2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

elvan&busenur

evet burda olanlar ellerini kaldırsın biz kaanla burdayız  :hello2:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşbuldukk elvancım,bizde elifle burdayızzzzz :hello2: :hello2:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

elvan&busenur

iyiyiz teyzeleri sizler nasılsınız nasıl elif ve oğuz kaan soruyor nasılmış arkadaşlarım diyor :)

elvan&busenur

cuma günü doktora gittik oğluşum 30+3 haftalık çıktı 1700 gr olmuş sanki bana zayıf gibi geldi :'(

Aytii

Alıntı yapılan: elvan&busenur - 13 Haziran , 2011, 15:37:38
iyiyiz teyzeleri sizler nasılsınız nasıl elif ve oğuz kaan soruyor nasılmış arkadaşlarım diyor :)

bizde iyiyiz  :muzz: :muzz: :nazar:

Alıntı yapılan: elvan&busenur - 13 Haziran , 2011, 15:38:56
cuma günü doktora gittik oğluşum 30+3 haftalık çıktı 1700 gr olmuş sanki bana zayıf gibi geldi :'(

hayir kesinlikle zayif degil tatlim benim 28+3 iken 1300 gramdi 31+ da 1957 çikti sonra düzene girdi simdilerde 2 kilo cumartesi gidicem kontrole ozamanda 2300 felan çikar heralde  :nazar:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sağolun bizde iyiyiz teyzesi kaanda iyidir umarım,zayıf değil teyzesi 30.haftada 1200 grmın falan uzerınde oluyor zaten normal yani,bizde 38+ lardayız bugünden itibaren :love9:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

elvan&busenur

dr amcasıda iyi dedi kilosu için annelik işte endişeleniyorum :-\oğluma mevlüt takımı aldık cuma günü gömleği papyonu pantolonu var çok şirin :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: elvan&busenur - 13 Haziran , 2011, 15:44:42
dr amcasıda iyi dedi kilosu için annelik işte endişeleniyorum :-\oğluma mevlüt takımı aldık cuma günü gömleği papyonu pantolonu var çok şirin :k06:

ayy yerimm  :love9: :love9: :nazar:

bende yenidogan sünneti düsünüyorum ogluma ama bakalim doktorumuz ne diyecek

elvan&busenur

sizin az kalmış artık tatlım elifine kavuşmana sağ salim kucağına alırsın inşallah canım
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 13 Haziran , 2011, 15:43:46
sağolun bizde iyiyiz teyzesi kaanda iyidir umarım,zayıf değil teyzesi 30.haftada 1200 grmın falan uzerınde oluyor zaten normal yani,bizde 38+ lardayız bugünden itibaren :love9:

elvan&busenur

ayy kıyabilcenmi aytencim ya canı acırsa biraz büyüsün bari
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 13 Haziran , 2011, 15:45:44
Alıntı yapılan: elvan&busenur - 13 Haziran , 2011, 15:44:42

ayy yerimm  :love9: :love9: :nazar:

bende yenidogan sünneti düsünüyorum ogluma ama bakalim doktorumuz ne diyecek

muhribe

ayten en iyisini yapıyorsun canım. ben de doğumdan kısa zaman sonra düşünüyorum sünnet. ama önce genel bi kontrolü yapılsın, ondan sonra. inş bir sıkıntı çıkmazsa birkaç aylıkken kestiricez

elvan&busenur

komşum kahve içmeye geldi teyzeleri biz çıktık kendinize elife ve oğuza iyi bakın sonra görüşürüz öptük sizleri :hello: :opucuk:

Aytii

canim zaten yeni doganlarin kilcal damarlari daha tam gelismemis oldugu için çok az aci hissediyomuslar ;) ve daha çabuk iyilesiyomuslar ama bunun için müsait olmasi lazimmis yani saglik sorunu felan olmamasi gerekiyomus bebegin. bakalim esimde bende öyle düsünüyoruz hayirlisi artik

Aytii

Alıntı yapılan: elvan&busenur - 13 Haziran , 2011, 15:49:56
komşum kahve içmeye geldi teyzeleri biz çıktık kendinize elife ve oğuza iyi bakın sonra görüşürüz öptük sizleri :hello: :opucuk:

size iyi oturmalar sizde kendinize cici bakin  :opucuk: