2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 16:10:51
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 16:09:48
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 16:08:15
Nur dogum yapacagin hastanede kaç TL dogum?

normal 450 sezeryan 750 canım

iyiymis

benim normal 750 sezeryan 900 ama tabi ekstralar vardir bu fiyatlara eklenir

evet ekstralar varr ama hastane de biriyle konuştum geçen benim doktora gelmiş 450 ye her şey içindeydi dedi şaşırdım bizde ekstra çıkar diye düşünmüştük ama çıkmadı dedi normal doğum yapmış 450 ödemişler
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

he ya Nez  :ehi: poposunu sevdircek kocasina  :toothy10: :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 16:12:24
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 16:10:51
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 16:09:48
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 16:08:15
Nur dogum yapacagin hastanede kaç TL dogum?

normal 450 sezeryan 750 canım

iyiymis

benim normal 750 sezeryan 900 ama tabi ekstralar vardir bu fiyatlara eklenir

evet ekstralar varr ama hastane de biriyle konuştum geçen benim doktora gelmiş 450 ye her şey içindeydi dedi şaşırdım bizde ekstra çıkar diye düşünmüştük ama çıkmadı dedi normal doğum yapmış 450 ödemişler

ben yinede güvenemiyorum. bende konustum müsteri temsilcisi ile hersey içinde dedi. hani bazisi diyo ya sezeryanda belden yapilan igne için ayrica bir ücret aliyolar diye  :dontknow:

Nezo

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 16:12:44
he ya Nez  :ehi: poposunu sevdircek kocasina  :toothy10: :toothy10:
:toothy10: :toothy10: Ule Napim Alıntıyı Yanlış Yapmış. Hem Belkim Sevdirmek İstiyo Nolmuş Yane  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: iyi ki varsınız yaa güldürdünüz sakinleştimmm  :flowers:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Nezo

Kızlar Size Soru Yıldönümümüzü Muhtemelen Unutan Benim Üstün Zekalı Kocama Akşam Ne Gibi Bi İşkence Yapayım  :toothy10:

Aytii

Aytii

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 07 Haziran , 2011, 16:15:54
Kızlar Size Soru Yıldönümümüzü Muhtemelen Unutan Benim Üstün Zekalı Kocama Akşam Ne Gibi Bi İşkence Yapayım  :toothy10:

simciik genelde ben unuttugum için o tarihleri kocama sorayim içinden ne iskence yapmak geliyo bana böyle durumlarda  :laughing7:

izemsevi

unutmamıştır nezo benim dr un hem özeli var hemde devlette çalışıyor sezeryan yaptığında para alırmı bilmiyorum sonuçta devlet hastanesinde yapıcam ben sezeryanı ve nöbet gününde yapcam ondan dolayı alacağını sanmıyorum çünkü başka arkadaştan alınmadı

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

evet ya bizde de unutan hep benim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bizimkide yaklaştı anüüüüüü

Nezo

Kızlaaaaaaar Eşim Aradı Az Önce Napıon Dedi Oturuom Sen Napıon Dedim. Şimdi Kliniğin Kapısından Giriyorum Çikolatalarla Dedi. Meğerse Saatini Bekliyormuş. Beyaz Çikolatalarla Tamda Bu saatte Gelmişti Yanıma. Seviom Bu Adamı Yaaaa Kendimden De Utanıyorum Unuttu Sandımdı  ;D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 07 Haziran , 2011, 16:21:51
Kızlaaaaaaar Eşim Aradı Az Önce Napıon Dedi Oturuom Sen Napıon Dedim. Şimdi Kliniğin Kapısından Giriyorum Çikolatalarla Dedi. Meğerse Saatini Bekliyormuş. Beyaz Çikolatalarla Tamda Bu saatte Gelmişti Yanıma. Seviom Bu Adamı Yaaaa Kendimden De Utanıyorum Unuttu Sandımdı  ;D

vuvvvvvv romantizmin gözüne gözüne vurmuş eşinnn tühh sana bi de adama işkence yapmayı düşünüyosunnn

Aytii