2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

güneşş

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 12:31:41
benim basım iyice ağrıdı pcye bakmaktan ben çıkıyorum kızlar görüsmek üzene.kendinize ve bebislerinize iyi bakın. :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:wave: :wave: :wave: sende iyi bak kendine ve meleğine canım bende çıkıcam birazdan belim ağrıdı uzanıcamm  :wave: :wave:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Mrb kızlar en son akşam forumdan karnım taş gibi kesildi çok gerılıyor dıye çıkmıştım ve o taş gibi kasılmalar gece 12 ye kadar devam etti artık nefesimi kesmeye baslayıncada acillik oldum.kendı doktorum yoktu tabi baska bır doktor nöbetcıydı nstye aldı hemen sancılar baslamış dedi alttan muayene ettı 1 cm açıklık var dedi hastaneye yatış verdi .evim çok yakın old için ve ertesı gun doktoruma görünmek için yatışı kabul etmedım sabahtan berı hastanelerdeyım nstde sancılarım 60lara kadar çııktı ve kasılmalarım hala devam edıyor kendı doktorum okadarda açıklık yok henuz dedi suyun gelırse yada sancı gibi canını yakan agrın olursa hemen gel dedi.doğum sancıların başlamış dedi karnım taş gıbı hala belırlı aralıklarla kasılmalar oluyor yatıyorum :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

HASRET!M S@N@

canım rabbim hayırlısıyla kurtulmayı nasip etsin sana inş

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

amin  canım arkadasım Allah razı olsun ,kızlar iyi değilim ben yatmam lazım ağrım oluyor :honk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 07 Haziran , 2011, 12:48:17
Mrb kızlar en son akşam forumdan karnım taş gibi kesildi çok gerılıyor dıye çıkmıştım ve o taş gibi kasılmalar gece 12 ye kadar devam etti artık nefesimi kesmeye baslayıncada acillik oldum.kendı doktorum yoktu tabi baska bır doktor nöbetcıydı nstye aldı hemen sancılar baslamış dedi alttan muayene ettı 1 cm açıklık var dedi hastaneye yatış verdi .evim çok yakın old için ve ertesı gun doktoruma görünmek için yatışı kabul etmedım sabahtan berı hastanelerdeyım nstde sancılarım 60lara kadar çııktı ve kasılmalarım hala devam edıyor kendı doktorum okadarda açıklık yok henuz dedi suyun gelırse yada sancı gibi canını yakan agrın olursa hemen gel dedi.doğum sancıların başlamış dedi karnım taş gıbı hala belırlı aralıklarla kasılmalar oluyor yatıyorum :sad1:

Canım çok geçmiş olsun, dikkat et sende kendine Allahtan kızının maşallahı var doğsada sorun yaşamazsın. Rabbim tez zamanda sağlıkla kurtarsın inş. :amin: :amin:

Benimde dün size yazdıktan sonra sancılarım uyumama rağmen geçmedi eşim erkenden eve geldi acile gittik, nst ye aldılar ve sancım çıktı ayrıca idrar yolunda iltihap yatış verdi doktor daha yeni geldim eve 5 şişe serum yedim 10 tane de dil altı hap anca durdu sancılarım. Daha kızım çok minik teyzeleri 1750 gr çıktı umarım tekrarlamaz ve zamanında gelir dualarınızı bekliyorum  :opucuk:

izemsevi

pisicik herkes sırala başladı doğum sancısı çekmeye

izemsevi

geçmiş olsun sanada gizem evet günlerimiz yaklaştıkça artık bicirikler sığamıyorlar sıkıldılar galiba ama daha zamanları var en azından 36 ya kadar dursunlar

muhribe

pisicik, shadowqueen geçmiş olsun canlarım. Allah meleklerimizi vakti dolunca göndersin inş.
kızlar sabah ben çok geniş bi kahvaltı yaptım, bu saat oldu daha acıkmadım  :suclu:

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 13:26:29
pisicik, shadowqueen geçmiş olsun canlarım. Allah meleklerimizi vakti dolunca göndersin inş.
kızlar sabah ben çok geniş bi kahvaltı yaptım, bu saat oldu daha acıkmadım  :suclu:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ben de iki saate bir ağzıma biraz ekmek piraz peynir tıkıyorum ..
dün midem yandı yine.. yediklerime dikkat etmem gerek yaa .. ufffffffff..
hazır kurabiye yemiştim .. kesin o yaptı dün  :cildir:  eşimde dedi benmde midem yandı diye  :honk:
bugün de babannemizin yaptığı bazlamayı getirmiştik iş yerine .. ondan tırtıklıyoruz acıktıkca  :k06: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 07 Haziran , 2011, 12:48:17

ayyyyyyy geçmiş olsun canımmmmmm ..
sağlıkla gelsin yavrucak ..  :amin:  :nazar: :nazar:

muhribe

benim mide yanmalarım geçeli çok oldu şükür  :nazar: dikkat ettim yağlı yiyince yanıyordu, ben de yağlı yemekleri kestim geçti. akşamları falan hafif şeyler atıştırıyorum. karpuz da çıktı artık, peynirle beraber oh  :hungry:

Aytii

selam kizlar  :hello:

dünürüm demekki bu karninin sertlesmesi bundan dolayiymis  :-\ bende duymustum karin sert olunca sanci oluyomus hissetsende hissetmesende. hayirlisi olsun canim insallah saglikla gelir gelinimm  :amin: Allahim hayirlisi ne ise onu nasip etsin  :amin: haberlerini bekliyoruz tatlim  :opucuk:

muhribe

ayten hoşgeldin canım..

karın sert olunca sancı mı oluyormuş  :-ooo ama benim hep sert. hatta dün akşam kendi kendime dedim ne kadar sertleşmiş diye. ama ağrım sızım yok ki  :icon_scratch: yarın doktora bi sorayım bakalım

izemsevi

benim allaha şükür yanmam yok ya bazen çok hafif oluyor oda rahatsız edecek derecede değil ama benimde gece karnım acayip sert oluyor birde kızalr benim prensesin sağ tarafımda birşeyi var ama anlamadım dün gece eşim gülüyor otarafım kinder yumurta gibiymiş :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 13:34:18
ayten hoşgeldin canım..

karın sert olunca sancı mı oluyormuş  :-ooo ama benim hep sert. hatta dün akşam kendi kendime dedim ne kadar sertleşmiş diye. ama ağrım sızım yok ki  :icon_scratch: yarın doktora bi sorayım bakalım

hosbuldum canim

evet öyle diyolar semsert olunca sancin oluyomus ama hissetmeyebilirsin