2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

Allahım hepimizi sağlıkla bir avazda kurtarsın inşallaaaaahhhhhh  :hello2:

kızlar ben oğlumun kıyafetlerine baktıkça ağlayacak gibi oluyorum. arada kokluyorum öpüyorum. Allahım sağlıkla kucağıma bi alsam bi kokusunu içime çeksem.  :love9:

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 11:59:05
yollarız teyzesi kısmetse inşallah benim prensesim senin bebişin doğduğunda 6aylık gibi oluyor muhriş 38.haftanın sonu 39.haftanın başında dr sezeryan demişti geriye inşallah 7 haftam kaldııııııııııııııııııııııı inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt:

ooyyy   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Haziran , 2011, 12:00:23
Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 11:58:10
kızlar sizin bebeğinizin cinsiyeti içinize doğmadı mı? ben evde test yaptım, içimden erkek olacak diye geçirdim. sonra hep rüyamda erkek bebekler gördüm.

benim erkek bebeklere karşı sevgim arttı.. eskiden kızları çok severdim şimdi erkek bebek görünce eriyorum ..
baylıyorum .. bu hissetmekmi bilmiyorum .. kız da olursa farketmez dr erkek dedi ama çok erken söledi ..
baaklım bir ay sonra filan gerçeği görürüz  :k06: :love9: :nazar:
AYNEN BENİMDE ÖYLE DAHA ÇOK SEVMEYE BASLADIM.KIZI DAHA ÇOK İSTİYORUM AMA DÜN İÇİME ERKEK DOĞDU ESİME DEDİM ESİMDE KIZ TARAFTARI AMA BANADA ERKEK GELİYOR DEDİ. :dontknow: BAKALIM YUMURTADAN NE ÇIKACAK.EYLÜL NE ZAMAN DEDİ DOKTOR ERKEK DİYE.HANGİ HAFTANDA

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 12:01:40
Allahım hepimizi sağlıkla bir avazda kurtarsın inşallaaaaahhhhhh  :hello2:

kızlar ben oğlumun kıyafetlerine baktıkça ağlayacak gibi oluyorum. arada kokluyorum öpüyorum. Allahım sağlıkla kucağıma bi alsam bi kokusunu içime çeksem.  :love9:

amin. alacaksın inşallah .. sağlıkla mis gibi kokla oğluşunu  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

izemsevi

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Haziran , 2011, 12:01:47
Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 11:59:05
yollarız teyzesi kısmetse inşallah benim prensesim senin bebişin doğduğunda 6aylık gibi oluyor muhriş 38.haftanın sonu 39.haftanın başında dr sezeryan demişti geriye inşallah 7 haftam kaldııııııııııııııııııııııı inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt:

ooyyy   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: biz hayırlısıyla kucaklarımıza alalım sonra sıra çorap söküğü gibi size gelsinnnnnnnnn

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEN DE KOKLUYORUM ÇILDIRDIKKK ANNELİK BÖYLE Bİ ŞEYMİŞ DEMEKKİ ÇAMAŞIRLARI ÜTÜLERKEN SÜREKLİ KONUŞTUM KIYAFETLERLE OĞLUM BUNU GİYECEKMİŞTEE BEN ONU YİCEKMİŞİMDEE   :k06:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

cankuşlar ben yemeğe gider hiçte aç deyilim ama yiycez sıcakalrdada adam bişey yemek istemiyor gelince görüşürüz :hello:

banu_fth

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 12:02:55
kızlar sizin bebeğinizin cinsiyeti içinize doğmadı mı? ben evde test yaptım, içimden erkek olacak diye geçirdim. sonra hep rüyamda erkek bebekler gördüm.

benim erkek bebeklere karşı sevgim arttı.. eskiden kızları çok severdim şimdi erkek bebek görünce eriyorum ..
baylıyorum .. bu hissetmekmi bilmiyorum .. kız da olursa farketmez dr erkek dedi ama çok erken söledi ..
AYNEN BENİMDE ÖYLE DAHA ÇOK SEVMEYE BASLADIM.KIZI DAHA ÇOK İSTİYORUM AMA DÜN İÇİME ERKEK DOĞDU ESİME DEDİM ESİMDE KIZ TARAFTARI AMA BANADA ERKEK GELİYOR DEDİ. :dontknow: BAKALIM YUMURTADAN NE ÇIKACAK.EYLÜL NE ZAMAN DEDİ DOKTOR ERKEK DİYE.HANGİ HAFTANDA

11.haftada dedi.. direk tepki refleks olarak çıktı dr un ağzından .. aa erkek buuu.. diye bi tepki verdi  :ehi: :ehi:
sonra toparladı kendini yani öle duruyor dedi .. sonraki günlerde daha net söyleyeblirim dedi..
uzman kadın artık anlar heralde ama yanılma payı da vardır her zaman diyoruz biz .. bakalım bekliyoruz şöyle bi 17 - 18 . haftalara bi gelelim hayırlısıyla sağlıkla .. ancak o zaman görebiliriz net .. en son dün gittim ondada arkasını dönmüş uyuyordu  :k06: :love9: çatla der gibi popoyu gösteriyo annesine  velet seni .. dedim içimden ama olsun ..
kalp atışlarını duymak ne büyük huzur ve mutlulukmuş .. cinsiyeti hiç önemli değil .. sağlıkla gelsinler inşallah  :amin:  :nazar: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

HEPİNİZİN SAĞ SALİM DOĞUMLARI OLSUN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAH BİR AVAZDA KURTARSIN HEPİNİZİ  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
TÜM GÜZELLİKLER SİZİNLE OLSUN :amin:
ALLAH GÖNLÜNÜZDEKİ KARŞINIZA VERSİN :amin: :amin: :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 12:06:00
BEN DE KOKLUYORUM ÇILDIRDIKKK ANNELİK BÖYLE Bİ ŞEYMİŞ DEMEKKİ ÇAMAŞIRLARI ÜTÜLERKEN SÜREKLİ KONUŞTUM KIYAFETLERLE OĞLUM BUNU GİYECEKMİŞTEE BEN ONU YİCEKMİŞİMDEE   :k06:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
sanırım ben de öle yaparım  :toothy10: :toothy10: :love9: :nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 07 Haziran , 2011, 12:07:50

ayy amin .. Allah razı olsun .. bilmukabele . .

Allah seni de gördüğünden geri koymasın .. daha da iyi huzurlu ve mutlu etsin inşallah .  :amin: :amin:
hayırlı olsun bu arada güzel haberin tekrar ..  :flowers: :flowers: :nazar: :nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Haziran , 2011, 12:07:20
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 12:02:55

11.haftada dedi.. direk tepki refleks olarak çıktı dr un ağzından .. aa erkek buuu.. diye bi tepki verdi  :ehi: :ehi:
sonra toparladı kendini yani öle duruyor dedi .. sonraki günlerde daha net söyleyeblirim dedi..
uzman kadın artık anlar heralde ama yanılma payı da vardır her zaman diyoruz biz .. bakalım bekliyoruz şöyle bi 17 - 18 . haftalara bi gelelim hayırlısıyla sağlıkla .. ancak o zaman görebiliriz net .. en son dün gittim ondada arkasını dönmüş uyuyordu  :k06: :love9: çatla der gibi popoyu gösteriyo annesine  velet seni .. dedim içimden ama olsun ..
kalp atışlarını duymak ne büyük huzur ve mutlulukmuş .. cinsiyeti hiç önemli değil .. sağlıkla gelsinler inşallah  :amin:  :nazar: :nazar:
AAA AMİN CANIM AYNEN ÖYLE EN ÖNEMLİSİ O.DOKTORDA NE GÜZEL TEPKİ VERMİS ÖYLE.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

kızlar benim kardeşime doktor annem doğum yapmadan birkaç gün önce erkek demiş. 2 kızdan sonra babamın çok hoşuna gitmiş tabi, oğlum olacak diye. sonra kardeşim bi doğuyor kız!! herkes şoklarda. annem babama diyor, kızları üçledik, Allah oğlan nasip etmedi bize diye. babam da erkek olup da babama söveceğine kızım olsun da dizimin dibinde otursun demiş. ama şimdi bizim bebiş oğlan olacak ya babam nasıl heyecanlı bir görseniz. sanki kendi oğlu gibi. geçen aylarda bize geldi, Adan Zye her şeyini aldı bebeğin. takımlarını falan tek tek kendi seçti. içinde kalmış hevesi  :sad1:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 07 Haziran , 2011, 12:07:50
AMİİİİİNN GÖZDECİM SAĞOL.İNSALLAH SENDE HEP MUTLU OLURSUN BUNDAN SONRADA.

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 12:10:24
kızlar benim kardeşime doktor annem doğum yapmadan birkaç gün önce erkek demiş. 2 kızdan sonra babamın çok hoşuna gitmiş tabi, oğlum olacak diye. sonra kardeşim bi doğuyor kız!! herkes şoklarda. annem babama diyor, kızları üçledik, Allah oğlan nasip etmedi bize diye. babam da erkek olup da babama söveceğine kızım olsun da dizimin dibinde otursun demiş. ama şimdi bizim bebiş oğlan olacak ya babam nasıl heyecanlı bir görseniz. sanki kendi oğlu gibi. geçen aylarda bize geldi, Adan Zye her şeyini aldı bebeğin. takımlarını falan tek tek kendi seçti. içinde kalmış hevesi  :sad1:

ooyyy kıyamam .. yigite kısmetmiş ..  :love9: :nazar: :nazar: