2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Seval eger o resmi görmeden doguma gidersem bence bu forumu terket  :laughing7: :ehi:

izemsevi

yok ya valla koycam annemin bir lafı var belki sizin oralardada denir erindiğinden eşşeğe dayı diyorsun denir kızın kıyafetleride yüklüycem hala yüklüycem yani annam ben bu uyuşuklukla iyi çocuk yaptım hahahahahahahaha :toothy10: :toothy10: ya aslında valla uyuşukda değilim ama bana bu hamilelikte birşey oldu sağımdan soluma dönsem dünya yol kattetmişim gibi geliyor ama tıslaya tıslaya hala iş yapmaya çlaışıyorum evde

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 14:51:33
Seval eger o resmi görmeden doguma gidersem bence bu forumu terket  :laughing7: :ehi:

ayten sen doğuma gireceğin vakit ben resim telaşına düşermişim burdan sana göstercem diye yetiştirmeye çalışırmışım :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 15:00:03
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 14:51:33

ayten sen doğuma gireceğin vakit ben resim telaşına düşermişim burdan sana göstercem diye yetiştirmeye çalışırmışım :ehi:

laptopla doguma giderim Seval  :ehi:

izemsevi

su içmesem susuyorum içsem tuvaletten gelemiyorum ne olcak kızımla bizim bu halimiz  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 15:06:03
su içmesem susuyorum içsem tuvaletten gelemiyorum ne olcak kızımla bizim bu halimiz  :dontknow:

BEN DE YEDİM O KADAR KARPUZU WC YE ZOR YETİŞTİM :)
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

kızlar ben klozette rahat edemiyorum sanki hijyenik olmuyor gibi geliyor normal tuvalettede oturup kalkmak zor oluyor siz ne durumdasınız

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 15:10:16
kızlar maden suyu içiyor musunuz?

BEN İÇİYORUM . TANSİYON DÜŞÜK BENİM .. YÜKSELTİYOR İYİ GELİYOR ..
SADE İÇİYORUM BU MEYVELİLERDEN DEĞİL.

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 15:10:16
kızlar maden suyu içiyor musunuz?

ben ilk zamanlar içtim sonra zararlı diye duydum içmeyi bıraktım

muhribe

bana doktorum tavsiye etti maden suyunu. magnezyum takviyesi olduğu için. ama meyvelilerden değil. sade olanlarından. ben zaten severdim şu an da içiyorum

izemsevi

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 15:12:42
kızlar ben klozette rahat edemiyorum sanki hijyenik olmuyor gibi geliyor normal tuvalettede oturup kalkmak zor oluyor siz ne durumdasınız

SORUMA LÜTFEN CEVAPPPPPPPPPPP

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 15:18:54
Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 15:12:42

SORUMA LÜTFEN CEVAPPPPPPPPPPP
canım benim evimde klozet var sadece. mecburen onu kullanıyorum. hatta evi aldıktan sonra ben eşime bunu yıkalım, alaturka tuvalet yapalım demiştim. eşim de hamileyken rahat kullanamazsın dokunmayalım demişti. haklı galiba normal tuvalate oturup kalkmak zor olurdu

banu_fth

BİZDEDE SADECE NORMAL WC VAR .
AMA ŞU AN ÇOK ŞİŞMEDİĞİM İÇİN . FARKINDA DEĞLİM SANIRIM .. ONU KULLANIYORM HEP  ???