2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 15:46:08
Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Haziran , 2011, 15:43:53
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 15:30:28
ben hamileligimde yedim bikaç kez bugün gördüm pazarda aldim iki tane. bitanesini hasliyorum simdi limonda sIKTIM üstüne  :hungry:

ENGİNAR nası pişiriliyo ya .. sadece haşlayıp limon sıkıp salata gibi mi yiyosun  :icon_scratch: :dontknow:

evet cnm

pazarda kesilmis olanlar var ya suyun içinde hani onlardan aliyorum ben

sonra haslarken limon SIKIYORUM suyuna yarim saat birakiyorum öyle haslaniyo sonra tuzluyorum bide zeytin yagi serpiyorum biraz ohhh  :hungry:

ayy öyle güzel anlattın ki .. bakalım deniyim bu perşembe  :k06:
alayım iki tane bende ..  ::)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben muhabbete geç katılıyorum emmeeeee bizim evde 1 tane tuvalet var o da alaturkaa  :cildir: :cildir: :cildir: kabız olduğumda ayaklarım uyuşuyo  :caca: :caca: klozet taktırmadı ev sahibi olcak camış.enginar da hayatımda hiç yemedim.nazocum hoşgeldin toptan çıkardım hepsini  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

bizim eski ev sahibi bu seçimlerde aday olmuş, geçen eşime "desteğinizi bekliyorum" demiş. ahah dedim görür o desteği  :ehi:

izemsevi

nurum fısatığım gelmiş geçmiş gelecek tüm konulara yorum yapmışsın :k06: nazo yetiş hadi neden çok sevindiriksin

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 15:53:44
ben muhabbete geç katılıyorum emmeeeee bizim evde 1 tane tuvalet var o da alaturkaa  :cildir: :cildir: :cildir: kabız olduğumda ayaklarım uyuşuyo  :caca: :caca: klozet taktırmadı ev sahibi olcak camış.enginar da hayatımda hiç yemedim.nazocum hoşgeldin toptan çıkardım hepsini  :ehi:

:D :D

ay zor oluyodur ya alaturka ile  :-\ sen sandalyenin ortasini çikart bos olsun ortasi sandalyeyi alaturka klozete koy öyle yap tuvaletini Nur  :ehi: :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 15:56:03
nurum fısatığım gelmiş geçmiş gelecek tüm konulara yorum yapmışsın :k06: nazo yetiş hadi neden çok sevindiriksin

:))) ay seval sorma çok sinirliyim sinirli olunca çenem düşüyo :))

Nezo

Nur  :k06: Hoş Gördüm Güzelim. Bizim Evde Alaturka Var Hiiç Sorun Olmuo Çok Rahat. O Olmasada Olur Lazımlık Bile Olabilürdü Yane  ;D

Nezo

Benim Odunumla Tanışma Yıl Dönümümüz de Sevalcim Ondan Sevindiriğim  ;D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 15:56:37

ay zor oluyodur ya alaturka ile  :-\ sen sandalyenin ortasini çikart bos olsun ortasi sandalyeyi alaturka klozete koy öyle yap tuvaletini Nur  :ehi: :ehi:

yaaa annem yaptı da öyleee tuhafıma gidiyo canım yaaa oturuyorum elimde ulaşmıyo artık :)) eşim taktıralım banyoya diyo bende o gerizekalının evine bi şey taktırmam diyorum giderken götürürz diyo :D napacaksak klozetii kırarız diyo

izemsevi

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 15:56:55

niye sinirlisin şeker camdam biri cemi yaptı sana kuzucum hiç sinirlenme gereksiz insanalrı çıkar hayatından fazlalıkları at rahatla

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 07 Haziran , 2011, 15:57:02
Nur  :k06: Hoş Gördüm Güzelim. Bizim Evde Alaturka Var Hiiç Sorun Olmuo Çok Rahat. O Olmasada Olur Lazımlık Bile Olabilürdü Yane  ;D

kızzz elim ermiyo artıkkk :)) benim içinde sorun değildi de :))

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 15:58:12
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 15:56:37

yaaa annem yaptı da öyleee tuhafıma gidiyo canım yaaa oturuyorum elimde ulaşmıyo artık :)) eşim taktıralım banyoya diyo bende o gerizekalının evine bi şey taktırmam diyorum giderken götürürz diyo :D napacaksak klozetii kırarız diyo

evden çikarken elinde bir klozet hayal ettimde uuuwwww  8)  :ehi: :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 15:59:17
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 15:56:55

niye sinirlisin şeker camdam biri cemi yaptı sana kuzucum hiç sinirlenme gereksiz insanalrı çıkar hayatından fazlalıkları at rahatla

ya ben akşama kadar oturup proje çiziyorum adam her gün yarın vercem yarın vercem bekletip duruyo tartıştım az önce çizmicem hesabı kapatın dedim cvp vermeden msn yi kapadı.diğer çizdiğim yerde sanki elemanıyım ben onun şunu kontrol et bunu kontrol et ona da dedim iş vermeyin bana artık diye.el el de el başta artık full işsizim :)))

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤