2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

izemsevi benim de aksine sol tarafım şişkin. sanki top yutmuş gibi  :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 13:31:14
benim mide yanmalarım geçeli çok oldu şükür  :nazar: dikkat ettim yağlı yiyince yanıyordu, ben de yağlı yemekleri kestim geçti. akşamları falan hafif şeyler atıştırıyorum. karpuz da çıktı artık, peynirle beraber oh  :hungry:

ayyyyyyy bende karpuza bayılıyorum ..
iyiki çıktı hakkaten yaa.. akşamları meyve yada kahvaltı en güzeli.. eşim yemek istiyor tabi ..
yemek yemek istiyor gündüz de kahvaltı yapıyoruz çünkü .. ya meyve ya yemek yemek istiyor ..  :aferin:
tamm canım az yağlı aklımda olsun haklı olabilirsin sonuçta kurabiye sırf yağ ile yapılıyor ..  :-\

banu_fth

hoşgeldin ayticim nasılsın .. neler yaptın ..  :flowers:

izemsevi

havalr serinlesin yağmur yağsın çünkü hamileyken sıcak zormuş ya allah tarlada çalışanlara yardım etsin bu sıcakalrda :amin:

muhribe

neyse ki daha zor zamanları evde geçireceğiz izemsevi. bi de temmuz sıcağında çalışmak zorunda kalsaydık ne olurdu düşünsene  8)

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Haziran , 2011, 13:45:01

hosbulduk canim iyiyim sen nasilsin  :flowers:

sabah pazara gittik oglumla meyveler sebzeler aldik  :muzz: :muzz: karpuz kavun erik kayisi kiraz muz oh oh  :hungry: sonra yengemden süt aldim kaynattim bi güzel mayaladim yogurt yaptim sonra babisimizle yemegimizi yedik simdi o uyuyo bende burdayim  :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEN BİRAZ UZANDIM TEKRAR GELDİM.GEÇMİŞ OLSUN KIZLAR BEN DE KORKTUM ŞİMDİ BAHSETTİĞİNİZ SERTLİK OTURUP KALKARKEN Kİ SERTLİKSE BEN DE DE VAR YANDIM BENDEE.KARNIM TAŞ KESİLİYO KASILMA OLUYO KARNIMDA SANIRIM SİZİN DE BÖYLE.GEÇMİŞ OLSUN PİSİCİĞİN BEBİŞİNİN MAŞALLAHI VAR AMA GİZEMCİM SENİNKİ KÜÇÜK YAT BOL BOL SOL TARAFINA  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 13:46:16
havalr serinlesin yağmur yağsın çünkü hamileyken sıcak zormuş ya allah tarlada çalışanlara yardım etsin bu sıcakalrda :amin:

çok beklersin serinlemesini :D ben neden isten çiktim saniyosun? bide bana büyük konusma diyodun  8)

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 13:47:45
BEN BİRAZ UZANDIM TEKRAR GELDİM.GEÇMİŞ OLSUN KIZLAR BEN DE KORKTUM ŞİMDİ BAHSETTİĞİNİZ SERTLİK OTURUP KALKARKEN Kİ SERTLİKSE BEN DE DE VAR YANDIM BENDEE.KARNIM TAŞ KESİLİYO KASILMA OLUYO KARNIMDA SANIRIM SİZİN DE BÖYLE.GEÇMİŞ OLSUN PİSİCİĞİN BEBİŞİNİN MAŞALLAHI VAR AMA GİZEMCİM SENİNKİ KÜÇÜK YAT BOL BOL SOL TARAFINA  :opucuk:

hosgeldin jannnem :D  :opucuk: ee artik son dönemlere geldik Nurum finale dogru gidiyoruz normal bu sertlikler  :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

EVDE OLMAK ÇOK GÜZEL DİMİ AYTEN YILLAR SONRA İLK DEFA EVDEYİM DEDİĞİN GİBİ PAZARDIR YOĞURTTUR SÜPER OLUYOO  ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 13:49:33
EVDE OLMAK ÇOK GÜZEL DİMİ AYTEN YILLAR SONRA İLK DEFA EVDEYİM DEDİĞİN GİBİ PAZARDIR YOĞURTTUR SÜPER OLUYOO  ;D
evettttttt  :hieyt:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 13:49:22

hosgeldin jannnem :D  :opucuk: ee artik son dönemlere geldik Nurum finale dogru gidiyoruz normal bu sertlikler  :laughing7:

BEN ZATEN ERKEN BEKLİYORUM BEBİŞİ İÇİMDE ÖYLE DUYGU VAR BEN DE Bİ 36 YI BİTİRSEYDİM DAHA BENİM İÇİNDE ERKEN YARIN BÜYÜK GÜN :)) BAKALIM BEN NE HABERLERLE GELİCEM

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 13:47:40
Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Haziran , 2011, 13:45:01

hosbulduk canim iyiyim sen nasilsin  :flowers:

sabah pazara gittik oglumla meyveler sebzeler aldik  :muzz: :muzz: karpuz kavun erik kayisi kiraz muz oh oh  :hungry: sonra yengemden süt aldim kaynattim bi güzel mayaladim yogurt yaptim sonra babisimizle yemegimizi yedik simdi o uyuyo bende burdayim  :D

oooo neler halletmişsiniz yaa... maşşallah  :nazar:
bizde uyandık işe geldik . babannemizin yaptığı bazlamadan tırtıklıyoruz peynirle birlikte sabahtan beri iki saate bir  :k06:
perşembe pazar var burda .. biz de o zaman yapıcaz alışverişimizi .. afiyet olsun size yarasın inşallah ..  :amin:  :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 13:50:36
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 13:49:22

BEN ZATEN ERKEN BEKLİYORUM BEBİŞİ İÇİMDE ÖYLE DUYGU VAR BEN DE Bİ 36 YI BİTİRSEYDİM DAHA BENİM İÇİNDE ERKEN YARIN BÜYÜK GÜN :)) BAKALIM BEN NE HABERLERLE GELİCEM

canim nedense hepimizin içinde ayni hisler var :D hayirlisi olsun insallah güzel haberler verirsin  bize  :amin:

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 13:48:21
Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 13:46:16

çok beklersin serinlemesini :D ben neden isten çiktim saniyosun? bide bana büyük konusma diyodun  8)

aytenim ben işte çalışmaktan gocunmuyorumki kilimam var perdeleri çektim sonuçta evde olsam sıcak olmayacakmı valla evin her tarafı benim güneş alıyor akşam 5-6 ya kadar fırın gibi sadece sıcak havalarda hamilelik zor onu demek istiyorum kış olsa serin püfür püfür oturusun