2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Hayat arkadaşım sen kaçıncı haftadasın birde ıkınma hissi gibi bir his oluyormu sende,sanki afedersin böyle büyük tuvaletin gelir ya hani öyle bir his
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

HAYAT29

Arkadaslar Halim hiç yok karın cevrem agriyo halsizim belim agriyo:((

HAYAT29

Dr randevum yarın beste keske biri olsa yanımda da bana hizmet etse:(( örf dün gece de bel ağrısından uyuyamadim

izemsevi

yok niye sorun çıkartsın muhriş yıllık iznini kullan peşine doğum iznini başlat ne olcakki ama bence gittiği yere kadar götür sonra bebeği erken bırakmak zorunda kalma gerçis en 1 yaşına kadar çalışmayı düşünmüyorum diyordun epğer bu fikrin varsa şimdiden bence ayrıl 32.hafat dolar dolmaz bekleme yani benim özel olmadığı için başlamak zorundayım ücretsiz izin durumuz bizim net değil şuan için

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hayat arkadasım yukarıya bişey ayzdım okurmusun
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 09 Haziran , 2011, 11:58:11
Dr randevum yarın beste keske biri olsa yanımda da bana hizmet etse:(( örf dün gece de bel ağrısından uyuyamadim
canım biraz dinlen istersen, koltuğa uzan güzelce. beline yastıklardan destek yap, uyumaya çalış. ben evde olsam fosur fosur uyurdum valla  :sleepy1:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 11:59:02
yok niye sorun çıkartsın muhriş yıllık iznini kullan peşine doğum iznini başlat ne olcakki ama bence gittiği yere kadar götür sonra bebeği erken bırakmak zorunda kalma gerçis en 1 yaşına kadar çalışmayı düşünmüyorum diyordun epğer bu fikrin varsa şimdiden bence ayrıl 32.hafat dolar dolmaz bekleme yani benim özel olmadığı için başlamak zorundayım ücretsiz izin durumuz bizim net değil şuan için
canım 1 yaş değil de 8-9 ay çalışmasam olacak sanırım. evimizin taksitleri var, ben çalışmasam o kadar süre idare edebiliriz ödemeleri. ama sonra geri dönmem gerekecek işe

aydinays

Maşallah kızlar çalışabildiğiniz kadar çalışın. İnşallah bizde o kadar çalışabiliriz.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HAYAT29

Yatıyorum zaten:( evet çalışın ama çok uzun degil

aydinays

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 11:24:25
canım ben samsunluyum ama ik yıl trabzonda yükseklisans yaptım söğütlü eğitimde ordan kalmış bir alışkanlık bu arada eğitimden kalkan dolmuşcular şöyle diyor

ABZONA GİDER ABZONA 1-2 :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aradaki t nereye gidiyor bilmiyorum

efet var canım bende İzmirliyim ama eşim tarbzonlu bizde evlenice buraya yerleştim. Kot kafalıyı burda duydum o yüzden garibime gitti  :toothy10: :toothy10:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

aydınays sen şu an trabzondamısın :dontknow:

aydinays

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 12:35:33
aydınays sen şu an trabzondamısın :dontknow:

efet cnm trabzon oturuyorum. Beşirlide.

izemsevi

valla izmirden sonra trabzonda yaşamak zor olsa gerek ben hiç alışamadım 2 yıl boyunca güzel bir şehir ama çok pahalı bir şehir ve dışardan geleni muthiş ayırıyorlar.

aydinays

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 13:00:23
valla izmirden sonra trabzonda yaşamak zor olsa gerek ben hiç alışamadım 2 yıl boyunca güzel bir şehir ama çok pahalı bir şehir ve dışardan geleni muthiş ayırıyorlar.

Alışmaya çalışıyorum canım. çok şükür uyum sorunlarını aştım.Efet malesef çok pahalı. Sebze meyve güzel bulamıyorsun ama alışıyoruz cnm ne yapalım artık buralıyız. Eşimin işyeri burda. bende zorlu grand otele çalışıyorum şimdilik doğumdan sonra daha güzel bir iş bulabilirsem eğer ayrılmayı düşünüyorum.

izemsevi

grand zorlu vav iyi bir otel trabzonspor bildiğim kadarıyla genelde orda kalıyor zaten çok aşırı iş imkanı olan bir yer değilki yemek kültürleri çok farklı herşeyde bir tereyağı var ve ben hiç sevmem sonra ekmeği bayatlamayan ekmek ama çok sert ordayken bimden kepek ekmeği alıyordum hiçyiyemedim ekmeğini ve hergün nerdeyse balık çıkıyorduve balığıda sevmem anlayacağın benim için çok zor bir 2 yıldı havasını hiç demiyorum bile