2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 07 Haziran , 2011, 16:21:51
Kızlaaaaaaar Eşim Aradı Az Önce Napıon Dedi Oturuom Sen Napıon Dedim. Şimdi Kliniğin Kapısından Giriyorum Çikolatalarla Dedi. Meğerse Saatini Bekliyormuş. Beyaz Çikolatalarla Tamda Bu saatte Gelmişti Yanıma. Seviom Bu Adamı Yaaaa Kendimden De Utanıyorum Unuttu Sandımdı  ;D
vayyy süpermiş ya

Nezo

Nur  :k06: Olsun İnsan Bi Çiçek Yollar  :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

aaa sende yaniiii  :flowers: al çiçaaaan bendennnnn
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

1-)ayten canım o fiyata çok daha güzellerini bulursun bence şekle göre pahalı cankuşum
2-) nez sen adamın günahını ala ala bu gidişle sen cehenneme eşin cennete hurilerin yanına gidecek :ehi:
3-) nur senin paranı vermeyen cibilliyetsizlerinde hepsini kınıyorum KINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

oh be rahatladım

HASRET!M S@N@

Nezo

muhribe

hay ben bu çişin  :cildir: bi durmuyo yaaa  :caca:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 16:27:23
1-)ayten canım o fiyata çok daha güzellerini bulursun bence şekle göre pahalı cankuşum
2-) nez sen adamın günahını ala ala bu gidişle sen cehenneme eşin cennete hurilerin yanına gidecek :ehi:
3-) nur senin paranı vermeyen cibilliyetsizlerinde hepsini kınıyorum KINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

oh be rahatladım

izmitte en güzel yer burasi Seval diger yerlere baktim ve ne modelleri begendim nede o fiyatlara degiyodu  :-\

Nezo

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 07 Haziran , 2011, 16:27:56
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 07 Haziran , 2011, 16:25:54
Nur  :k06: Olsun İnsan Bi Çiçek Yollar  :toothy10:
bence bu süpriz daha etkileyici olmus cicegi bosver sen
Evet Gerçekten Çok Hoştu. Önce Msn de Tanışmıştık Ardından Yanıma Geldi. Msnden Konuştuklarımıza Bakınca Çiçek Getirmemin Sakıncalı Olacağını Düşündüm OHa Diyebilirsin Diye Bende Çikolata Aldım Geldim Kalk Bi Kahve Yapta İçelim Demişti  :toothy10:

Nezo

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 16:29:48
Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 16:27:23

oh be rahatladım

izmitte en güzel yer burasi Seval diger yerlere baktim ve ne modelleri begendim nede o fiyatlara degiyodu  :-\

2-) Tövbe De Gı  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

anam nezo ne doyumsuz kadınsın bea sen adam hatırlamadı diye yırtınıyorsun şimdide yaptığı süprizi beğenmiyorsun şimdi popoşo tekme geliyor haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :caca: :caca: :caca: :caca:

Nezo

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 16:31:11
anam nezo ne doyumsuz kadınsın bea sen adam hatırlamadı diye yırtınıyorsun şimdide yaptığı süprizi beğenmiyorsun şimdi popoşo tekme geliyor haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :caca: :caca: :caca: :caca:
Yok Kıııız Yerim Ben Onuuuuuuuuu Hep Çiçek Yollardıda Böyle Günlerde. Bugün Gelmeyince Unuttu Sandımdı. Saatini Hatırlayıp Tam Saatinde Araması Daha Güze Oldu Yemişim Çiçekleri Espirik Ettim Ben Seviooooooooom Bu Adamı Ben Ya. Mıncıklıcam Bi Göreyim  :love7: :love7: :love7: