2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

benim sağda başı var göbüşün hemen altında sırtı soldada ayakları varmış dr öyle söyledi benimde en çok sağ tarafım batıyor ora hep gergide başın olduğu yer ama benim kızım gündüz çok hareketli değil gece açılıyor

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 14 Haziran , 2011, 11:04:37
hoşbulduk sevalcim,inşalah gizemcim ya sağ sağlim kavuşsak artık Rabbimin izniyle,bu cuma doktorumuz cagırdı yıne,bakalım durum ne olacak,nstde 60a kadar çıktı sancılar ama sancı anlamında bir agrım,sızım yok henuz sadece kasılmalarım oluyor ne zaman olacak bende anlamıyorumkı haftaya pazar günüm doluyor zaten

Canım inş. günün dolduğu zaman Rabbim az sancılı bir şekilde açılma nasip eder ve kolay bir şekilde normal doğum yaparsın inş.  :amin: Suni sancı biraz zor ama dayanabilirsen normal doğumdan sonra herşey çok güzel oluyor, sanki o sancıları hiç çekmemişsin gibi. Rabbim hayırlısını nasip etsin  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

SLM KIZLAR NASILSINIZ  :love9: :opucuk: SİZE BİŞEY SORCAM AYRINTILI ULTRASONA GİRCEM 23 UNDE AMA HİÇ PARA ÖDEMİCEM BEN ANKARA İBNİ SİNA HASTANESİNE YÖNLERDİRDİ DR BENİ CD VERİRLERMİ ACABA BEN ŞİMDİYE KADAR HİÇ CD ALMADIM  :'( BUNDA VERİRLER MİKİ HALBUKİ ÖZEL DR GİDİYORUM 

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

izemsevi

canım ben 2defa cd aldım 4 boyutluya girdiğimde

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşgeldin kevsercim,özelde olsa gittiğin hastaneye bağlı.mesela benım hastanede sadece 3 fotoğ verdi özel olmasına ragmen
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Haziran , 2011, 11:05:13
benim sağda başı var göbüşün hemen altında sırtı soldada ayakları varmış dr öyle söyledi benimde en çok sağ tarafım batıyor ora hep gergide başın olduğu yer ama benim kızım gündüz çok hareketli değil gece açılıyor

Anladım canım, herkeste değişiyor demek ki benim kızım da gece gündüz çok hareketli, uyuduğumu anladığında sağolsun rahatsız etmiyor ama sabah erken uyanıyor mecbur uyanıyorum  :k06: :k06: Rabbim sağlıkla bize bağışlasın onları  :amin:

muhribe

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Haziran , 2011, 11:09:12
SLM KIZLAR NASILSINIZ  :love9: :opucuk: SİZE BİŞEY SORCAM AYRINTILI ULTRASONA GİRCEM 23 UNDE AMA HİÇ PARA ÖDEMİCEM BEN ANKARA İBNİ SİNA HASTANESİNE YÖNLERDİRDİ DR BENİ CD VERİRLERMİ ACABA BEN ŞİMDİYE KADAR HİÇ CD ALMADIM  :'( BUNDA VERİRLER MİKİ HALBUKİ ÖZEL DR GİDİYORUM
canım o doktoruna bağlı. ben aklıma gelmediği halde doktorum bana vermişti cd. istersen sen bi hatırlat. kimi doktor önemsiyor böyle şeyleri kimisi önemsemiyor

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Haziran , 2011, 11:11:01
canım ben 2defa cd aldım 4 boyutluya girdiğimde
CANIM BEN ŞİMDİ İLK DEFA GİRCEM AYRINTILI ULTRASONA AMA HASTANEDE GİRCEM VERİRLER MİKİ ACABA  :icon_scratch: SEN KAC HAFTALIKKEN GİRDİN AYRINTILIYA

izemsevi

kızlar ya benim kız neden acaba çok hareket etmiyor gece daha çok hareketli ama gündüz öyle değil :dontknow:

Shadowqueen

Selam canım hoşgeldin, bende özel hastane de özel doktora baktırdım ama ona rağmen cd vermediler. O doktordan doktora ve zihazdan zihaza değişiyor canım sen yine de bir sor belki verir  :dontknow:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 14 Haziran , 2011, 11:11:04
hoşgeldin kevsercim,özelde olsa gittiğin hastaneye bağlı.mesela benım hastanede sadece 3 fotoğ verdi özel olmasına ragmen
CANIM CD VERMEDİMİ SENDEMİ BENİM GİBİ PARA ÖDEMEDEN HASTANEDE AYRINTILIYA GİRDİN  :icon_scratch:

izemsevi

kevser devlette vermiyorlar canım ben özele gitmiştim birinde 17 haftalıktım diğerinde 28

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Haziran , 2011, 11:12:32
kızlar ya benim kız neden acaba çok hareket etmiyor gece daha çok hareketli ama gündüz öyle değil :dontknow:

Tatlım herkesin bebeği farklı olur, belki seninkinin yeri çok dardır zor hareket ediyordur ve çabuk yoruluyordur. Günde 10 defadan fazla hareket ediyorsa sorun yok dert etme  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Haziran , 2011, 11:12:10
canım o doktoruna bağlı. ben aklıma gelmediği halde doktorum bana vermişti cd. istersen sen bi hatırlat. kimi doktor önemsiyor böyle şeyleri kimisi önemsemiyor
:love9: ANLADIM CANIM AMA KENDİ ÖZEL DR BAKMICAKKİ FARKLI DR BAKCAK BANA BEN SÖYLEYEYİM GENEDE  :flowers:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Haziran , 2011, 11:12:32
demek ki gündüz uyuyor gece uyanıyor canım. hareketsizse dinleniyor demektir, sonuçta onların da enerjisi sonsuz değil. dinlenmeye ihtiyaçları var