2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

bir doğalgaz bağlatmak okadar tutuyomu yaa nerde yaşıyosun canım evine bağlatırken ayrıetten para alındığını biliyomusun istanbuldaysan yardım edebilirim
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

izemsevi

muhrişcim bana  hastaneden 1 nüsha verdiler ben onu aslı gibidir yaptırdım hastanenin verdiğini kuruma verdim aslı gibidir yaptırdığımda bende kaldı kurum dosyama koymuş hastanede sgkya göndercekmiş

nagihan canım tşk ederim ben samsundayım geçen yıl apartmana geldi ama evlere alınmamıştı eşim geçen çıkmış sormuş eve kombi felan almak sayça alşmak herşeyiyle 4bin tlyi buluyormuş sadece kombi yarı yoğuşmalı 2bin tl 800-900tlde el masrafı alıyor sayacı felan derken işte 4bini buluyormuş

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Haziran , 2011, 14:44:11
muhrişcim bana  hastaneden 1 nüsha verdiler ben onu aslı gibidir yaptırdım hastanenin verdiğini kuruma verdim aslı gibidir yaptırdığımda bende kaldı kurum dosyama koymuş hastanede sgkya göndercekmiş

nagihan canım tşk ederim ben samsundayım geçen yıl apartmana geldi ama evlere alınmamıştı eşim geçen çıkmış sormuş eve kombi felan almak sayça alşmak herşeyiyle 4bin tlyi buluyormuş sadece kombi yarı yoğuşmalı 2bin tl 800-900tlde el masrafı alıyor sayacı felan derken işte 4bini buluyormuş

istanbulda olsaydı yardım ederdik   :) belki zamanı değil ama alıştım mı doğalgaza rahatlığına insan bırakamıyo

izemsevi

nagihan canım doğalğaz evt rahat bunu biliyorum ama şuan için zamanı değil çocugum küçük olcak kömürün ısısını hiçbirzaman vermiyor doğalğaz doğumdan önce alsam hemen bize sıra gelmeyecek temmzun başında sıra gelse doğuma çok yakın oluyor nasıl riske atayım hem kendimde iyice ağırlaşcam doğum sonrası olsun desem bu seferde 40lı çocukla nereye gidiyim anlayacağın iki ucu moklu değnek

muhribe

ya tuvaletim gelmeden 10 dakika oturamıyorum  :BangHead:

...ŞehzadEfe...

ozaman bize gelin bakarım ben size  :) evde geniş rahat doğalgaz bağlanınca evinize dönersiniz  :)

inşallah seni sıkmadan halledersiniz canım bir çaresi bulunur elbet

izemsevi

sağol nagihancım inşallah halletmeye çalışcaz en güzeli mustakil ev hep hoşuma gitmiştir bahçeli felan çocuk içinde ideal ama işte imkan el vermiyor nagihan o çişi olayını sorma valla yürüyemiyorum bile

muhribe

izemsevi

muhribe

ben burdayım. ama herkese bi rehavet çöktü galiba öğleden sonra

izemsevi

muhriş bugün yani böyle çatacak birilerini arıyorum inanki hele şu vatandaşlara laf anlatmak yokmu

muhribe

valla bazen insana laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor oluyor. o yüzden ben işimi seviyorum aslında. masamda kendi işimi kendim yapıyorum kimseyle muhatap değilim. ama bizim de tatil sıkıntısı var işte.
bu arada burcu noldu acaba? bugün hiç görünmedi

Aytii

Aytii

:) esimin vardiyasindan dolayi biraz geç giriyorum foruma  :suclu:

3 ten sonra ise gidiyo bende sabah erken kalkiyorum ancak temizlikti yemekti derken o gidene kadar nete giremiyorum

nasilsin Muhrisim? nasil gidiyo hamilelik