2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

güneşş

selam kızlar nasılsınız bakalım bugün bir gün daha eksildi şafağımız oh oh :muzz: :muzz:  :occasion14:   kızlar ya ben galiba basur oldum  :-ooo :sad1:  yarın kontrolüğm var doktora soracağım kabız falanda hiç olmadım neden ki acaba canım yanıyor

hümeyra_t_e

slm canım bu haftalarda bağsur problemi çok olurmuş..benim olmadı ama çok duydum..benimde şafağa 6 gün kaldı artık çok sabırsızlanıyorum günler geçmiyo

güneşş

Alıntı yapılan: afra024 - 09 Haziran , 2011, 14:38:44
slm canım bu haftalarda bağsur problemi çok olurmuş..benim olmadı ama çok duydum..benimde şafağa 6 gün kaldı artık çok sabırsızlanıyorum günler geçmiyo

canım benim ya çok az kalmılş rabbim hayırlısı ile kurtarsın canımm..bizimde artık sayılı günlerimiz ayy meleklerimize kavuşacağız ne güzel ya oy oy  :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14:  basura da artık bir çare bakıcaz anne olmak kolay değillllllllllll

hümeyra_t_e

evet aynen çok az kaldı ama işte sanki bi türlü o gün gelmicek gibi...anne olmak zor gerçekten ama bebişlerimiz için değer :hello2: :hello2:

güneşş

Alıntı yapılan: afra024 - 09 Haziran , 2011, 14:43:53
evet aynen çok az kaldı ama işte sanki bi türlü o gün gelmicek gibi...anne olmak zor gerçekten ama bebişlerimiz için değer :hello2: :hello2:

ewt canım zaman bugüne kadar çabuk geçti ama son günler geçmiyor gerçektenn..meleklerimiz için değer değmezmi kurban oluruz biz onlara..  :angel12: :angel12:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

slm kızlarrrr :hello:ya ben kasım kasım kasılıyorum halaa  taşş gibi karnımmmm,sizler nasılsınız?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

güneşş

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Haziran , 2011, 14:52:42
slm kızlarrrr :hello:ya ben kasım kasım kasılıyorum halaa  taşş gibi karnımmmm,sizler nasılsınız?

slm canım kasıl bakalım bende ara ara kasılıyorum  :k06:  ama şuan prenses müziği duydukça çoşuyor heryerden darbe yiyiyorum  :k06: :k06:

benımıde hareket edıyor ama okadar harektelı değil genelde kasılmam oldugu içinde pek anlamıyorum sadece tekmelerı daha sert artık can acıtıyor
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

KasrıCinan

s.a kızlar. :opucuk: pisiciğim kıyamam sana yaa ay içim bi hoş oluyor sen böyle oldukça üzülüyorum sancı çekmeden doğum yapsak ne güzel olur :k06:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

kafayı yıyecegım yaa tuvaletım yok ama sık sık sankı buyuk tuvaletım gelmışte ıkınmam gerek gıbı hıssedıyorum gelıp gelıp gıdıyor bu his,neyın nesidir ya :-\dün akşamdan berı oluyor

güneşş

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Haziran , 2011, 14:58:37
benımıde hareket edıyor ama okadar harektelı değil genelde kasılmam oldugu içinde pek anlamıyorum sadece tekmelerı daha sert artık can acıtıyor

ewet canım ya acıtıyor sıpalar  :k06:  nefesini bile kesiyorlar ..  eğer kasılman iki üç saat boyunca geçmez ise ve aşırı bir halsizlik olursa ve bebeğin hareketinihiç duymazsan yada ne bileyim sadece bir kere duyarsın çok azdır anlarsın zaten sen hemen doktora git canım benim yeğenimin doğumu böyle başladı

a.s sümeyracım,hoşgeldin tatlım
muhribecim hoşgeldin canım sende,sümeyracm sancım olsa gıdeceğim hemen hastaneye ama gıdemıyorumda ne sancım var ne suyum geldi .sadece kasılmalarım var ve ıkınma hıssı var  :honk:

muhribe

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Haziran , 2011, 15:00:53
kafayı yıyecegım yaa tuvaletım yok ama sık sık sankı buyuk tuvaletım gelmışte ıkınmam gerek gıbı hıssedıyorum gelıp gelıp gıdıyor bu his,neyın nesidir ya :-\dün akşamdan berı oluyor
pisicik ıkınmak deyince benim aklıma doğum anı geliyor canım  :icon_scratch: hani bebek çıksın diye ıkın derler ya. acaba rahim kendini o ana mı hazırlıyor? öyleyse iyi bişey bence bu

güneşş

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Haziran , 2011, 15:00:53

doktorunu arasan canım belki doğum belirtisidir