2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Haziran , 2011, 13:45:07
kızlar hepiniz özele mi gidiyorsunz doğum paraları ne kadar hersey testler paraylamı yapılıyor.bende özel hastaneye gidiyorum ama herseyden habersizim
canım ben özele gidiyorum, muayene 80 tl. testler de ücretli tabi, ama çoğunu sgk karşılıyor. biz de bir miktar ödüyoruz. en son detaylı ultrasona girdim mesela, muayeneyle birlikte 160 tl verdim  :-ooo normal doğum 1300, sezeryan 2000 imiş. fazla ama doktoruma çok güvendiğim için değiştirmek istemiyorum hastanemi. hem zaten 2 ay kaldı topu topu inş

izemsevi

cidden bugün bende bişey var geliyorum ama duramıyorum tam yazayım diyorum iş çıkıyor  :k06: ama bu sefer tam geldik sanırım

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sümeyracım bende özele gidiyorum muayene 30tl.normal doğum:450 sezeryan:750 tl benım gittiğim hastanede tabi sezeryan epidural olursa +250 daha alıyorlar yani sezeryan:1000 tl ye gelmiş oluyor
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

benim oğlan bişeye kızdı galiba, fena tekmeliyor  :k06:

izemsevi

canlar benim drun hem kendi özelde muayenehanesi var hemde devlette çalışıyor ben her ay kontrole gittiğimde 120tl ödüyorum ama tahlil felan yaptıracağı zaman direk devlette yaptırıyor ve hiç bir ücret ödemiyorum doğumuda yine devlette yapcam inşallah sadece özel oda parası vercem büyük ihtimal oda sezeryan olacağı için 2-3 gün kalınıyormuş ondan dolayı

Aytii

özele gidiyorum bende 54 tl ödüyorum muayenelere

kan tahlili idrar tahlili ücretsiz

normal 750 sezeryan 900 tl hersey içinde

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Haziran , 2011, 13:55:32
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Haziran , 2011, 13:45:07
kızlar hepiniz özele mi gidiyorsunz doğum paraları ne kadar hersey testler paraylamı yapılıyor.bende özel hastaneye gidiyorum ama herseyden habersizim
canım ben özele gidiyorum, muayene 80 tl. testler de ücretli tabi, ama çoğunu sgk karşılıyor. biz de bir miktar ödüyoruz. en son detaylı ultrasona girdim mesela, muayeneyle birlikte 160 tl verdim  :-ooo normal doğum 1300, sezeryan 2000 imiş. fazla ama doktoruma çok güvendiğim için değiştirmek istemiyorum hastanemi. hem zaten 2 ay kaldı topu topu inş
hımm sizin daha pahalı demekkii.normalde muayene 35 bizimde.tabi iki haftada bi gittiğim için artıyor fiyat. bizim burda normal 400 sezaryan 540 dedi bi arkadasım ama hala aynımı bilmiyorum.bi 600 en azından olur herhalde ben doğurana.bak biz daha e testlere verilecek paraları düsünmemistik.bu hafta fazla parayla gideyim bari :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

idrar kan testleri bizdede ücretsiz.bakalım öbür testlere ne diyecek doktor

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

izemsevi

ben hiç bir tahlil ve test için ücret vermedim vermiyorumda devlette yapıyor tahlilleri doktorum doğum içinde para ödemeyeceğim büyük ihtimal normal doğumda zaten alınmıyorda sezeryandada 4 ay önce doğum yapan arkadaş ödemedi epidural oldu sadece özel oda ücreti ödedi okadar.

Aytii

Seval sen devlettemi dogum yapacaksin?

muhribe

kızlar düşünsenize birkaç hafta sonra minnoşlarımız kucağımızda olacak inş  :basardim:

izemsevi

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Haziran , 2011, 14:15:46
ben hiç bir tahlil ve test için ücret vermedim vermiyorumda devlette yapıyor tahlilleri doktorum doğum içinde para ödemeyeceğim büyük ihtimal normal doğumda zaten alınmıyorda sezeryandada 4 ay önce doğum yapan arkadaş ödemedi epidural oldu sadece özel oda ücreti ödedi okadar.
aa ne iyiymis.bende devlette iyi bi doktor bulsaydım ilk doktorum bebeğimin ölmesine sebep oldu o yüzden bi daha gitmedim devlete.ama bulsaydım özeline gidip senin gibi devlette doğum yapmaktı ama nasip değilmis olsun sağlıklıca doğuraym da artık parasını görmeyeceğiz

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Haziran , 2011, 14:18:06
kızlar düşünsenize birkaç hafta sonra minnoşlarımız kucağımızda olacak inş  :basardim:

:occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

<<AyBüKe>>

Selam kızlarrr  :wave:  Nasılsınız bebişleriniz nasıl  :love9:

Ben size bişey danışmak istiyorum .. Kızımın bu sabah göbeği düştü  :hieyt:  Bu akşam banyo yaptırabilirmiyim acaba, bişey olurmuki  :icon_scratch: