2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Haziran , 2011, 12:29:46
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Haziran , 2011, 12:27:12
karpuz var yaaaaaaaaaa bebeklerin kemiklerini geliştiriyomuş diye duydum bennn  :hungry:

fazla seker var onda. seker hastasi olan bebeklerde kemikler kuvvetli oluyomus. ben mayis ta normal kontrole gittigimde doktorum dediki kemikleri çok gelismis seker yüklemesiyle anlariz seker hastasimi diye. esimin ailesinde var çünkü. bende sanmam dedim. benim kemiklerimin masallahi var  :laughing7: kodummu  :ehi: bana çekmistir dedim  ::) sonra testi yaptik bisey çikmadi çok sükür  :amin: oyüzden karpuzu fazla yeme benide hasta etme  :caca:

evet evet biliyorummm az yiyorum canım 2 günde bi karpuz bitiyo :)
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Haziran , 2011, 12:30:05
nurcum ne zaman kontrolün canım?dün çok kalabalıktı ya hastane helede nstnin oldugu koridor var ya hanı arzu hanımın odasının oldugu koridor acaip kalabalıktı herkes nst sırası beklıyordu bende epey bekledım hemde erken gıtmeme ragmen
2:15 te randevum canım ben de bugün epey beklerim sanırım arzu hanımın orası hep kalabalık oluyo heleki bazen doğuma gidiyo bekle bekle mahvediyo beni.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

karpuzu abartmayın kızlar. bebekteki amniyon sıvısını acayip artırıyormuış. benim bi arkadaş dilim dilim yiyodu her gün, doktoru bi kontrolde ne yapmaya çalışıyosun sen demiş. karnı patlayacak haberi yok  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Haziran , 2011, 12:32:04
karpuzu abartmayın kızlar. bebekteki amniyon sıvısını acayip artırıyormuış. benim bi arkadaş dilim dilim yiyodu her gün, doktoru bi kontrolde ne yapmaya çalışıyosun sen demiş. karnı patlayacak haberi yok  :k06:

ben de  mi ondan şiştim acaba :) ama ben şu 1 haftadır yiyorum soğuk soğuk hoşuma gidiyo birde ağzımdaki acı tat yine var 10 gündür o iyi oluyo ama abartmamak lazım tabiki her şeyin fazlası zarar

Aytii

herseyin fazlasi zarar :)

banu_fth

abooooo ..  :-ooo

iyiki sölediniz ..  :love3:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: amannn bi karpız keyfimiz vardııı

muhribe

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Aynen nurcum,dün sabah 9da o koridordaydım nst için ismimi yazdırdım sonra gıttım doktoruma muayene oldum kan verdım falan 1-1.5 saat geçmşti,nstye geldım baktım hala beklıyor ınsanlar doğuma gıtmış arzu hanım hala gelmemişti ben nstden çıktığımda bıle beklıyorlardı
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

garpizdi karpiz oldu birazdan kavun olur  :ehi:

muhribe

benim gittiğin hastane de önceden hınca hınç dolu olurdu. sonra muayene ücretlerini bi artırdılar, son 2 gittiğimde hiç sıra beklemedim. millet tüymüş resmen  :k06: bakalım bugün nasıl olacak.

kızlar nst'ye girdiğinizde ayrı ücret alıyorlar mı?  :icon_scratch:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Haziran , 2011, 12:39:08
benim gittiğin hastane de önceden hınca hınç dolu olurdu. sonra muayene ücretlerini bi artırdılar, son 2 gittiğimde hiç sıra beklemedim. millet tüymüş resmen  :k06: bakalım bugün nasıl olacak.

kızlar nst'ye girdiğinizde ayrı ücret alıyorlar mı?  :icon_scratch:

ben sadece muayene ücreti veriyorum

nst ye kan tahlili idrar tahlillerine ücret vermiyorum

ekstradan 4 lü test için 120 TL ödemistim

yoksa detayli ultrasyon içinde ücret almadi doktorum

muhribe

hmmm bizde de almasalar keşke. ama ben detaylı ultrasona bi muayene ücreti kadar verdim. şeker tahlili için de aldılar ama az almışlardı. nst'den de kesin alırlar.
zavallı eşim hastanede adım başı para vermeye o kadar alışmış ki ben doğum için 2500 lirayı gözden çıkardım diyor