2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Haziran , 2011, 12:42:03
hmmm bizde de almasalar keşke. ama ben detaylı ultrasona bi muayene ücreti kadar verdim. şeker tahlili için de aldılar ama az almışlardı. nst'den de kesin alırlar.
zavallı eşim hastanede adım başı para vermeye o kadar alışmış ki ben doğum için 2500 lirayı gözden çıkardım diyor

özele gidiyosan esimin dedigi gibi en az 3 milyar paran olacak kenarda  :-\ hiç belli olmaz ne olacagi

muhribe

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben de onu sorcaktım nts için ücret alınıyormu diye pisicik senden aldı mı lokman amcam
inşallah bugün de doğumu yoktur arzu hanımın acayip rezillik oluyo çünküü
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

benim gittiğim hastanedede muayene ücreti veriyorsun 10 gün geçmediyse son gittiğinden almıyorlar muayene ücreti yani bıkere muayene ucretı verin kadın doğuma ıstersen 4-5 kez git  ;Dmuayene ol,ultrasona gir.ama nstye 5 tl alıyorlar hep
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Haziran , 2011, 12:47:36
benim gittiğim hastanedede muayene ücreti veriyorsun 10 gün geçmediyse son gittiğinden almıyorlar muayene ücreti yani bıkere muayene ucretı verin kadın doğuma ıstersen 4-5 kez git  ;Dmuayene ol,ultrasona gir.ama nstye 5 tl alıyorlar hep

5 tl ise  iyiymiş :)
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Nezo

Dişim Ağrıo dicem Gülceksiniz  ;D  :y25:

Aytii

5 tl ne ya  ??? kagit parasimi aliyolar  :ehi:

evet dünürüm kağıt parasıyla makinanın yaktığı elektrik parası sanırım :toothy10:,hiç sevmiyorum ya nst ye girmeyii :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben kaçar kızlar çok öptüm sizi hazırlanayım artık gelince görüşürükkkk  :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Haziran , 2011, 12:54:20
evet dünürüm kağıt parasıyla makinanın yaktığı elektrik parası sanırım :toothy10:,hiç sevmiyorum ya nst ye girmeyii :-\

ucuzmus sizin orda elektrikler  :ehi:

bende sevmiyorum nst yi yaa

Aytii

Nurum hayirli haberlerle dön dadlum  :opucuk: :amin:

güle güle nurcum :wave:gelince haberlerini bekliyoruz canım
kızlaqr buarada bizim elifte az kılo alıyor en son 3200 küsürdü 1 hafta önce dün gittiğimdede 3300 küsür

Aytii

son zamanlarda öyle olmasi normal dünür

yoksa nasil çikacak oradan yavrucuk  :love9: