2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

canım geçmiş olsun azıcık sık dişini zaten bir iki haftaya kurtulacaksın hayırlısıyla. benim daha 8 haftam var. bakalım sıcaklarda nasıl olacak

güneşş

Alıntı yapılan: muhribe - 10 Haziran , 2011, 17:12:09
canım geçmiş olsun azıcık sık dişini zaten bir iki haftaya kurtulacaksın hayırlısıyla. benim daha 8 haftam var. bakalım sıcaklarda nasıl olacak

az kaldı az çok şükür..allah yardımcın olsun canım sıcaklara denk geliyorsun bana bu sıcaklar yetti oturduğum yerde fenalık geçiriyorumm..hatta çıkıcam duramıyorum hiçç balkonda oturayım biraz ..öptüm cnm grş.  :wave:

HAYAT29

Kızlarda günaydın Dr a gittim bugün oglusum aşağı inmiş Guzel dedi bekleyeceğiz gelmezse sünni sancı en son baktık hiç çıkmıyor Sezar'dan dedi yapım normal dogum için musaitmis çok sevindimm :muzz:

burcu MELEK

kızlar simdi hasstaneden cıktım gece yatırdılar beni dün hareketleri azdı gitik doktor hemen yatırdı sonra sabaha kadar defalarca nts filan yapıldı az öncede evimize geldik copk sükür

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

mrb burcum geçmiş olsun ee şimdi ne olacak peki?doktorun ne dedi son olarak?benımde bugun kontrolum vardı yıne sancılarım cıktı 50-60 arası oyuzdende yıne alttan muayene ettı doktorum belırgın bır acıklık yok dedi,zaten öyle sık kasılamalarda olmuyor artık gününü beklıycek gıbı görunuyor bebek dedı haftaya bıdahakı kontrolum buarada bebeğim 3300dü 3200 kusur cıktı bukez son haftalarda normal dedi bunada :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 11 Haziran , 2011, 12:52:40
mrb burcum geçmiş olsun ee şimdi ne olacak peki?doktorun ne dedi son olarak?benımde bugun kontrolum vardı yıne sancılarım cıktı 50-60 arası oyuzdende yıne alttan muayene ettı doktorum belırgın bır acıklık yok dedi,zaten öyle sık kasılamalarda olmuyor artık gününü beklıycek gıbı görunuyor bebek dedı haftaya bıdahakı kontrolum buarada bebeğim 3300dü 3200 kusur cıktı bukez son haftalarda normal dedi bunada :-\
canım hiç sorma etlik doguma yattım nekadar sacma dogum yapacak kadınlarla aynı bölümdeyiz bagıran cagıran piskolojim bozuldu resmen agrım sancım vardı halada var ama sırf cıkarsınlar diye cok iyiyim hissetmiyorum cıkarın bişey olursa hemen gelirim dedim kaçtım valla inşallah kızım pazartesiye kadar dogmaz bende kendi doktoruma giderim

burcu MELEK

neyse kızlar bi yazayım dedim cıkıyorum yatıcam coookkk yorgunum cünkü

haklısın cnm ya ne kötü,insanın psikolojisi bozulur iyi yapmışsın,bende hastaneden geldım çok yorgunum bende yatacagım canım görüşürüz :opucuk: :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

vayyyy dünürüm ,nasılsınız canım :opucuk:

Aytii

iyi canim siz nasilsin  :-* dogurmadinmi sen daha :D gelin görmek istiyorum ben  :caca: :k06:

hahhahahaha yok kız doğurmadım :toothy10: dün kontrolümde doktorda öyle dıyor gecen hafta acillik oldugunda 5dkda  2-3 kez kasılmalarım oluyordu ya neredeyse doğuracaksın diye düşündüm ama vazgeçti sonra anlasılan bebek diyor,kasılmalarım arada oluyor yıne karnım şekılden şekıle gırıyor ama ne sancım var ne suyum :dontknow: buarada öznur girdi bugün özelden yazdım ya çok güzel bir doğumu olmuş gece 01:55 tr girmiş doğumhaneye 2:10 da falan oğlu doğmuş ,önce suyu gelmiş onunda evde Rabbim bizede nasip etsın ınşallah böyle bir doğum :amin:

Aytii

ayy masallah  :nazar: :nazar: :nazar: bende merak ediyodum nasil dogurdu diye :) hurmami yedi kiz yoksa sancisi gelince  :laughing7: :k06:

başlığınada yazmıştır sanırım bir baksana bugun bıraz durdu forumda