2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

sekerbebe

nur dogum yaptımı kızlar yada yapan varmı yakında ?

izemsevi

nur yapmadı aybüke ve lavi(öznur) yaptı

sekerbebe

ne zman dogum yaptılar cnm.normalmi yaptılar?

izemsevi

aybükenin 2 hafta oldu öznurunda bir hafta oldu öznur normal aybüke sezeryan yaptı

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

mrb kızlar biz geldikk :hello:nasılsınız?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

sekerbebe

bend esezaryen olucam pisicik sen normal dogummu olucan tarih bellimi kıs?

izemsevi

hoşbulduk canlarım iyiyiz çok şükür,elektrik gitti birden ya
şekerbebe benım bellı değil daha doğum şeklım?sanın neden sezeryan ve nezaman ?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

BENDE DOĞURMAK ISTIYORUM HAYIRLISIYLA VE SAĞLIKLISIYLA :amin:Akşam ruya gördüm kızım doğmuş emziriyordum çok güzeldiiiiiii :love9: :love9:uyandım rüyaymışşş :-\

HAYAT29

Selam kızlar. Nasıldınız nasıl gidiyo 39+2 deyim zaman gecmek bilmiyo oğlum da gelmek bilmiyo :k06: izemsevi ist da nerde dogum yapacaksın Dr un kim

burcu MELEK

selam kızlar nasılsınız bakalım biz kızımla idere eder durumdayız sancılar agrılar filan dün ntsm kötü cıktı doktor hemen sezeryana almak gerek dedei ama birdaha ntsye beglan dedi oda diyerine göre iyi cıkınca vazgectiler renklki dublör cektirdiler oradada kızıma giden kan akımının azaldıgı cıktı ortaya fakat benim gittiyim hastane yeni acıldıgı için henüz gece nöbetci doktoru yok baska bir hastaneye git takip altında tutsunlar bu durum riskli dedi sonra bende etlik dogum gittim orasıda devlet hastanesi ama biz sezeryana karsıyız dedi bebeyin solunu var eve git dediler fakat benim kızım dünden beri 2 defa filan oynadı napıcam bilmiyorum

muhribe

canım kendi doktorunla tekrar görüştün mü? belki de kendi sancıların yetersizdir, suni sancı vererek gerçekleştirebilirler doğumu

burcu MELEK

[
Alıntı yapılan: muhribe - 15 Haziran , 2011, 13:41:59
canım kendi doktorunla tekrar görüştün mü? belki de kendi sancıların yetersizdir, suni sancı vererek gerçekleştirebilirler doğumu
canım işte kendi doktorum sezeryan yapmak istiyor cocugun kalp atımı yavas bide dogum kanalında sıkıntı cekerse riskli diyor fakat doktorumun oldugu hastane yeni açılan bir devlet hastanesi gece nöbetci doktoru yok bu yüzden seni burada yatırırsam gece  cıkan bir sorunda sana bakacak kimse yok diyor bu yüzden oraya yatıramıyor elinden gelen birşey yok yani diyer bir hastaneye gidiyoruz oradaki salaklarda cocugun solunumu var bu bize yeter diyip yolluyorlar ntslerim kötü cıkıyor dün tekrara renkliye eldılar onlar kötü çıktı üzüntüden artık kafayı yiycem baska hastaneyede gitmek istemiyorum iyce kafam karısacak her kafadan bi ses cıkınca yarın tekrara gidicem bakalım artık

burcum ıhmal etme  canım ya lokman hekıme gıtsene bırde orda benım doktorum var gayet iyi,durum nedir ne değildir söyler,oldukça iyi bir doktor

muhribe

canım bence kendi doktoruna güvenmelisin. seni en baştan beri takip eden o. en iyi kararı o verir. sezeryan diyorsa bir bildiği vardır.