2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 13:10:36
grand zorlu vav iyi bir otel trabzonspor bildiğim kadarıyla genelde orda kalıyor zaten çok aşırı iş imkanı olan bir yer değilki yemek kültürleri çok farklı herşeyde bir tereyağı var ve ben hiç sevmem sonra ekmeği bayatlamayan ekmek ama çok sert ordayken bimden kepek ekmeği alıyordum hiçyiyemedim ekmeğini ve hergün nerdeyse balık çıkıyorduve balığıda sevmem anlayacağın benim için çok zor bir 2 yıldı havasını hiç demiyorum bile

kıyamam sana ben. Ben sadece et çok yeniliyor ondan müzdaribim eşimde çok sever eti. sebze zor yer. Yoksa genel olarak alıştım. Otel iyi ama ne bileyim ben Antalya çalıştım Turizm otelcilik mezunuyum. Bana burası çok küçük geliyor. O yüzden tatmin olmuyorum anlayacağın. Doğum iznimde kpss kursuna gidiyim diyorum. İyi bir puan alırsam bir yerlere atanmak istiyorum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

evet etide çok yiyorlar turşu kavurmasınıda genelde trabzon erkekleri acayip agresif olurlar umarım eşin sakin ve anlayışlı biridir doğum iznin canım 32. haftada başlıyor ozamanda ağırlaştığın için sanmıyorum çalışabileceğini kpssye şuan ayrılsan olabilir ama son zamanda zor olur

muhribe

sabahları çok güzel kahvaltı yapıyorum sonra öğlen acıkmıyorum  :-\

aydinays

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 13:35:37
evet etide çok yiyorlar turşu kavurmasınıda genelde trabzon erkekleri acayip agresif olurlar umarım eşin sakin ve anlayışlı biridir doğum iznin canım 32. haftada başlıyor ozamanda ağırlaştığın için sanmıyorum çalışabileceğini kpssye şuan ayrılsan olabilir ama son zamanda zor olur

Doğumdan sonra cnm. 40 günlük olduktan sonra kursa gidiyim diyorum 1 ay hızlandırılmış kurslar oluyor ya. İş yerinde vardiyeli çalıştığım için kurs olayı çok zor cnm. Çok şükür eşim çok iyi. Allahım başımdan eksik etmesin. Zaten onun o kalbi ilgisi olmasaydı hayatta ailemi bütün yaşantımı bırakıp gelemezdim.  :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 09 Haziran , 2011, 13:38:16
sabahları çok güzel kahvaltı yapıyorum sonra öğlen acıkmıyorum  :-\

Olsun cnm birazda olsa ye. bende acıkmıyorum ama ağzım acılaşıyor durmadan sanırım doğurana kadar bu acımsı tad gitmeyecek. Bende bişiler atıştırıyorum ağzım acıyınca.

muhribe

biraz daha bekleyeyim de sonra yemekhaneye iner yerim bişeyler. sıcakların da etkisi var galiba. benim canım sadece meyve istiyor  :hungry:

izemsevi

valla bende güzel kahvaltı yapıyorum ama yinede acıkmasamda kızım acıkmışdır diye yiyorum

izemsevi

allah ağzınızın tadınız bozmasın kızalr benim bugün minnoşum hıçkırıp duruyor üzülüyorum ya  :crybaby2: :crybaby2:

muhribe

canım üzülecek bir şey yok. benimki geçen gece belki 15 dk hıçkırdı. sağa döndüm durmadı sola döndüm durmadı. en sonunda kendi haline bıraktım, biraz daha hıçkırdı sustu. hıçkırmanın bi zararı yok bebeğe

izemsevi

sağ tarafım kalp atışı gibi oldu 5dk felan aralıklı sürmüştür bugün genel anlamada nazlı ama hareket edi,ncede hızlı ve çok ani hareket ediyor allah allah tedirgin oldum :dontknow:

muhribe

canım ya önceki geceden yorgundur ya da yeri daraldığı için rahat hareket edemiyordur. eğer çok tedirgin olduysan tatlı bişeyler ye. çikolata falan. harekete geçer

izemsevi

hareket ediyor ama yavaş ediyor öyle deyim paldır küldür değil mesela şuan hareket ediyor maşallah :nazar:

muhribe

üzmez annesini o. birazcık yorgundur o kadar. her şeyi çok evham yapmamak lazım. negatif düşünce de zararlı bebeğe. alemin kadınları hastane yüzü görmeden doğuruyor maşallah

izemsevi

kızlar ben bir sağlık raporu almaya gidiyorum çalışabilir diye gelince görüşürüz :hello:

muhribe

güle güle canım ben de yemeğe inicem