2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

geleneksel wc ziyaretimi gerçekleştirdim geldim :)

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Haziran , 2011, 16:49:09

ay o wc ziyareti yokmu  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: geceleri hele tam uykumdan uyandiriyo beni  :cussing: :violent1: sersem sersem gidiyorum bazen çarpiyorum kafami  :suclu:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 14 Haziran , 2011, 16:47:31
ben 3 ayim bitene kadar bulanti çektim ve çikaramiyodumda  :honk: o daha da kötü öylece yatiyodum yataga bulantilarla ve aç aç  :'(

Kevser çok güzel isim  :love9: insallah ismiyle gelsin prenses  :nazar:

:opucuk: :opucuk: SAGOL CANIM ALLAH RAZI OLSUN

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 14 Haziran , 2011, 16:47:31
ben 3 ayim bitene kadar bulanti çektim ve çikaramiyodumda  :honk: o daha da kötü öylece yatiyodum yataga bulantilarla ve aç aç  :'(

Kevser çok güzel isim  :love9: insallah ismiyle gelsin prenses  :nazar:

EVET AYTEN ÇIKARAMAMAK DAHA KÖTÜ.ÖĞÜR DUR CANIN CIKSIN AMA MİDENDEN Bİ SU ÇIKSIN OLACAK İŞMİ. :ehi: KAYNANAMDA BENDE KALIYO YAZIK BU GÜN BEN BÖGÜRDÜKÇE BENDE KÖTÜ OLMAYA BASLADIM DEDİ :ehi: :ehi: :ehi: AYNEN YATIP DURUYORUM NE ZORMUS.AMA AZ KALDI GECECEK İNSALLAH.
MUHRİBECİM HOSGELDİN.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

...ŞehzadEfe...

bizde iyiyiz kızlarrr dün geceden beri karnımda seyirmeler sizde de oluyomuydu sanki içimde karınca var  :)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 14 Haziran , 2011, 16:50:12
Alıntı yapılan: muhribe - 14 Haziran , 2011, 16:49:09

ay o wc ziyareti yokmu  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: geceleri hele tam uykumdan uyandiriyo beni  :cussing: :violent1: sersem sersem gidiyorum bazen çarpiyorum kafami  :suclu:
:k06: :k06: AY KIYAMAM YA.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: nagihannn - 14 Haziran , 2011, 16:51:17
bizde iyiyiz kızlarrr dün geceden beri karnımda seyirmeler sizde de oluyomuydu sanki içimde karınca var  :)
O KARINCA BEBEK OLMASIN. :k06: :k06: NE GÜZEL CANIM BASLAMIS BAK ANNESİNE BEN BURDAYIM DEMEYE :nazar: :ehi:

muhribe

oğlunu hissetmeye başlıyorsun şekerim  :icon_thumright:

sümeyra hoşbulduk canım.

Aytii

eveeetttt  :hieyt: :hieyt: bende olurdu sanki karincalanirdi karnim  :occasion5: 1 2 hafta sonra hareketlerini hissetmistim  :love9: ::) yakinda sende tam hissedeceksin insallah  :amin: :hello2:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 14 Haziran , 2011, 16:53:41

eveeetttt  :hieyt: :hieyt: bende olurdu sanki karincalanirdi karnim  :occasion5: 1 2 hafta sonra hareketlerini hissetmistim  :love9: ::) yakinda sende tam hissedeceksin insallah  :amin: :hello2:

ozaman büyük buluşmaya az kaldıııı  :hieyt: :hieyt: yerim onun hareketlerini ben 
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR BİZ CIKIYORUZ A.E.OLUN ÖPTÜM SİZİ VE MELEKLERİNİZİ  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :flowers: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

HAYAT29

Kıslarrrrrrrrrrr selammmmmmmmmmm ne yapıyosunuzzz ben hala doğurmadım bugun ıtıbari ile 39. haftayı geride bıraktım ve 40. haftaya gırdım bu iş ne olcak böle dr uma takılıyorum çıkmayacak galiba diyorum melrak etme orda kalan bebek olmamıştır diyo :ehi:  :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 14 Haziran , 2011, 17:55:46
Kıslarrrrrrrrrrr selammmmmmmmmmm ne yapıyosunuzzz ben hala doğurmadım bugun ıtıbari ile 39. haftayı geride bıraktım ve 40. haftaya gırdım bu iş ne olcak böle dr uma takılıyorum çıkmayacak galiba diyorum melrak etme orda kalan bebek olmamıştır diyo :ehi:  :ehi:

öyle deme Hayat bi gazetede okumustum kadin 50 sene çocugunu karninda tasimis  :ehi:

seninkisi erkekti degilmi? erkekler gününü bekler derler  ::)

HAYAT29

erkek canım kayınvaldem ve annemde geldi herşey hazır :toothy10: oğlum gelmedı daha dr c tesi tekrar bakacak en geç 25 ine kadar bekleyeceğiz dedi 25 inde olmazsa sunni sancı ile doğurturuz dedi ya ben o kadar beklemek istemıyorum yada geçsin ama çabuk geçsin oğluma kavuşayım

Aytii

daha 11 günün varmis masallah  :nazar: ee açilman varmi ki suni sanci veririm diyo  :icon_scratch: