2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 08 Haziran , 2011, 14:21:39
   Selam kızlarrr  :wave:  Nasılsınız bebişleriniz nasıl  :love9:

Ben size bişey danışmak istiyorum .. Kızımın bu sabah göbeği düştü  :hieyt:  Bu akşam banyo yaptırabilirmiyim acaba, bişey olurmuki  :icon_scratch:

hosgeldin canim. göbegi düsmedende banyo yapilir düstükten sonrada diye biliyorum

ablam dogum yaptiginda gitmistim ben Devrege ozaman hergün yikardi onu ve banyo sonrasinda göbegine alkol sürerdi kurumasi için. düstükten sonrada yikadi diye biliyorum

muhribe

yıkarsın tabi ki canım. bizde hastaneden eve gelince hemen yıkarlar zaten bebeği. göbeğini güzelce koru, bir bezle falan kapat. banyodan sonra da pansumanını yap yine. maşallah ona mis gibi olsun  :love9:

<<AyBüKe>>

Hmmm... Sağol cnm  :opucuk: Ne biliyim doktor öyle dedi diye yaptırmadım ben bu sabah düşüncede akşama yaptırayım dedim .. Sabah altını alıyodum anaam pıt diye elime düştü göbişi  :k06: :k06:  Ödüm koptu ilk başta sonra bi sevindim bi sevindim  :k06:   Bakalım banyo yaparken ağlıcakmı inş. ağlamaz  :y25:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Haziran , 2011, 14:32:30
aybükecim hoşgeldin canımm

Hoşbuldum canım  :opucuk:  Nasılsın , elif nasıl  :love9:  Kaşıntıların ne durumda ?

izemsevi

aybükecim banyo yaptırabilirsin canım benim bildiğim bir sakıncası yok sadece lif felan değilde elinle yıka canım ve göbeğini iyi bir yere gömmeyide unutma başbakanlığa felan göm

izemsevi

aybüke özel göbek bağı bezleri var gazlı bez gibi birşey sanırım alkol varmış onu sarıyormuşsun bulabilirsen ondan al ben arıyorum bulamadım

kaşıntılarım geçtide canım ,kasılmalaraım başladı çok fena,acillik oldum ,nstde sancım 40-60 arası çıktı şuandada kasılmalarım oluyor karnımda saatte 2-3 kez normalde daha sıktı çok şükür daha iyiyim şimdi yatıyorum
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

<<AyBüKe>>

Seval doktor baticon diye bişey verdi onu sürüyodum zaten sonra etrafını iyice temziliyodum pamukla yine öyle yaparım artık banyodan sonra..

kızlar kasılmalarım sıklaştı yine ben çıkıyorum,görüşürüz :wave:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Haziran , 2011, 14:39:07
kaşıntılarım geçtide canım ,kasılmalaraım başladı çok fena,acillik oldum ,nstde sancım 40-60 arası çıktı şuandada kasılmalarım oluyor karnımda saatte 2-3 kez normalde daha sıktı çok şükür daha iyiyim şimdi yatıyorum

Ayy canım ya geçmiş olsun tabi bol bol dinlen.. Benimde öyleydi işte nst de de aynı senin gibi çıkıyodu .. Bende hep yattım. Böyle karnımda toplanıyodu sanki bebek, öyle kasılma oluyodu... Ama önemli olan düzenli olmaması sen takip et eğer düzene giriyosa sancıların hemen tekrar git doktora. Bana öyle demişti doktor önemli olan düzene girmesiymiş, öteki türlü bi kaç hafta daha gider böyle inş. cnm haftanı tamamlarsın  :amin: :amin:

izemsevi

tamam işte canım baticom aynı işlevi görüyor alkollü su gibi birşey dezenfekte ediyor sen yine 3-4 gün daha öyle yap bence

canım düzene girmesi derken nasıl yani gün içerisinde mutlaka ara ara oluyor aynen taş gibi kesiliyor karnım şekıldn şekle giriyor  5-6 sanıye bazen daha uzun suruyor mesela az önceden beri 10 dakikada 2-3 kez oldu

Aytii

dünürüm bana senin dogumun yaklasti gibi geliyo. hayirlisi olsun  :amin:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Haziran , 2011, 14:49:47
canım düzene girmesi derken nasıl yani gün içerisinde mutlaka ara ara oluyor aynen taş gibi kesiliyor karnım şekıldn şekle giriyor  5-6 sanıye bazen daha uzun suruyor mesela az önceden beri 10 dakikada 2-3 kez oldu

Yaaaa  ???   Peki canım kasıldığı ve geçtiği zaman acı veriyomu yoksa geçince rahatlıyomusun ? Yada mesela pozisyon değiştirdiğin zaman kasılma geçiyomu, acısı azalıyomu ?