2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

canım ben samsunluyum ama ik yıl trabzonda yükseklisans yaptım söğütlü eğitimde ordan kalmış bir alışkanlık bu arada eğitimden kalkan dolmuşcular şöyle diyor

ABZONA GİDER ABZONA 1-2 :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aradaki t nereye gidiyor bilmiyorum

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sevalcim 31-32. haftadan sonra azalır hareketlerı okadar cok hareket bekleme ama yınede hıssedıyosundur hareketlerını.yeri daralıyor bebeğin büyüdüğü için
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 09 Haziran , 2011, 11:22:27
seval ben dün doktora çalışabilir raporunu sordum. çalışabilirsin durumunda bi sakınca yok dedi. ama 32. haftan dolunca izne ayrılmanı tavsiye ederim dedi. o haftadan sonra ağrılar oluyormuş, evde dinlensen daha kolay atlatırsın dedi. ben de siz raporu verin baktım zorlanıyorum istediğim zaman ayrılırım dedim. haftaya yazacak raporu

bende bugün gitcem yazdırmaya valla alalımda gittiği yere kadar gider

izemsevi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Haziran , 2011, 11:25:14
sevalcim 31-32. haftadan sonra azalır hareketlerı okadar cok hareket bekleme ama yınede hıssedıyosundur hareketlerını.yeri daralıyor bebeğin büyüdüğü için

yok hareket ediyor ama 2gün öncesinde daha hareketliydi sanki şimdi daha az ve hızlı vuruyor ben mayısın 11de gittimğimde  1350gr ve 38di acaba şimdi kjaç olmuşturki :dontknow: :dontknow: :dontknow:

muhribe

ay çok ama çok uykum var. gözlerimi zor açık tutuyorum. haftada 1 gün tatille çekilmiyor bu hayaaat  :cildir:

izemsevi

tabi uykun olur komuşsun uykucu şirinin resmini benimde her o resime bakmamda esniyorum kaldır şu resmi de uyumayalım :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 11:33:21
tabi uykun olur komuşsun uykucu şirinin resmini benimde her o resime bakmamda esniyorum kaldır şu resmi de uyumayalım :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:
hahah ama çok sevimli değil mi  :laughing7:

sevalcim benim 32. haftada gittiğimde 2210 kg olmuş seninde o civarda bişey çıkar sanırım
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

inşallah kızım tontik olsun sağlıklı sihatli olsun arkadaşım geçen yıl erkek çocuğu doğurdu 4650gr ve normal doğumla anlammaışlar kız mahvoldu bebk görmeye aldığım kıyafete bebğin kolu bile girmedi :ehi: :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 11:38:54
inşallah kızım tontik olsun sağlıklı sihatli olsun arkadaşım geçen yıl erkek çocuğu doğurdu 4650gr ve normal doğumla anlammaışlar kız mahvoldu bebk görmeye aldığım kıyafete bebğin kolu bile girmedi :ehi: :ehi: :ehi:

maaşallahhh yaa :nazar:ilk kez bu kıloda bir bebek duyuyorum  :k06:sevalcim sormuştum daha önce ama unuttum senınde sezeryan olacaktı ya nedeni neydi canım :icon_scratch:

izemsevi

canım ben hep baştan beri sezeryan isitordum özel bir sesebi yok şimdilik

isteğe bağlı sezeryan yani ,anladım canım merake ettım acaba bir sorunmu vardı doktorun bişeymi demişti diye

izemsevi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Haziran , 2011, 11:44:20
isteğe bağlı sezeryan yani ,anladım canım merake ettım acaba bir sorunmu vardı doktorun bişeymi demişti diye

allaha şükür şimdilik birşey yok ama ben hep genel anestezi ile sezeryan istiyorum.

HAYAT29

Muhribe oyyle yap ben rapor aldım 36 .hafta bitti ayrıldım rahattım

muhribe

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 09 Haziran , 2011, 11:49:38
Muhribe oyyle yap ben rapor aldım 36 .hafta bitti ayrıldım rahattım
ben de gidebildiğim kadar gideyim diyorum canım. olmadığı yerde bırakırım.
kızlar peki şeyi biliyor musunuz? şimdi benim 2 hafta yıllık iznim var. doğum iznine ayrılmadan önce onu kullansam olur di mi? sgk bi sorun çıkarır mı? yani önce 2 hafta yıllık izin ardından da doğum iznine başlarım diyorum