2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 07 Haziran , 2011, 16:52:02
geçmiş olsun dilekleriniz ve dualarınız için sağolun kızlar yatıyorum  :sad1:karnım taş gibi hala kasılmalarımda devame dıyor

dikkatli ol tatlim fazla zorlama kendini hatta hiç zorlama ;) bakalim birdahaki kontrolde ne diyecekler sana

izemsevi

geçmiş olsun pisicik bencede yat dinlen güzel güzel

ayten ozaman https://www.sennurnikahsekerleri.com/1473_ah burdan ya büyük bebekli ya leylekli yada biberon bebkliyi seç güzeller

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 16:56:23
geçmiş olsun pisicik bencede yat dinlen güzel güzel

ayten ozaman https://www.sennurnikahsekerleri.com/1473_ah burdan ya büyük bebekli ya leylekli yada biberon bebkliyi seç güzeller

büyük yok cnm. ben hepsine baktim. yani bunlari büyük boyu yok. paketin içinde geliyo ve karisik oluyo ahsaplarin modelleri.

izemsevi

büyük boy derken birtane büyük bebk varya onu diyorum ahşap

Aytii

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

bilmiyorum dünürümmm:( karnımın içinde hissediyorum zaten çok kasılıyo,kaç kez alttan muayene etti doktor alttan  :honk:nişanda geldi muayeneden sonra kahverengi,dr normal dedi suyun gelırse gel dedi gelmezsede cumartesi kontrolüm
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 07 Haziran , 2011, 17:02:23
bilmiyorum dünürümmm:( karnımın içinde hissediyorum zaten çok kasılıyo,kaç kez alttan muayene etti doktor alttan  :honk:nişanda geldi muayeneden sonra kahverengi,dr normal dedi suyun gelırse gel dedi gelmezsede cumartesi kontrolüm

suyun geldigini bazen anlayamiyomussun   :icon_scratch:

sancın dayanamayacak derecede olursa gel dedi bende bılmıyorumki kızlar neden geçmiyo bu kasılmalar :dontknow:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 07 Haziran , 2011, 17:07:15
sancın dayanamayacak derecede olursa gel dedi bende bılmıyorumki kızlar neden geçmiyo bu kasılmalar :dontknow:

dogum geldi belkide canim. gelinim sabirsizlaniyo sana kavusmak için :) yerim onu ben  :nazar: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

37 HAFTADASIN DİMİ PİSİCİKK BEBEĞİN KİLOSU FİLAN NASILMIŞ
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

1 cm açıklığın var dedi doktorum kasılmalarda sıklasıyor gitgide hayırlısı artık akşam okadar korktumki : :-\suan dayanabılıyorum canımı yakan tarzda değil sadece nefesımı kesıyor arada giriyor donup kalıyorum resmen ,doktorum 1 günde olabılır 1 haftada dedi kafam allak bullakk

Aytii

ben çikiyorum kizlar çok terledim fena oldum ya  :sad1: uzancam biraz öptüm sizi  :opucuk:

Nezo

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 17:11:55
ben çikiyorum kizlar çok terledim fena oldum ya  :sad1: uzancam biraz öptüm sizi  :opucuk:
Öptüm Canım Ilık Bi Duş Al. Dikkat Et Kendine.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BENDE ECZANEYE GİDEYİM TİROİD İLACIM BİTTİ ÖPTÜM HEPİCİKLERİNİZİ  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

nurcum 3300 falandı kilosu,evet 37.+ lara girdik