2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

HAYAT29

ben de 6. kattayım :k06: balkon genış ondan mobılya nvar cnm adamlar temız çalışırsa sıkıntı olmaz bizim her yere naylon örttuler butun eşyaların üzerine öyle yaptır sende

muhribe

tamam canım öyle yaptırayım. gerçi ben ilgilenmem klimacılarla eşime havale ederim, ben cumartesi oğluşumun hastane çantasını falan hazırlıycam  :muzz:

izemsevi

ben çantayı büyük temizliği yapıp öyle hazırlıycam oda34-35.hafta gibi oluyor az önce kızım gerildi felan dik duruyor sanki ilginç :k06:

muhribe

seval seninki doğmadan yürüycek galiba  :k06:

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

...ŞehzadEfe...

ben iyi degilim enfeksiyon kapmışım çok ağrılarım varr sizlerde de oyle oldumu hiç antibiyotik tedavi görücem şimdi bebeğe zarar vermez dedi doktor ama korkuyorum yinede  :y25: :y25:

izemsevi

hoşgedlin nagihan ya ne biliyim muhribe bi gerildi cidden sanki dik duruyor gibi geldi tekmeledi şimdi uykuya geçti sanırım :dontknow:heralde az önce gerneşme hareketi yaptı benim kız pek rahatına düşkün olcak sanırım  :k06:

muhribe

canım çok geçmiş olsun, bende olmadı ama olan arkadaşlar biliyorum. bol bol su iç ve o bölgeyi kuru tut canım

muhribe

seval sezeryanda bebeği erken alıyorlar di mi? sen 38. haftada demiştin sanırım. neden peki?

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: muhribe - 10 Haziran , 2011, 15:52:51
canım çok geçmiş olsun, bende olmadı ama olan arkadaşlar biliyorum. bol bol su iç ve o bölgeyi kuru tut canım

saol canım bakalım ilaçlar iyi gelirde inşallah suyu bol içiyorum zaten ama kalabalık yerde çalışıyoruz sanırım burdan kaptım  :(

izemsevi

Alıntı yapılan: nagihannn - 10 Haziran , 2011, 15:51:21
ben iyi degilim enfeksiyon kapmışım çok ağrılarım varr sizlerde de oyle oldumu hiç antibiyotik tedavi görücem şimdi bebeğe zarar vermez dedi doktor ama korkuyorum yinede  :y25: :y25:

nagiş benim oldu canım idrar enfeksiyonunda çok ama çok dikkatli ol sık sık tuvalete git ve asla günlük ped kullanma her wc ye girmende peçete koy ve ıslak bırakma banyoyu ayakta yap asla oturarak yapma ve en önemlisi çok ama çok su iç en önemlisi bu dr etkisi yok desede sen hangi ilacın etkisinin olmadığını gördün bence tek çözüm su

muhribe

hmm olabilir nagihancım. çamaşırını sık sık değiştir. nemli kalmasın o bölge. daha çok enfeksiyon üretir yoksa. ilaçlarını ihmal etme, enfeksiyonda ilaç tedavisi başlatıyor doktorlar

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 10 Haziran , 2011, 15:55:01
seval sezeryanda bebeği erken alıyorlar di mi? sen 38. haftada demiştin sanırım. neden peki?
canım benim dr 38.sonu 39.ilk günleri alcak canım erken alınıyor çünkü bebk doğum kanalına girerse normal doğum başlamışolur ve sezeryan yapamaz ozaman mecbur doğurusun ondan dolayı

tulayysl

kızlar biraz alakasız ama akıllı bıdıgımı benirseniz seviniriz beren naz http://apps.facebook.com/akillibidiklar/default.aspx