2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

cumartesi biz kızımla dr amcasına gittik minik prensesim büyümüş 2250gr 42 cm olmuş dr amcası kuzumuzun maşallah herşeyi normal dedi bugün sabah kan ve idrar verdik öğleden sonrada nstye gireceğiz ayten teyzesi böyle işte

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 13 Haziran , 2011, 09:31:54
cumartesi biz kızımla dr amcasına gittik minik prensesim büyümüş 2250gr 42 cm olmuş dr amcası kuzumuzun maşallah herşeyi normal dedi bugün sabah kan ve idrar verdik öğleden sonrada nstye gireceğiz ayten teyzesi böyle işte
:nazar: :nazar: canım maşallah kuzuna. nst'ye neden gireceksin? ağrın mı var?

izemsevi

slm muhrişcim en sonunda biri geldi ya siteye canım dr perşembe verdiğim nstde biraz heycan yapmışsın senin kalp atışların hızlandığı için bebğinde bir ara yükselmiş dedi ona bakcak yeniden cumartesi kontroldeydik teyzesi

muhribe

anladım canım hayırlısı olsun inş her şey normal çıkar  :amin: biz de oğlumla hafta sonu bir dinlendik sorma teyzesi, 2 gün tatil yaptık kendimizi bomba gibi hissediyoruz. klimamız da takıldı, püfür püfür oturduk evimizde

izemsevi

dr cumartesi herşeyini allaha şükür kontrol etti herşey yolunda dedi bende ilk girdiğim için evet nstede biraz heycan yaptım  :k06: öyle yani allaha şükür şuan herşey iyi sizde püfür püfür oturun bakalım

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

merhaba kızlar,nasılsınız görüşmeyeli,biz iyiyiz çok şükür ara ara kasılmalarımız oluyor karnımızda hala,cumartesi kontrolümüz vardı 60 akadar çıktı sancılarım yıne ,bakalım ben ne zaman hıssedeceğim ,ve doğuma gideceğim bu cumaya randevu verdi doktorum zaten haftaya pazar günüm doluyor artık çok az kaldı :love9: :love9:sevalcim maaşallah prenses gittikçe büyüyor :love7:inşallah  tahlil ve nst sonucunda iyi çıkar tatlım
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

pisick canım maşallah seninki gününü doldurdu nerdeyse. hiç acele etmedi gelmek için yuvasında büyüdü kocaman oldu  :nazar: inş bizimkiler de böyle sabırlı olurlar da Allahım küvezlerde derman aratmaz  :amin:

Amin canımm :amin:bakalım ne zaman gelecek 38+ lara girdik bugün itibarıyle yani 39. haftada oluyoruz hafta olarakta son günüm zaten 27si,artık yavas yavas gelmeye hazırlansa dıyorum,kızlar verılen tarıhten 1 hafta falan önce gelır derler ama bakalım  :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 13 Haziran , 2011, 11:21:33
merhaba kızlar,nasılsınız görüşmeyeli,biz iyiyiz çok şükür ara ara kasılmalarımız oluyor karnımızda hala,cumartesi kontrolümüz vardı 60 akadar çıktı sancılarım yıne ,bakalım ben ne zaman hıssedeceğim ,ve doğuma gideceğim bu cumaya randevu verdi doktorum zaten haftaya pazar günüm doluyor artık çok az kaldı :love9: :love9:sevalcim maaşallah prenses gittikçe büyüyor :love7:inşallah  tahlil ve nst sonucunda iyi çıkar tatlım

tşkler teyzesi kızım yavaş yavaş büyüyor inşallah canım tatlil ve nste sonuçlarıda iyi çıkar benim allaha şükür sancı yok inşallah böyle gider bu arada benim minik kuzucum henüz dönmemiş dr amcası hamakta yatar gibi yatıyor siz bunun ismini izemnaz koyun dedi gene sadece 2-3 saniyelik yüzünü gösterdi hemen sakladı.

muhribe

seval geçen hafta benimki de dönmemişti. doktor daha erken, 35'e kadar dönmesi için zamanı var dedi. bakalım inş o zamana kadar hareket ettirirler totoşlarını

izemsevi

muhriş ben geçen ay başka bir dr gitmiş o bu haftalarda dönmeli demişti yoksa birdaha dönemez zor olur demişti

Canım zaten 32. haftadan sonra dönmeye başlıyorlar ,aman sancılarınız kasılmalarınız baslamasın sonra durdurmak ıcın bisürü çaba gerekıyor çünkü 36. haftadan önce erken doğum tehdidi olarak nitelendiriliyor oyuzden sakın kenıdnızı çok yormayın kızlar bu haftaları bir atlatın hayırlısıyla,ben izne çıktığım için evde bir ara temizlik,yemek işlerine epey agırlık verdım sanırım bu kasılmalarımı tetikleyen onlar oldu,istirahatinizi sakın ihmal etmeyın :icon_thumright:

sevalcim sen zaten sezeryan olacaksınki dönüp dönmememesi farketmıyor bu yüzden ???

izemsevi

pisicik bende canım dün temizlik yaptım öyle normal temizlik ama büyük temizlik için kadın çağırdım o yapcak ben elimden geldiği kadar dikkat ediyorum bugün hastaneye gittiğimde bire hamile bayan vardı doğum nezaman dedim yarın dedi maşallah kadın dipçik gibiydi hiç şişliği felanda yoktu ve düne kadarda çalışmış

muhribe

seval hayırlısı canım ya inş vakitlice dönerler. doktor beklemekten başka çaremiz yok, keyfi gelirse dönecek dedi bana.
pisicik ben ev işleriyle hiç yormuyorum kendimi canım. her şey eşime bakıyor, arada da sağolsun annem gelip yardımcı oluyor. idare ediyoruz anlayacağın. yorulurum da ağrım olur diye korkuyorum