2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

kızlar dr geldim çalışabilir raporumu aldım dr 2gündür bebğin hareketlerini az hissediyorumnormalmi dedim oda kimi az kimi daha fazla hisseder nstye girdirelim dedi anam şok oldum hemen nstye girdim şimdi geldik maşallah minnoşum kalp atışlarını 15dk duydum güm güm güm harikaydı maşallah hareket ettikçede alete bastım sonra raporu dr gösterdik kalp atışı iyi hareketleride iyi dedi pazartesi gene yaptıralım dedi 15 defa hareket etmiş

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 16:12:52
kızlar dr geldim çalışabilir raporumu aldım dr 2gündür bebğin hareketlerini az hissediyorumnormalmi dedim oda kimi az kimi daha fazla hisseder nstye girdirelim dedi anam şok oldum hemen nstye girdim şimdi geldik maşallah minnoşum kalp atışlarını 15dk duydum güm güm güm harikaydı maşallah hareket ettikçede alete bastım sonra raporu dr gösterdik kalp atışı iyi hareketleride iyi dedi pazartesi gene yaptıralım dedi 15 defa hareket etmiş
AYY CANIM ÇOK GÜZEL MASALLAH SİZE :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

izemsevi

tşkler sümeyracım bu arada sancımda 15çıktı dr sancıların başlamamış iyi dedi

muhribe

seval gözün aydın bak gördün mü korkulacak bişey yokmuş  :nazar: maşallah o minnoşlara nasıl da hareketliler. dün doktor ultrasonla bakarken benimki ittiriyordu resmen dokunma der gibi  :k06: doktor dışardan bastırıyor, o içerden itiyor   :laughing7:

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım? Bu naasıl bir sıcak ya millet bizim burdaki plajda denize giriyor valla o kadar çok terliyorum ki benimde giresim geldi  :k06: :k06:

izemsevi

muhriş sen nstye girdinmi dr iyi haret etmiş dedi tekrar pazartesi niye çağırdıki anlamadım. :dontknow:

Aytii

Seval Gizem hosgeldiniz

Seval kaç buldu sancilarin nst de? baktinmi?

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 09 Haziran , 2011, 16:22:21
Seval Gizem hosgeldiniz

ayten 15 çıktı canım dr baktı zaten sancın yok iyi dedi karnında sert değil dedi

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 16:23:13
Seval Gizem hosgeldiniz

ayten 15 çıktı canım dr baktı zaten sancın yok iyi dedi karnında sert değil dedi
evet az çikmis gayet normal

belki artma olacakmi pazartesiye kadar diye çagirmistir  :icon_scratch:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 16:20:59
muhriş sen nstye girdinmi dr iyi haret etmiş dedi tekrar pazartesi niye çağırdıki anlamadım. :dontknow:
yok canım gerek görmedi doktor. rahme giden damarlara falan baktı, erken doğum riski görmüyorum dedi. zaten şükür sancım ya da kasılmam da yok. her şey yolundaymış  :nazar:

Shadowqueen

izemsevi

hoşgeldin gizem ayten senin nstde bebek hareketleri ne kadardı hatırlıyormusun :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 09 Haziran , 2011, 16:24:55
Seval Gizem hosgeldiniz

Hoşbulduk canım  :opucuk:

hadi denize gidelim Gizem serinlemeye ihtiyacim var

senin kizla benim oglanda serinlesinler  :occasion5:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 16:27:15
hoşgeldin gizem ayten senin nstde bebek hareketleri ne kadardı hatırlıyormusun :dontknow:

canim ben hareketleri degilde kalp atislarina baktim hep

120 140 arasi gidip geliyodu çok sükür. kalp atislarini duyuyorum ben her nst ye girisimde hareket etmiyo pek. sol tarafta duruyorum belki ondandir rahat ediyosa

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 16:27:15

Hoşbulkduk canım benim yalancı sancılarım başladığında 25--30 arasında çıkmıştı mesela