2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

anladım canım valla nolsun bıraktığın gibiyiz. bir değişiklik yok, büyüyoruz oğluşumla. oğuz paşa nasıl?

Aytii

bizde iyiyiz canim sagol  :opucuk: oglum çok tekmeliyo bu aralar  ::) :nazar: :nazar: canimi acitiyo ama olsun enazindan hareketlerini bile hissetmek beni rahatlatiyo  :love9: Cumartesi kontrole gidicez çok sabirsizim  :occasion14:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlar kesinlikle bebeğinize yasin dinlettirin kuran ı kerim dinletin biz dinliyoruz bazen tepki veriyo kızım hoşuna gidiyor    :hello2: :hello2:

BELKİ DİNLETİYOSUNUZDUR BEN SÖLEYEYİM DEDİM GENEDE

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

muhribe

kareteci olacak bunlar  :k06: beni de arada yerimden zıplatıyor. durmuyor kolu bacağı :) gidin bakalım kontrolünüze ne kadar büyümüşsünüz  :nazar:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Haziran , 2011, 16:35:08
kızlar kesinlikle bebeğinize yasin dinlettirin kuran ı kerim dinletin biz dinliyoruz bazen tepki veriyo kızım hoşuna gidiyor    :hello2: :hello2:

BELKİ DİNLETİYOSUNUZDUR BEN SÖLEYEYİM DEDİM GENEDE
canım çok doğru söyledin. ben de okurken sesli okuyorum ki oğlum da dinlesin

Aytii

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 14 Haziran , 2011, 16:37:26
hosgeldiniz KEvser ve Sümeyra  :-*
HOŞBULDUK CANIM.NE MUTLU SANA BAK HİSSEDİYORSUN ANNA SIKILDIM BEN BURDA DİYORDUR. DOĞUMUNA AZ KALDI.ACITIYOR DEMEK KERATA.GÜÇ GÖSTERİSİ YAPIYORDUR ERKEK YA :laughing7:  :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 14 Haziran , 2011, 16:39:00
HOŞBULDUK CANIM.NE MUTLU SANA BAK HİSSEDİYORSUN ANNA SIKILDIM BEN BURDA DİYORDUR. DOĞUMUNA AZ KALDI.ACITIYOR DEMEK KERATA.GÜÇ GÖSTERİSİ YAPIYORDUR ERKEK YA :laughing7:  :nazar: :nazar: :nazar:

:ehi: :ehi: evet öyle derler Sümeyra erkeklerin hareketleri daha sert olurmus daha anne karninda erkegim uleeen diyor  :k06: :k06: :k06: hareket etmeleride iyiye isarettir derler insallah bir derdi tasasi yoktur  :amin: kontrolleri beklerken çok huzursuz oluyorum onu görünce rahatliyorum  :love7: sen nasilsin? bulantilarin ne durumda  :icon_scratch:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: HOŞBULDUK CANIM BU ARADA KIZLAR BEBİŞİMİN İSMİNE KARAR VERDİK ESİLA  :occasion5: :occasion5:
ESİLAMMMMMM  :nazar: FETİH SURESİNDE GEÇİYOR ANLAMIDA

ESİLA:RABBİNİ ADINI SABAH AKŞAM AN.  :amin: :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 14 Haziran , 2011, 16:39:38
selam bayanlar nasılsınız

hosgeldin tatlim  :opucuk: yani hosgeldiniz  :k06:

biz iyiyiz siz nasilsiniz  :-*

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 14 Haziran , 2011, 16:41:15
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 14 Haziran , 2011, 16:39:00

:ehi: :ehi: evet öyle derler Sümeyra erkeklerin hareketleri daha sert olurmus daha anne karninda erkegim uleeen diyor  :k06: :k06: :k06: hareket etmeleride iyiye isarettir derler insallah bir derdi tasasi yoktur  :amin: kontrolleri beklerken çok huzursuz oluyorum onu görünce rahatliyorum  :love7: sen nasilsin? bulantilarin ne durumda  :icon_scratch:

EEE ERKEK TABİ ANNESİ OLACAK O KADAR.MASALLAH.AYNEN BENDE ÖYLEYİM.KONTROL GÜNÜNE KADAR STRESLİ GÖRÜNCE RAHATLIYORUM.ÇIKIYORUM DOKTORDAN YİNE TELASE EDİYORUM :ehi:
İYİDİR ANNESİ.İYİ OLMASA SENİ TEPİKLERMİ HİİİÇ :nazar: :laughing7:
AYY BENİM BULANTILAR KARISIK.AMA FENALARDAYIM.AZALIYOR BAZEN SONRA Bİ ÇOĞALIYOR.GECER İNSALLAH.SÜREKLİ BÖÖĞ HALİNDEYİM :igrenc:

Aytii

ben 3 ayim bitene kadar bulanti çektim ve çikaramiyodumda  :honk: o daha da kötü öylece yatiyodum yataga bulantilarla ve aç aç  :'(

Kevser çok güzel isim  :love9: insallah ismiyle gelsin prenses  :nazar: