2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 09 Haziran , 2011, 16:36:48
bencede hilal dogurdu gibi kızlar evet öznuruda geçmişi okurken gördüm bence pisicik doguracak sırada o var gibi yada ben  :ehi:  :ehi: ay artık cok istiyorum kızımın gelmesini bugün ntsye girdik kocamda ilk defa geleceyi tuttu görevli bi gitti 4 tane doktor daldı içöeri cok korktum ne oluyor diye kalbi 120 nin altına inmiş baktılar filan sola dön faln dediler düzeldi sancın gayet iyi yarın oburgün dogum olabilir olmazsada pazartesi yine gel dedi

burcu bende az önce çıktım NST den senin kalp atışları nasıldı hareketleri nasıldı benim ilk olduğu için pek cahildim.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 09 Haziran , 2011, 16:36:23
Alıntı yapılan: HAYAT29 - 09 Haziran , 2011, 16:33:50
kızlar selam bır uyudum uyandım bu ne muhabbet öyle baya yazan olmuş oku oku bımıyo bıraz duzeldım çok şukur ama şişiyorum artık onu farkettım ayaklarım tombıkleşmış:(( yarın randevum var bakalım ne dıyecek sıze bışey sorcam benım bebışın kapa çapı 98.5 çıkmauya bılır dedı dr sızde böyle sorun var mı dr unuz ne dıyo

hosgeldin

benimde ayaklarim dolmalik biber gibi  :laughing7: hatta Shrek'in ayaklari gibi  :ehi:

kafa çapi 97 yi geçince riske giriyomus oyüzden sezeryan yapiliyomus

ama bellide olmaz çatin genislerse belki doktorun normal yaptirir dogumu

Aytencim benim acile gittiğim gün birtane kızcağız sancısı başlamış hastaneye gelmiş açılma olmadığı için suni sancı vermişler ama çok fenaydı nasıl bağırıyor resmen bende onunla doğurdum yan yana yatıyorduk ben nst de iken, kızcağız 10 cm açıklık ile 4560 gr çocuk doğurdu ama doğumhanenin yanındaki odadaydım resmen ben bittim o doğururken, Rabbim yardım ediyor demek ki. Kızı ertesi gn gördüm karnı dümdüzdü ve çok rahattı  :nazar: :nazar: herkese nasip olur inş.

Aytii

Seval var öyle kadinlar

Duygu erkekler zamanini bekler derler bakalim benimkide erkek beklicekmi  ::)

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 09 Haziran , 2011, 16:40:15
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 09 Haziran , 2011, 16:36:23
Alıntı yapılan: HAYAT29 - 09 Haziran , 2011, 16:33:50
kızlar selam bır uyudum uyandım bu ne muhabbet öyle baya yazan olmuş oku oku bımıyo bıraz duzeldım çok şukur ama şişiyorum artık onu farkettım ayaklarım tombıkleşmış:(( yarın randevum var bakalım ne dıyecek sıze bışey sorcam benım bebışın kapa çapı 98.5 çıkmauya bılır dedı dr sızde böyle sorun var mı dr unuz ne dıyo

hosgeldin

benimde ayaklarim dolmalik biber gibi  :laughing7: hatta Shrek'in ayaklari gibi  :ehi:

kafa çapi 97 yi geçince riske giriyomus oyüzden sezeryan yapiliyomus

ama bellide olmaz çatin genislerse belki doktorun normal yaptirir dogumu

Aytencim benim acile gittiğim gün birtane kızcağız sancısı başlamış hastaneye gelmiş açılma olmadığı için suni sancı vermişler ama çok fenaydı nasıl bağırıyor resmen bende onunla doğurdum yan yana yatıyorduk ben nst de iken, kızcağız 10 cm açıklık ile 4560 gr çocuk doğurdu ama doğumhanenin yanındaki odadaydım resmen ben bittim o doğururken, Rabbim yardım ediyor demek ki. Kızı ertesi gn gördüm karnı dümdüzdü ve çok rahattı  :nazar: :nazar: herkese nasip olur inş.

masallah o kiza  :nazar: :nazar: :nazar: 10 cm ne güzel yaa Allahim bana ve normal dogurmak isteyenlerede nasip et  :amin: :amin: :amin:

Shadowqueen

Burcucum hayırlısı ile gelir inş. melek kızın, bir avazda kurtulursun inş.  :amin: :amin:

muhribe

ben dün yeni doğum yapmış bir kadın gördüm hastanede, karnı hala çok şişkindi. sezeryan olmuş  :-\

Aytii

Muhrisim hurma yicez biz insallah kolay dogurcaz o sayede  :amin: :amin: ben birde Mekkeden gelen çiçegimi kullancam insallah  :amin: :amin:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 09 Haziran , 2011, 16:37:59
Burcu senin bebegin esi yaslandi demisti doktorun degilmi? suyu azaldi? o halde nasil doguma almiyo seni hala ? yada benmi yanlis hatirliyorum ???
evet canım öyle dedi ama bebyin eşinin yaslanması kötü bişey deyilmiş sordum bugün bi zararı yok dogumun yaklaştıgı anlamına geliyor önemli olan cok yaslanmaması dedi seninki asırı yaslanmamış sorun teskil etmiyor suan dedi suyumda az ama oda simdilik asırı bi sorun olmuyomuş benim. doktor hiç açılman filan yokken suni sancı verirsek dogum cok uzun sürer ıkınmaya gücün kalmaz dayanamazsın dedi ufak bi dogum eylemi baslasın öyle alaım dedi bosuna suni sancıyla yorulma diye ondan beklemedeyiz ama ben cok sıkılııdım kızımı istiyorum  :cildir:  :cildir:  son günleri beklemek dah zormuş

HAYAT29

bende görmuştum sezeryan şişti hep allah yardımcımız olsun onşallah normal olur hepimizin de bekleyeceğiz bakalım ay doğum yapmadan çekenı de görlmek zor bişi ya

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 09 Haziran , 2011, 16:42:13
ben dün yeni doğum yapmış bir kadın gördüm hastanede, karnı hala çok şişkindi. sezeryan olmuş  :-\

Canım sezeryan olanlar maalesef öyle yaaa, bende sezeryan olacağım. Birde sezeryandan sonra tuvalate çıkmak çok önemliymiş benim gittiğim gece bir kadın bebek kolayca çıktı ama saatlerdir bir tuvalate çıkamadım çok zorun var diyordu  :sad1:

izemsevi

maşallah çok iyi doğmuş kilolu bir bebek gizem senin NST de kalp atışları ve hareketleri nasıldı :dontknow:

Aytii

Burcucugum hurma ye sen bol bol

kizlar ben çikiyorum terledim çok yikancam bi serinlicem  8) öptüm sizi  :opucuk:

muhribe

inş aytenim ya. ama benim sıpa daha dönmemiş. gerçi doktor henüz erken dönmesi için dedi. sağlıkla bi dönse de kolay doğumla alsak kucağımıza. dün doktora dedim normal istiyorum diye bi daha (adamın kafasına vurar gibi her kontrolde söylüyorum zaten  :laughing7:) ben de öyle olsun istiyorum dedi. ama dönmesini bekliycez mecburen

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 16:44:28
maşallah çok iyi doğmuş kilolu bir bebek gizem senin NST de kalp atışları ve hareketleri nasıldı :dontknow:

Canım benim kız nst ye girince aslan kesiliyor hiç sevmiyor o aletin baskı yapmasını sürekli tekme kafa popo dalıyor aletin takılı olduğu yere ondan nst süresince hiç durmuyor. Kalp atışları falanda ben en çok 160 gördüm ama doktor iyi dedi. Maşallah meleklerimize  :nazar: :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 09 Haziran , 2011, 16:44:46
Burcucugum hurma ye sen bol bol

kizlar ben çikiyorum terledim çok yikancam bi serinlicem  8) öptüm sizi  :opucuk:

Görüşürüz canım dikkat et evde tek başına banyo yaparken, kendine ve Oğuza iyi bak  :opucuk: