2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Haziran , 2011, 11:57:11
BİZ DELDİİK :opucuk: :opucuk: :opucuk:  GÜZEL ANNECİKLER BEBİSLERİNİZLE NASILSINIZ?

Hoşgeldiniz canım, bizler iyiyiz siz nasılsınız?

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Haziran , 2011, 11:55:37
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Haziran , 2011, 11:50:58
NEEEE  Bİ DAKİKA YAA NASILLLLLLLLLLLLLLL :-ooohiallami öznurmu?öznursa nasıl yaa şok aoldum dünürr anlat çabukkkkk

canim Lavi var ya bizim Lavi :D

bu gece dogum yapmis saat 2 de normal dogumla  :nazar: :love9:

zaten doktoru ona demisti geçen hafta 7 gün içinde gelir sancin diye :)

hadi ya süperrr  :love9: ne güzel hem de normal doğum olmuş. en kolayından darısı başımıza  :amin:

Aytii

muhribe

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sümeyracım hoşgeldin tatlım,dünürüm hilali beklıyorduk ya öznur olunca şaşırdım bırden yaa,ayy sırada afra-melek ve ben varım desenızee
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

KasrıCinan

HOSBULDUK FISTIKLAR.AYYY CANIM ÇEKTİ KARNIMA YASTIK KOYAYIM BARİDE KONUSMALARINIZA DAHİL OLAYIM.AYYYYY  :y25: :y25: KIZLAAR ÇOK SANCIM VAR ALTTAN ALTTAN BİZİMKİ VURUYO  :k06: AYY NE HOSUMA GİTTİ.GÖBEĞİM ÖNDEN ÖNDEN GİDİYO.BU KIZ KAFAYI YEDİ DİYORSUNUZ DEMİ.AMA NAPAYIM ŞU HALİNİZ O KADAR ÇOK HOSUMA GİDİYORKİİ. :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :k06:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Haziran , 2011, 12:01:43
sümeyracım hoşgeldin tatlım,dünürüm hilali beklıyorduk ya öznur olunca şaşırdım bırden yaa,ayy sırada afra-melek ve ben varım desenızee

Melek dogum iznine çikti evde net yokmus oyuzden haber veremem diyodu

hayirlisi olsun onunda normal sartlarda son 7 günü  :nazar: :love9:

Afrada haber vermedi birdaha  :dontknow:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

bak söyluyorum benden uzun süre haber alamazsnız bilinki hastanede doğurmaya çalışıyorumdur aklınızda olsun :k06:olur ya bırden suyum gelır ,yada sancım gıderım anıden ,artık şafak 19 :love9: :love9:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Haziran , 2011, 12:09:50
bak söyluyorum benden uzun süre haber alamazsnız bilinki hastanede doğurmaya çalışıyorumdur aklınızda olsun :k06:olur ya bırden suyum gelır ,yada sancım gıderım anıden ,artık şafak 19 :love9: :love9:

benim içinde ayni sey geçerli  :ehi:

Shadowqueen

Kızlar benim yine biraz sancım var uzanıyorum kendinize ve meleklerinize iyi bakın çok öptüm  :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 08 Haziran , 2011, 12:12:15
Kızlar benim yine biraz sancım var uzanıyorum kendinize ve meleklerinize iyi bakın çok öptüm  :opucuk:

uzan tatlim dinlen bolca  :opucuk:

muhribe

benim oğlum yaz meyvelerine bayılıyor  :hungry:

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Haziran , 2011, 12:14:12
benim oğlum yaz meyvelerine bayılıyor  :hungry:

selam kızlar  :flowers: :flowers:

yok öle habersiz bırakırım filan .. haber vericeksiniz ..  :caca: meraktan çatlayak mı yaa..  :(

benimde kuzum bayılıyor .. özellikle kiraz .. hiç dayanamıyoruz  :love9: