2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

izemsevi

hadi bakalım öyle olsun nurcum kızlar karnım aç değil ama birşeyler yemek istiyorum böyle abur cubur aslında yanımdada var ama yemek istemiyorum bu arada balık yiyorömusunuz artık

Aytii

balik mevsimi geçti ya ben yemiyorum artik

ceviz aldim bu sabah pazardan egeli bi adam geliyo standini kuruyo o satiyo ve çok güzel cevizleri  :hungry:

banu_fth

yaa msn im kapandı aniden ..
açmaya çalışıyorum  :'(

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Haziran , 2011, 14:31:52
yaa msn im kapandı aniden ..
açmaya çalışıyorum  :'(

aynen canim benimde öyle oldu genel olarak bir sorun var heralde  ???

izemsevi

bende ayten günde 2 tane ceviz yiyorum canlı satılan alabalıklar var ama nebilyim zaten balığı hiç sevmem alabalığı daha sevmiyorum ondan bende 2 haftadır felan yemiyorum

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 14:28:10
Nur iddialisin bakiyorumda :D

EVETT İDDALIYIM EV YÜKSEK  KİMSE GELEMEZ Bİ TANE SİNEK VAR O DOLANIP DURUYO BAŞIMDA SADECE :))
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEN DE BALIK YEMİYORUM CEVİZE DEVAM  :hungry:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

Kahverengi Pantalon

Tayfa kaptanına bağırır;
"Ufukta düşman gemisi göründü.

Kaptan, 2.kaptana emreder;...
"Çabuk benim kırmızı gömleğimi getirin."
...Kaptan gömleği giyer savaşı kazanırlar.

Ertesi gün tayfa yine bağırır;
"Ufukta 3 düşman gemisi vaaaar!
"Kaptan yine kırmızı gömleğini ister.
Gömlek gelir, kaptan giyer savaşı yine kazanırlar.

Akşam 2.kaptan, kaptana;
"Neden savaşta kırmızı gömleğinizi giyiyorsunuz?"der.
Kaptan şöyle yanıt verir;
"Eğer savaşta yara alırsam kanadığı belli olmasın, sizler
disiplininizi bozmayın diye.

Ertesi gün tayfa bağırır;
"Ufukta 7 düşman gemisi var."
Kaptan bu kez şöyle emreder;

"Çabuk kahverengi pantolonumu getirin

Aytii

arada hafif hafif adet sancisi geliyo bana  :suclu: geçen gece neydi öyle  :-ooo sabaha kadar sürdü ve hiç uyutmadi :( ama olsun hazirlik olmus oluyo dogum için  :laughing7:

izemsevi

Aytii

ben yiyorum kafamin estigi gibi :D

Seval kiz hani resmin senin  :caca: :caca: :caca: :caca:

izemsevi

ben tam şekil alsın diye bekliyorum aytennnnnnnnnnnnnnnnnn azcık daha olgunlaşsın diye bekliyorum ya valla çekinip yükledi,m unutuyorum bu hamilelik bir tuhaf yaptı beni mutfağa gidiyorum bişey almak için almadan geliyorum bir sak suk akıllı oldum :ehi: ben cevizde sevmem ama işte yiyprum dilimi yara yapıyor hamilelikte hiç geçmedi ağız yaram desem yeridir. bende kırmızı çatlak yumurta tişörtümle çekinmiştim resim

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEN DE KAÇ TANE YEDİĞİME BAKMIYORUM ALLAH NE VERDİYSE GİRİP ÇIKIP YİYORUM  ;D

muhribe

obur hatunlar, bıraktığımda karpuz muhabbeti yapıyordunuz, geldim bu sefer ceviz  :k06: