2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Nezo

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Haziran , 2011, 15:34:54
sağol be görecem seni sen bi hamiş kalda.kızlaaarr içim dışıma cıktı dersin  :caca:  :caca:.yok kız şikayet ediyorum ama seviyorum bulanıtları.demekki meleğim iyi diyorum.annem de kızım bulantıdan kusmadan hepsinden zevk al der yoksa 9 ay geçmez der hep.artık öyle yapmaya çalısıyorum
Bende Blumia Nevroza Vardı Hala Da Sinirlenince Çıkarırım İçim dışıma Çıkar Hamiş Kalsam Nolurum Bilemiyorem  ;D

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 09 Haziran , 2011, 15:36:48
sağol be görecem seni sen bi hamiş kalda.kızlaaarr içim dışıma cıktı dersin  :caca:  :caca:.yok kız şikayet ediyorum ama seviyorum bulanıtları.demekki meleğim iyi diyorum.annem de kızım bulantıdan kusmadan hepsinden zevk al der yoksa 9 ay geçmez der hep.artık öyle yapmaya çalısıyorum
Bende Blumia Nevroza Vardı Hala Da Sinirlenince Çıkarırım İçim dışıma Çıkar Hamiş Kalsam Nolurum Bilemiyorem  ;D
aboww her yeri pislik götürür desene  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

Nezo

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Haziran , 2011, 15:37:38
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 09 Haziran , 2011, 15:36:48
aboww her yeri pislik götürür desene  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
Ule Kucağımamı Çıkarcam Sanki Pislik Götürürmüş Hıııh.!  ;D Muhribe  Çok Pis Muhabbet Ederim :laughing7:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Nezo

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Haziran , 2011, 15:39:37
deliyiz biz ya :ehi: :ehi: :ehi:
Kendi Adına Konuş Heeeeç Üstüme Almadım  :tongue3: Gayet Akıllı Mantıklı Sevecen Tatlı Şeker Bir İnsanım Ben  :aferin:

Aytii

muhribe

ya beni oturduğum yerde sıcak basıyor. menapozlu gibi oldum :)

muhribe

Nezo

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 09 Haziran , 2011, 15:40:46
selam kizlar  :hello:

offf çok sicak  :icon_pale:

Hoş Geldin Canım. Denizli de Acaip Sıcak Yağmur Yağacak Belli. Klimayı İcat Edenin ellerinden Öpeyim ::)

Aytii

hosbuldum  :-*

evet Muhrisim ya bende aynen öyle hissediyorum kendimi  :laughing7:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 09 Haziran , 2011, 15:40:33
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Haziran , 2011, 15:39:37
deliyiz biz ya :ehi: :ehi: :ehi:
Kendi Adına Konuş Heeeeç Üstüme Almadım  :tongue3: Gayet Akıllı Mantıklı Sevecen Tatlı Şeker Bir İnsanım Ben  :aferin:
tabi CANIM TABİ.İÇİMİZDEKİ EN AKILLI BACI SENSİN ZATİ.PARDON AKILLI BAYAN KENDİ ADIMA KONUSTUM  BEN :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3:

Nezo

KasrıCinan

HOSGELDİN CANIM,AY SİZİ BASIYOR SICAKLAR BANA DA UGRAMIYOR HAMİLELİK YAZIN İNSANI MAHVEDİYOR DEMİ

Aytii

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 09 Haziran , 2011, 15:43:03

Hoş Geldin Canım. Denizli de Acaip Sıcak Yağmur Yağacak Belli. Klimayı İcat Edenin ellerinden Öpeyim ::)

klima yok bizde

benim basimi agritiyo çok  :-\