2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Haziran , 2011, 10:53:05
günaydın kızlar,nasılsınız
canım hoşgeldin nasılsın? miniğimiz nasıl bugün??

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 09 Haziran , 2011, 11:04:02
seval, sen söylenmesi gerekeni söylemişsin canım. bazen insanlar bu bizim gelinimiz ne söylersek yutmak zorunda diye düşünüyor ama onları haklı çıkarmamak lazım. biz nasıl lafımızı tartıp öyle söylüyorsak onlar da öyle yapmalı. zaten kızını aylarca karnında taşıyan sensin, ismine karar vermek tabi ki senin hakkın.

aydınays, annen birkaç kez çınar der sonra bakar kimse çınar demiyor mecburen kayra demeye başlar canım :) sen dert etme. ilk torunda böyle heyecanlı oluyorlar. bunlar tatlı telaşlar.

Bende öyle diyorum canım. Oda daha alışamdı ismine oğlumun :)
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

öyle muhribe laf söylemelerini istemiyorsan laf sokacaksın yada karşılık vereceksinki aynısını birdaha yapmasınlar ben hiç bir lafın altında kalmıyorum birinde bizim evdeyken adamı resmen kovmaktan beter ettim hatta kendi annem bile tamam haklıydın ama fazla söyledin diye tepki gösterdi biri bana böyle bişey yapsa bırak evine gitmeyi konuşmam birdaha ama adam zevk alıyor benden laf işitmekten :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşbulduk muhribecim ,iyiyiz çok şükür ,karnım akşam dahada aşağı indi,büyük abdestim geliyor gibi bir his gelıyor sürekli,hayırlısı bakalım
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Haziran , 2011, 11:12:23
hoşbulduk muhribecim ,iyiyiz çok şükür ,karnım akşam dahada aşağı indi,büyük abdestim geliyor gibi bir his gelıyor sürekli,hayırlısı bakalım
kaç haftalıktı canım senin bebiş?

aydinays

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 11:11:04
öyle muhribe laf söylemelerini istemiyorsan laf sokacaksın yada karşılık vereceksinki aynısını birdaha yapmasınlar ben hiç bir lafın altında kalmıyorum birinde bizim evdeyken adamı resmen kovmaktan beter ettim hatta kendi annem bile tamam haklıydın ama fazla söyledin diye tepki gösterdi biri bana böyle bişey yapsa bırak evine gitmeyi konuşmam birdaha ama adam zevk alıyor benden laf işitmekten :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

evet aslında hakedeni laf söyleyeceksin ama benim mizacımda yok malesef laf söyleyemem. Keşke olsaydı en son söylenecek lafı ilk söyleyebilseydim. :-[ :-[ :y25: :y25:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

pisicik slm canım napıyorsun kızlar benim sağ tarafımda sertlik var neresi anlamadım birde 2gündür gene bir nazlandı kızım öyle çok aşırı hareketli değil ara ara hareket ediyor ondada hızlı vuruyor normalmi senin nasıl muhriş

muhribe

pisicik maşallah sen bitirmişsin nerdeyse canım  :nazar:

seval benimkisi bu aralar çok hareketli maşallah. sabahtan beri kıpır kıpır  :love9: ama arada dediğin gibi nazlı oluyor. bazen yorgun oluyorlar, tembellikleri tutuyor.

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 09 Haziran , 2011, 11:14:09
seval sen delikanlı kızmışsın  :k06:

evet öyleyim sanırım muriş aslında okadar uyumlu,duygusal ve merhametli biriyimki ama biri bana azcık dişlerini göstersin ben tüm pençelerimi açıyorum valla içimden birşey çıkıyor sanki valla söyleyene söylerim  :k06: ama bazen kot kafalılar anlamıyor o başak :toothy10: :toothy10: :toothy10:

iyiyim sevalcim çok şükür agrılarla ugrasıp duruyorum sen nasılsın?

izemsevi

benimde 2gün öncesine kadar acayip hareketliydi ama bazen böyle bir iki gün oluyor nedenki acaba pisicik sen tecrübelisin şeker biraz birşeyler söyle

aydinays

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Haziran , 2011, 11:18:12
Alıntı yapılan: muhribe - 09 Haziran , 2011, 11:14:09
seval sen delikanlı kızmışsın  :k06:

evet öyleyim sanırım muriş aslında okadar uyumlu,duygusal ve merhametli biriyimki ama biri bana azcık dişlerini göstersin ben tüm pençelerimi açıyorum valla içimden birşey çıkıyor sanki valla söyleyene söylerim  :k06: ama bazen kot kafalılar anlamıyor o başak :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Seval sen nerelisin? Benim eşim Trabzonlu onlar kullanıyor kot kafalı kelimesini.

muhribe

seval ben dün doktora çalışabilir raporunu sordum. çalışabilirsin durumunda bi sakınca yok dedi. ama 32. haftan dolunca izne ayrılmanı tavsiye ederim dedi. o haftadan sonra ağrılar oluyormuş, evde dinlensen daha kolay atlatırsın dedi. ben de siz raporu verin baktım zorlanıyorum istediğim zaman ayrılırım dedim. haftaya yazacak raporu