2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

nezo hoş geldin şeker kızlar benim prenses bugün pek keyifsiz sakin ara ara hareket ediyor neden olaki :dontknow:

Nezo

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Haziran , 2011, 15:26:48
ayy canım o kadar çok şey çekiyorki acıktım herhalde yemekler menüsüne baktım yalandım durdum  :ehi: :ehi: :ehi: eristeli makarna yaptım çok canım istedi.ay bide sucuklu kasarlı milföy hamuru.off annem olsada yapsa bana.ev de yemek koktu.ayy şişecek bi yerim ekmeğin arasına peynir domates koydum bi güzel onu yedim kessin diye ama yok içim baska bisi istiyo.aşermek de kötüymüs ilk defa aseriyorum.
Kıyamam Canım Benim Ya  :love7:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Haziran , 2011, 15:25:29
sümeyracım haklısın da para vermeden de bakınamıyoruz işte  :-\ benim devlette doğum yapan arkadaşlarım var, anlattıklarını duysan 90 yıl o çocuğu içimde taşırım da çıkarmam dersin. özelde hiç olmazsa paranın hatrına insan muamelesi yapıyorlar
tabiki haklısın zaten insan gibi muamele görmek için gidiyoruz özele ama büyük sehirlerde hele çok pahalı ya.allahtan bizim bu kadar değil.normali 500 olso sezaryan 750 olur ben doğurana

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Nezo

Hoş Buldum Seval' cim.
Kızlar Ben Çıkıyorum Başımın Ağrısından Gözlerim Görmüyo. Gelirim Belki Birazdan Bi Dolanıp Gelicem.
Öperim!

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 08 Haziran , 2011, 15:28:13
ayy canım o kadar çok şey çekiyorki acıktım herhalde yemekler menüsüne baktım yalandım durdum  :ehi: :ehi: :ehi: eristeli makarna yaptım çok canım istedi.ay bide sucuklu kasarlı milföy hamuru.off annem olsada yapsa bana.ev de yemek koktu.ayy şişecek bi yerim ekmeğin arasına peynir domates koydum bi güzel onu yedim kessin diye ama yok içim baska bisi istiyo.aşermek de kötüymüs ilk defa aseriyorum.
:ehi:  :crybaby2:  nezimm gelip bana yemek börek yapsanaaaa

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 08 Haziran , 2011, 15:29:05
Hoş Buldum Seval' cim.
Kızlar Ben Çıkıyorum Başımın Ağrısından Gözlerim Görmüyo. Gelirim Belki Birazdan Bi Dolanıp Gelicem.
Öperim!

iyi bakam git kuzum güle güle allah sifa versin

Nezo

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Haziran , 2011, 15:29:39
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 08 Haziran , 2011, 15:28:13
:ehi:  :crybaby2:  nezimm gelip bana yemek börek yapsanaaaa
Yaparım Şekerim Ayıpsında Şuan Önümü Göremiom  :-\

izemsevi

Alıntı yapılan: nagihannn - 08 Haziran , 2011, 15:26:00
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Haziran , 2011, 15:17:54
Nezim hosgeldin

Muhribe benimde esim anlatiyo dün

birisi karisi 5 aylikken getirmis kontrole  :-\

benim bir arkadasım var 6 aylık hamile bir kere doktora gitti 15 kilo aldı sigara içiyo hiçbir testini yaptırmıyo git diyorum para yok diyo sigara alabiliyo ama  :violent1:

ya bir insan nasıl böyle davranır aklım almıyor paran yoksa sigaraya parayı nasıl buluyorsan öyle bul kendine hadi acımıyorsun o günahsızın suçu ney değilmi valla şimdi çok sinirlendim muhriş senin eltin 2. diye eskiler bilmiş oluyor onlarada sorsan biz bilmişizondan gitmiyordur.

izemsevi

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 08 Haziran , 2011, 15:29:05
Hoş Buldum Seval' cim.
Öperim!

nezo akşam çalışma vardı sanırım şekerim evlilik yıldönümüydüye sizin bilmem anlatabiliyormuyum :dontknow: :-[ :-[ :-[

Nezo

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Haziran , 2011, 15:31:29
Hoş Buldum Seval' cim.
Öperim!

nezo akşam çalışma vardı sanırım şekerim evlilik yıldönümüydüye sizin bilmem anlatabiliyormuyum :dontknow: :-[ :-[ :-[
Tanışma Yıldönümüydü Canım. Evlilik Ekimde. Valla Çiçek  Diktik Arkadaşlara Çaya gittik Geldik Eşim Uyudu Bende Çamaşırları Serdim Al Sana Çalışma  :toothy10:  Neysem Gettüm Seviom Sizi.  :love9:

muhribe

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 08 Haziran , 2011, 15:33:50
Hoş Buldum Seval' cim.
Öperim!

Tanışma Yıldönümüydü Canım. Evlilik Ekimde. Valla Çiçek  Diktik Arkadaşlara Çaya gittik Geldik Eşim Uyudu Bende Çamaşırları Serdim Al Sana Çalışma  :toothy10:  Neysem Gettüm Seviom Sizi.  :love9:
kız ne bu monotonluk, karnım burnumda biz bile daha aktifiz sizden  :toothy10:

Nezo

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Haziran , 2011, 15:35:30
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 08 Haziran , 2011, 15:33:50
Hoş Buldum Seval' cim.
Öperim!

kız ne bu monotonluk, karnım burnumda biz bile daha aktifiz sizden  :toothy10:
Teveccüğün Şekerim  ::) Napalım Öyle Oldu Evde Çok İş Vardı  ;D

izemsevi

olsun darısı evlilik yıldönümüne bizim 25 aralık 2001 di tanışmamız

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan