2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

sana kalk yap diyene kadar kendi elleri armut mu topluyormuş acaba?  :icon_scratch:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Haziran , 2011, 16:08:24
sana kalk yap diyene kadar kendi elleri armut mu topluyormuş acaba?  :icon_scratch:
:ehi:  :ehi:  :ehi: canım ya o yapmaz asla biz evine gideriz misafir geliyor bende yardıma gidiyorum o cay dolduruken bende pasta servisi filan yapıyorum kendi güzel kesemiyor diye hani otursam belki haklı der insan herkese cay veriyor benim işim bitti ya sende cayını al gel diyor eltisi sordu bikere o ne kız öyle ona niye cay vermiyon diye hiç kaynana geline cay doldururmuymuş okadar yani gerisini sen düşün

izemsevi

ya sen boşversene şu kadını ya çok biliyorsa gelir yapar ha birinin yanında birşey dişyecek olursada ne yapıyım yardım edenim yoktu karnım burnumda anca bu kadar yaptım der azının payını veririsin burcu canım lütfen şu kadına ezdirme artık kendini sen böyle yaptıkça bu kendini bir halt zannedecek sen laf söyleki oda sana laf söylemekten çekinsin lütfen canım kendin için bir iyilik yap ve o kadınıa azının payını ver keşke aynı şehirde olsaydık valla ben onu psiklojik yönden taciz ederdim

muhribe

Allah böyle insanları evlerden ırak etsin. kabus gibi resmen. ama Allah sorar bunların hesabını. sen karnı burnunda kadına onca eziyet edersen Allah eninde sonunda onun eline muhtaç eder seni. mikrop  :violent1:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Haziran , 2011, 16:16:24
ya sen boşversene şu kadını ya çok biliyorsa gelir yapar ha birinin yanında birşey dişyecek olursada ne yapıyım yardım edenim yoktu karnım burnumda anca bu kadar yaptım d  :toothy10:  :toothy10:er azının payını veririsin burcu canım lütfen şu kadına ezdirme artık kendini sen böyle yaptıkça bu kendini bir halt zannedecek sen laf söyleki oda sana laf söylemekten çekinsin lütfen canım kendin için bir iyilik yap ve o kadınıa azının payını ver keşke aynı şehirde olsaydık valla ben onu psiklojik yönden taciz ederdim
:toothy10:   :toothy10:  :toothy10:  ay süper ya piskolojik yönden taciz etmek canım gecen gün arıyor gecenin bi yarısı oglum aksam beni niye aramadın diye kızıyor benim kocada aman anne işim vardı özür dilerim falan diyor. neyse bize gelmek için bahane arıyor suan tek kayınbabam il dısında kapagı buraya atmaya clısıyorya doguma nekadar kaldı geleyim diyor esimde gelsin diye 3 gün filan var doguru dedi bende işaretle ya niye öyle diyosun dedim. sadece bu tlfnu bi kapadı sen annem gelmesini istemiyosun annem sana napmış burası benim evim gelecek sen ona saygı duyacaksın bagırmadımda sana daha ne diyeyim dedim bana daha napsım sırtıma binmediyi kaldı vay ben niye demişimki 3 gün deme hemen gelmesin 2 gün benle konuşmadı hadi gelde sen kaynana cevap ver evliliyim sorun oluyor bu sefer bende mecbur susuyorum

izemsevi

burcu canım senin yaşadığın şehirde 1 tanede insan evladı yokmu ya veya yaşadığın apartmanda sen tüm bunları yaparken kızım bizde yapalım yardım edelim bir işin ucundan tutalım diyen olmuyormu ya insanlık bu kadar öldümü çok merak ettim göbeğinle cama çıkıp nasıl sildin halıyı nasıl yıkadın bir anlatırmısın

burcu MELEK

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Haziran , 2011, 16:18:37
Allah böyle insanları evlerden ırak etsin. kabus gibi resmen. ama Allah sorar bunların hesabını. sen karnı burnunda kadına onca eziyet edersen Allah eninde sonunda onun eline muhtaç eder seni. mikrop  :violent1:
aman muhrişim ya öyle deme ben hep diyorumki allah bana muhtac etmesin allah elden ayaktan asla düşürmesin yine bana eziyet olacak uzak olsun yeter inşallah diyer kaynım evlenince o kız hakkından gelsin diyorum tek dileyim bu

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Haziran , 2011, 16:22:55
burcu canım senin yaşadığın şehirde 1 tanede insan evladı yokmu ya veya yaşadığın apartmanda sen tüm bunları yaparken kızım bizde yapalım yardım edelim bir işin ucundan tutalım diyen olmuyormu ya insanlık bu kadar öldümü çok merak ettim göbeğinle cama çıkıp nasıl sildin halıyı nasıl yıkadın bir anlatırmısın
valla komsudan hortum aldım halı yıkycam diye kolay gtelsin dedi verdi oda cok samimiyiz normalde camlarım alcak bişeye cıkmadadnda yetişiyorum hemen hemen hepsine halıyıda dizlerimin üstüne cöktüm yıkadım ıslanınca kaldırması zor oldu okadar

muhribe

canım ya eşin bu kadar anacı olmasa bunların hiçbiri yaşanmaz ama adamı resmen kendine bağlamış kadın. halbuki insan olsa kaynananın kızım ne işin var yardım edeyim demesi lazım. ama nerdeeee pis cadı. tövbe ya günaha sokuyor beni mübarek saatte

izemsevi

yok ya eskiden olsa insnaalr birinin bir derdi bir sıkıntısı olsa koşar gelişrlermiş şimdi kimsenin umrunda değil neolur sanki gelsen yıkasan bir halıyı ne olcak elinemi yapışacak en fazla birinin ahyır duasını alırsın insanlık ölmüş haberimiz yok camları hadi önden öyle sildina rkadan dıştan nasıl sildin benim evim 1.kat hadi vebde camalrı içten sildim dıştan silmem için mecburen cama çıkmam lazım ve buda olmayacağına göre anlayamadım ben senin nasıl sildiğini

muhribe

benim eşimin anneleri bizdeydi ben 3 aylık falan hamileydim. çay koymaya bile kaldırmadı ayağa. arada tatlı yapayım falan diyodum eşime, kimin canı istiyorsa kalksın yapsın diyordu. bi seferinde kayınvalidem yemek yapmamış o akşam, ben işten eve gittim mutfağa girdim bişeyler pişirmek için. işten geldi benimki beni mutfakta bi gördü ateş püskürdü annesine ne yaptın koca gün diye.

izemsevi

niye böyle biliyorsumun muhriş bazı erkekler heralde evlenince nasıl olsa bu benim oldu istesede gidemez diye düşünüyor beni bırakıp nereye gidecek ne yapacak nasıl karnını doyuracak diye aklından geçiriyor bilmiyorlarki kadın istese dünyanın öbür ucuna bile gider çalışır

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Haziran , 2011, 16:30:19
yok ya eskiden olsa insnaalr birinin bir derdi bir sıkıntısı olsa koşar gelişrlermiş şimdi kimsenin umrunda değil neolur sanki gelsen yıkasan bir halıyı ne olcak elinemi yapışacak en fazla birinin ahyır duasını alırsın insanlık ölmüş haberimiz yok camları hadi önden öyle sildina rkadan dıştan nasıl sildin benim evim 1.kat hadi vebde camalrı içten sildim dıştan silmem için mecburen cama çıkmam lazım ve buda olmayacağına göre anlayamadım ben senin nasıl sildiğini
canım camlarım kapı mesafesi gibi yani elimi arkaya uzatıp poencerininb kenarına oturdummu siliniyor sadece bi salon camı dörtlü onda cıkıyorum sandalyeye
Alıntı yapılan: muhribe - 08 Haziran , 2011, 16:30:48
benim eşimin anneleri bizdeydi ben 3 aylık falan hamileydim. çay koymaya bile kaldırmadı ayağa. arada tatlı yapayım falan diyodum eşime, kimin canı istiyorsa kalksın yapsın diyordu. bi seferinde kayınvalidem yemek yapmamış o akşam, ben işten eve gittim mutfağa girdim bişeyler pişirmek için. işten geldi benimki beni mutfakta bi gördü ateş püskürdü annesine ne yaptın koca gün diye.
ne güzel canım allh sizi birbirinize bagıslasın eslerinizin kıymetini bilin kızlar benimki annesini sevmiyor tapıyor resmen anlatamma ya cok acyip bişey büyümü yapıyo kadın anlamadım gitti bukadar baglı olmak normalmi bilmiyorum artık

izemsevi

en iyisini yapmış koca gün kıçınımı büyütmüş oturarak benim eşimde sağolsun bana birşey yaptırmıyor yemek yaparken bile geliyor yanımda hep yardım ediyor burcum senin eşinin gözünü bir şekilde korkutman lazım ama nasıl  :dontknow: akıllansın diye bu akadar anneciydi otursaydı annesiyle canım valla artık inan kızıyorum

burcu MELEK

canlar sohpet cok güzel sizlerle dertleşmek dahada güzel içim rahatlıyor ama kuaföre gitmem lazım son 12 gün yarında catı muaynesi yapılabilir temizlik zamanı artık az kaldı halledeyim gece sancım tutarsa aaaaaaa ben napıcam demiyeyim cok utanırım sonra öpüyorum szileri
Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Haziran , 2011, 16:35:22

en iyisini yapmış koca gün kıçınımı büyütmüş oturarak benim eşimde sağolsun bana birşey yaptırmıyor yemek yaparken bile geliyor yanımda hep yardım ediyor burcum senin eşinin gözünü bir şekilde korkutman lazım ama nasıl  :dontknow: akıllansın diye bu akadar anneciydi otursaydı annesiyle canım valla artık inan kızıyorum
bende hep öyle diyorum bukadar baglıydın niye evlendin bir sene oturduk ayrılırken esim gelin gidiyomuş gibi hüngür hüngür agladı zaten o derece yani