan olan yapamaz onun yaptıklarını. kocan da hadi sana acımıyor evladına da mı acımıyor? Allah ıslah etsin ikisini de. Allahım meleğini sağlıkla kucağına versin canım. ne olursa olsun yorma artık kendiniç ölüm yok ya sonunda
VALLA CANIM ARATIK AGZIMI ACTIM GETİRME DEDİM DÜN ESİM KONUŞMADI BENLE NİYE GELMESİNLER DEMİŞİM BUGÜNDE YAPSAM NE YAPAR ACABA İNŞALLAH CANIM MELEK KIZIMA SAGLIKLA SIHATLE KAVUSURUM AMA AYER BİŞEY OLSUN KIZIMA OZAMAN ESİMİDE GÖRMEZ GÖZÜM KAYNANAMIDA HEPSİNİ SİLERİM GERCEKTEN AMA YAPARIM BU DEFA

izemsevi

burcu canım akşam 10 kişimi gelcek ciddi ciddi nasıl ağırlıycan onları sen bebkte bak sıkıntıda diyorsun canım hiç umursama bak güzelim ne olur bebğin için kalk bir dr git yeniden kendi drunun olduğu devlet hastanesine yeniden nstye baksınlar ve canım sezeryan ol sonuçta akşam dr olmazsa olmazsın onlar olumsuz birşey olursa zaten dr bulurlar sen hiç merak etme ama lütfen canım şimdi  git hadi güğzelim

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Haziran , 2011, 14:36:29
burcu canım akşam 10 kişimi gelcek ciddi ciddi nasıl ağırlıycan onları sen bebkte bak sıkıntıda diyorsun canım hiç umursama bak güzelim ne olur bebğin için kalk bir dr git yeniden kendi drunun olduğu devlet hastanesine yeniden nstye baksınlar ve canım sezeryan ol sonuçta akşam dr olmazsa olmazsın onlar olumsuz birşey olursa zaten dr bulurlar sen hiç merak etme ama lütfen canım şimdi  git hadi güğzelim
CANIM AKSAM DOKTOR OLAMSIN BEN TAKMAMA AMA ONLAR O YÜZDEN YATIRMIYORLAR BENİ BİŞİ OLURSA SORUMLUSU BİZ OLURUZ DİYE BENDE SABAH SÖYLEDİM KOCAMA BENİ BIRAK HASTANEYE ÖNÜNDEN GECİYOSUN BEN SONRA DÖNERİM DİYE YOK YARIN GİT DEDİ ARKA ARKAYA GİTME DİYE. EVET CANIM 10 KİŞİ GELECEKLER TEYZESİ GİL KAYNIM KAYNANAM KAYINBABAMDA DAHİL BU GURUBA TEYZESİ GİL DAYISI GİL FİLAN AMAN NAPAYIM Y KADERİM BÖYLEYMİŞ HERHALDE DİYORUM