2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Henüz evlenmedim hayatım ama 1 Eylül kesinleşti  :love9: :love9: :love9:
Saat 12:00 de müstakbel eşim gelecek yüzük almaya gidiyoruz :love9: :love9: :love9: :love9:
Anam heyecan had safhada :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

muhribe

kız bu havada uyurken örtünmek mümkün mü  :k06: bütün gece yanıyorum resmen.

muhribe

gözdecim Allah mübarek etsin. inş iki cihanda da çok mutlu olursunuz  :nazar:

izemsevi

gözde inanamıyorum ya nasıl oldu herşeyi tek tek anlat lütfen bekliyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

muhriş bende hiç örtmüyorum

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım?

izemsevi

kızlar nerdesi,niz kaç gündür daha doğum yapmadan millet kayboldu ortadan aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Shadowqueen

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 14 Haziran , 2011, 09:33:53
Henüz evlenmedim hayatım ama 1 Eylül kesinleşti  :love9: :love9: :love9:
Saat 12:00 de müstakbel eşim gelecek yüzük almaya gidiyoruz :love9: :love9: :love9: :love9:
Anam heyecan had safhada :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Tatlım senin adına çok sevindim yaaaaa, Rabbim bu sefer mutluluğunu daim etsin inş. Herşey gönlünce olsun canım benim  :flowers: :flowers:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Haziran , 2011, 10:47:29
kızlar nerdesi,niz kaç gündür daha doğum yapmadan millet kayboldu ortadan aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Canım Pazar günü oy kullanıp yola çıktık, dünde doktor kontrolü derken anca girebildim nete.

Kızım maşallah 34+1 günlük çıktı ve 2383 gr 42 cm olmuş teyzesi  :nazar: :nazar: inan ki içim rahatladı. Sancılarım kesilmiş erken doğum şimdilik gözükmüyor dedi Çarşamba tekrar kontrole gideceğim

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

izemsevi

pisicik hoşgeldin gizem çok sevindim bak toplamış prenses sizi telaşlandırdı odamı felan heman yapın diye sonra herşey hazır olunca keyfi yerine geldi banada dr çok nazlı bir kız diyor

Sağol gizemcim çok şükür iyiyiz,siz nasılsınız meleğinle.ben artık çok sıkıldım canım gecelei uyuyamıyorum karnımdakı kasılmalardan ,sol göğsümün hemen altıda inanımaz batıyor ayakları var orda canım acıyor çok,doğurmak ıstıyorum artıkkkkkkkkkkkk :y25:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Haziran , 2011, 10:53:57
pisicik hoşgeldin gizem çok sevindim bak toplamış prenses sizi telaşlandırdı odamı felan heman yapın diye sonra herşey hazır olunca keyfi yerine geldi banada dr çok nazlı bir kız diyor

Hoşbulduk canım, evet ya dün doktor söyleyince içime su serpildi sıpa korkuttu biraz bizi ama toparlamış canım kızım. Doktor her hafta 200 gr alır dedi inş. öyle olur  :nazar: Herşeyi hazır ama erken gelmesin vaktinde sağlıkla gelsin meleklerimiz  :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 14 Haziran , 2011, 10:54:34
Sağol gizemcim çok şükür iyiyiz,siz nasılsınız meleğinle.ben artık çok sıkıldım canım gecelei uyuyamıyorum karnımdakı kasılmalardan ,sol göğsümün hemen altıda inanımaz batıyor ayakları var orda canım acıyor çok,doğurmak ıstıyorum artıkkkkkkkkkkkk :y25:

Canım bizde iyiyiz tşk ederiz, valla benimde yola girmiş fıstık ondan kafası kasıklarımda elleri sağ tarafımda poposu sol tarafımda ve ayakları dediğin gibi göğüsümün altında bir geriliyor sanki karnım yarılacak şekilden şekile giriyoruz çok komik oluyor. Artık tekmeleri hareketleri yerimden hoplatıyor çok fena. Sıcaklardan ve ağrılardan benimde gece uykum yok zaten canım. Senin az kaldı biraz daha sık dişini gelicek in. hayırlısı ile  :amin: :amin:

hoşbulduk sevalcim,inşalah gizemcim ya sağ sağlim kavuşsak artık Rabbimin izniyle,bu cuma doktorumuz cagırdı yıne,bakalım durum ne olacak,nstde 60a kadar çıktı sancılar ama sancı anlamında bir agrım,sızım yok henuz sadece kasılmalarım oluyor ne zaman olacak bende anlamıyorumkı haftaya pazar günüm doluyor zaten