2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

bişi sorcam nst'de ne yapıyolar? karından ultrason gibi mi?  ???

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

jel gibi bişey sürüp emniyet kemerine benzer bişey bağlıyorlar makınayı açıyorlar hem bebeğin kalp sesi hemde sancı durumun takıp edılıp çizelgeye dökülüyor canım 15-20 dk yatıyosun öylee
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Haziran , 2011, 13:06:22
bişi sorcam nst'de ne yapıyolar? karından ultrason gibi mi?  ???

bi cihaz bagliyolar karnina iki kalin iple ordan bebegin kalp atislarini ve senin sancilarin çikiyo bir kagida yaziliyo sonra kopariyo onu hemsire doktora veriyo

muhribe

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Haziran , 2011, 13:08:56
jel gibi bişey sürüp emniyet kemerine benzer bişey bağlıyorlar makınayı açıyorlar hem bebeğin kalp sesi hemde sancı durumun takıp edılıp çizelgeye dökülüyor canım 15-20 dk yatıyosun öylee
he fena değilmiş. kıpırdamıcaksın di mi? ben de siz sevmiyorum deyince acıtıyor sandım :)

yok canım acı yok :) sadece ben çok bunalıyorum,sıkılıyorum zaman geçmiyo çünkü
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

Aytii

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Haziran , 2011, 13:15:06
ben gözlerimi dinlendiriyorum  :laughing7:
ben de ruhumu dinlendiririm  :laughing7:
peki belli bi haftadan sonra rutine mi biniyor bu işlem, yoksa doktor sancılardan şüphelendiğinde mi gönderiyor? mesela beni bugün sokarlar mı acaba nst'ye?  :icon_scratch:

Aytii

sen kasilmalarim var dersen sokmalari lazim zaten

belli bir zaman sonra her gidisinde sokarlar
doktor emin olmadan seni evine göndermek istemez

muhribe

thanks şekerim. araştırmacı gazeteci gibi her şeyi sordum :)
bizim araba bakımda, metrobüsle gidicez hastaneye. inş dünkü gibi yolda kalmaz otobüs. millet perişan olmuş. duymuşsunuzdur haberlerde

mesela suan her gidişimde sokuyorlar beni,nst ye yani :toothy10:

muhribe

ya kızlar epidural normal doğum yorumlarını okuyorum içim acayip rahatladı. herkes çok kolay diyor, sancıları bile hissetmiyorlarmış neredeyse

izemsevi

bugün bir konuşamadım ya aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaişte geldik kızımla

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Haziran , 2011, 13:24:22
bugün bir konuşamadım ya aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaişte geldik kızımla
gel ama gitme yine  :-*

KasrıCinan

kızlar hepiniz özele mi gidiyorsunz doğum paraları ne kadar hersey testler paraylamı yapılıyor.bende özel hastaneye gidiyorum ama herseyden habersizim

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ