2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Eylül benim haber verme imkanim yok dadlum  :laughing7: nete girmemi bekleyeceniz  :k06:

muhribe

:hungry: :hungry: ben her gün iş yerime bi poşet meyve getiriyorum çeşit çeşit. öğleden sonra afiyetle yiyoruz oğlumla  :hungry: :hungry:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

doktora gitcez diye temizlik yaptım ama kan ter içinde kaldım ne zor oluyo yaaaa  :cildir:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

yine miiiiii tıkınıyosunuz bakiimm sizzz aha ben de garpızz keser yerim oğlumlaaa :hungry:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

muhribe

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Haziran , 2011, 12:24:04
doktora gitcez diye temizlik yaptım ama kan ter içinde kaldım ne zor oluyo yaaaa  :cildir:
aynısını ben de dün akşam yaptım. işim bittikten sonra saat 9'da koltukta ecelsiz uyumuşum. eşim yatağa götürmek için zor kaldırdı  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

karpuz var yaaaaaaaaaa bebeklerin kemiklerini geliştiriyomuş diye duydum bennn  :hungry:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Haziran , 2011, 12:21:06
Eylül benim haber verme imkanim yok dadlum  :laughing7: nete girmemi bekleyeceniz  :k06:

hani laptop la doğuma gircektin .. hani hani ..  :caca: :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Haziran , 2011, 12:26:34
aynısını ben de dün akşam yaptım. işim bittikten sonra saat 9'da koltukta ecelsiz uyumuşum. eşim yatağa götürmek için zor kaldırdı  :k06:

ne eğilşebiliyorum ne doğrulabiliyorum bebişte bi ordan poposunu dayıyo bi diğer taraftan terlettiler beni karpuzu hakettim :)

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Haziran , 2011, 12:27:12
karpuz var yaaaaaaaaaa bebeklerin kemiklerini geliştiriyomuş diye duydum bennn  :hungry:

yaaaaaaaaa. süper  :hieyt: :hieyt:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben size doğurunca hemen haber veririm anında görüntü  :toothy10:

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Haziran , 2011, 12:28:10
Alıntı yapılan: muhribe - 08 Haziran , 2011, 12:26:34

ne eğilşebiliyorum ne doğrulabiliyorum bebişte bi ordan poposunu dayıyo bi diğer taraftan terlettiler beni karpuzu hakettim :)

:k06: :k06: :hungry:
afiyet olsun  :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Haziran , 2011, 12:27:12

fazla seker var onda. seker hastasi olan bebeklerde kemikler kuvvetli oluyomus. ben mayis ta normal kontrole gittigimde doktorum dediki kemikleri çok gelismis seker yüklemesiyle anlariz seker hastasimi diye. esimin ailesinde var çünkü. bende sanmam dedim. benim kemiklerimin masallahi var  :laughing7: kodummu  :ehi: bana çekmistir dedim  ::) sonra testi yaptik bisey çikmadi çok sükür  :amin: oyüzden karpuzu fazla yeme benide hasta etme  :caca:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

nurcum ne zaman kontrolün canım?dün çok kalabalıktı ya hastane helede nstnin oldugu koridor var ya hanı arzu hanımın odasının oldugu koridor acaip kalabalıktı herkes nst sırası beklıyordu bende epey bekledım hemde erken gıtmeme ragmen
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.