2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

sümeyra börek börek dedin şuan canım kıymalı patates böreği istedi sana ceza şimdi hemen git yap bizede gönder

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Haziran , 2011, 15:39:17
sümeyra börek börek dedin şuan canım kıymalı patates böreği istedi sana ceza şimdi hemen git yap bizede gönder
ayy canım tüh ya demeseydim keske.bende neze siparis verdim.nese ben yapayım siteye komple yollayayım bari :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Haziran , 2011, 15:38:50
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Haziran , 2011, 15:37:48
ben geldimmmm  :hieyt: :hieyt:
canımm nasıl bebeğiiinn

canım kilosu 2600 olmuşş kafa çapı büyük dedi yine doktor sancılarım için de nts ye randevu verdiler ama daha zaman var sancı iyi bi şey normal doğum için dedi.hala normal doğum için umudum var RESMİNİ verdi doktor benimkinin yine gözler açık ve sırıtıyo muzur muzur :)
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

hadi gözün aydın nur erken geldin şeker sen hayırdır
muhriş seninde kontrol vardı bugün ne oldu

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Haziran , 2011, 15:41:48
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Haziran , 2011, 15:38:50
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Haziran , 2011, 15:37:48
ben geldimmmm  :hieyt: :hieyt:
canımm nasıl bebeğiiinn

canım kilosu 2600 olmuşş kafa çapı büyük dedi yine doktor sancılarım için de nts ye randevu verdiler ama daha zaman var sancı iyi bi şey normal doğum için dedi.hala normal doğum için umudum var RESMİNİ verdi doktor benimkinin yine gözler açık ve sırıtıyo muzur muzur :)
e hadi gözün aydın canım benim.insallah normal doğum olur.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Haziran , 2011, 15:44:26

evet bugün erken sıram geldi pek hastada yoktu doktor ilgilendi baya merak ettiğim şeyleri sorabildim nihayet
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

kızlar huggies bir kampanya başlatmış boş bez paketini getirene huggies bez veriyormuş

kampanya noktaları bursa,izmir,antalya,mersin,kayseri,ankara,istanbul

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Haziran , 2011, 15:44:26
canım saat 6:30da benim

burcu MELEK

selam kızlar nasılsınız bakalım minişlerinizle ben coooooooooookkkkkkk yorgunum yaz temilii yaptım cam kapı filan ay bitti cok sükür artık dogurabilirim rahat bir şekilde  ;D  ;D ve safak 12 bakalım benim kız nezaman cıkacak yarın yine konturol var

izemsevi

benimde cumartesi merakla bekliyorum acaba nezaman muayene araları kısalacak merak ediyorum artık ben bütün göremiyorum kzıalr kafa popo ayrı görüyorum

muhribe

burcu maşallah valla sana, sen kesin doğumhanede de acaba camlar kirlendi mi halılar tozlandı mı diye düşünürsün  :k06:

izemsevi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 08 Haziran , 2011, 15:52:12
selam kızlar nasılsınız bakalım minişlerinizle ben coooooooooookkkkkkk yorgunum yaz temilii yaptım cam kapı filan ay bitti cok sükür artık dogurabilirim rahat bir şekilde  ;D  ;D ve safak 12 bakalım benim kız nezaman cıkacak yarın yine konturol var

sen şafak 12 felan deme burcu canım bu gidişle sen bugün yarın doğurursun artık ben sana hiç birşey demiyorum kızmıyorumda tamamı yap istersen benim evide gel temizle aman hiç oturma kendine acımıyorsun çocuğa acıya ondan sonra allah göstermesin birşey olsa bak vicdan azabı çekersin ya azcık ekndinin kıymetini bil başlıycam ha temizliğine şimdi ya sen doğuma 10gün kala hangi hamilenin pencere kapı silip halı yıkadığını gördün yada duydun ben ne gördüm nede sen diyene kadar duymuştum canım 50-60tl bir bayana ver geslin birgün içinde temizlesin gitsin lütfen kendinede kızınada yapma bu eziyeti yemin ederim ben burda çileden çıkıyorum canım

burcu MELEK

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Haziran , 2011, 15:53:36
burcu maşallah valla sana, sen kesin doğumhanede de acaba camlar kirlendi mi halılar tozlandı mı diye düşünürsün  :k06:
:toothy10:   :toothy10:  :toothy10: ay muhribe ben biraz titizlik hastasıyım kocama halıyı yıkamaya ver yoksa ben doguma gitmeden yıkarım dedim inanamadı dün kaldırıp yıkadım adam sok oldu nasıl kaldırdın bunları diye ama ben dayanamam öyle doguma gidersem evim kirli diye aglarım dün evdeki tüm nevresimleri cıkarıp yıkadım misafir gelirse toz olmasın diye bügün ütüle ütüle bitmedi kocam arayıp diyorki sen nezaman evin temizliyi biterse ozaman doktora gidebiliriz diyeceksin ama haklı galiba sancım vardı gidelim demedim işim var diye ama artık rahatlıkla dogurabilirim  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :occasion5:  :occasion5:

muhribe

burcu naptın sen  :-ooo koca halıyı kaldırıp yıkamak ne demek kız  :-ooo :-ooo :-ooo

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Haziran , 2011, 15:57:14
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 08 Haziran , 2011, 15:52:12

sen şafak 12 felan deme burcu canım bu gidişle sen bugün yarın doğurursun artık ben sana hiç birşey demiyorum kızmıyorumda tamamı yap istersen benim evide gel temizle aman hiç oturma kendine acımıyorsun çocuğa acıya ondan sonra allah göstermesin birşey olsa bak vicdan azabı çekersin ya azcık ekndinin kıymetini bil başlıycam ha temizliğine şimdi ya sen doğuma 10gün kala hangi hamilenin pencere kapı silip halı yıkadığını gördün yada duydun ben ne gördüm nede sen diyene kadar duymuştum canım 50-60tl bir bayana ver geslin birgün içinde temizlesin gitsin lütfen kendinede kızınada yapma bu eziyeti yemin ederim ben burda çileden çıkıyorum canım
uvvvvvvvvvvvvvv kızdırdık valla yine bizim kızı haytım öyle hersey göründüyü gibi deyil işte hayat sartları maddi deyil cok sükür ama manevi konuda insan yapamıyor bazı seyleri okadar yalvardım halıyı yıkamaya yollayalım 3 ay gecti artık doguma gidicem napayım kendide görüyor kaynanam her geldiyinde ay bu halı koyu renk roz cekiyor yıkansın deip gidiyor ne anasına bişi diyo nede yıkamaya yolluyor e dogumda gelecek onun laflarını cekmektense yıkamayı tercih ederim yoksa valla misafirlerin yanında sura kirli temizle diyor acıgımı arıyor anlayacagın bende onun korkusuyla insanlara rezil olmamak için