2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

nur bakarsın bazı şeylerin düzelmesi için vesile olur görümcenin sana gelmesi. ama sen yine de temkinli ol. evinde olanlara müdahale etmesine izin verme. bazı insanlar art niyetli oluyorlar. benim de eltim ilk zamanlar çok gelir kalırdı bizde. halbuki biz ne yapıyorsak ne yedik ne içtiysek rapor veriyormuş eşimin tarafına. benim nerden aklıma gelsin. ben de iyi niyetimle hoş tutmaya çalışıyordum gönlünü. olanları öğrendikten sonra eşim de ben de mesafe koyduk.

KasrıCinan

NAGİHAN SEN KAÇINCI HAFTADA ÖĞRENDİN CİNSİYETİNİ.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

banu_fth

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 11:44:13
Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 11:41:25
ben 16-17.haftaya kadar ydiğim şeyleri söyleyim 1-) limon yaladım paso miğdem bulandıkça 2-) canım acayip salça çekiyordu nasıl burnuma kokuyordu anlatamam ekmeğe sürüp sürüp salça yedim 3-) ayvayı sevmeyen ben hergün ayva yedim 4-) yoğurlumakarna mantı gibi bu kadar diğer şeyleri miğdem kabul etmedi
HIMM EVET YOĞURTLU MAKARNAYI YEDİĞİM GİBİ ÇIKARIYORUM BENDE,LÜÜP DİYE GERİ GELİYOR NİYEYSE.BEBİSLERİNİZİN KIYAFETLERİNİ CİCİLERİNİ KOYUNDA BAKALIM MERAK ETTİM  ;D

yoğurt ve ayran fazla yiiyince içince öyle oluyor canım ben de anlamış diilim ..  :icon_scratch:
az az yiyceksin dayanabilirsen .. önce tabağın yarısını bi 10 dk bekliyceksin öbür yarısını az az ..yavaş yavaş .

KasrıCinan

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Haziran , 2011, 11:53:54
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 11:44:13
Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 11:41:25
ben 16-17.haftaya kadar ydiğim şeyleri söyleyim 1-) limon yaladım paso miğdem bulandıkça 2-) canım acayip salça çekiyordu nasıl burnuma kokuyordu anlatamam ekmeğe sürüp sürüp salça yedim 3-) ayvayı sevmeyen ben hergün ayva yedim 4-) yoğurlumakarna mantı gibi bu kadar diğer şeyleri miğdem kabul etmedi
HIMM EVET YOĞURTLU MAKARNAYI YEDİĞİM GİBİ ÇIKARIYORUM BENDE,LÜÜP DİYE GERİ GELİYOR NİYEYSE.BEBİSLERİNİZİN KIYAFETLERİNİ CİCİLERİNİ KOYUNDA BAKALIM MERAK ETTİM  ;D

yoğurt ve ayran fazla yiiyince içince öyle oluyor canım ben de anlamış diilim ..  :icon_scratch:
az az yiyceksin dayanabilirsen .. önce tabağın yarısını bi 10 dk bekliyceksin öbür yarısını az az ..yavaş yavaş .
HIMM.BEN ÇOK HIZLI YERİM BELKİ ONDANDIR.AMA ZATEN YOĞURTLU SEYLERİ ZOR YİYORUM NEFES ALA ALA ZOR GİDİYO ÇÜNKİ.AMA CANIMDA İSTİYO SÜREKLİ.AMA BASKASI YAPINCA ÇOK LEZZETLİ OLUYO.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

izemsevi

ben valla çok yedim yoğurtlu makarna salça ayva ve limon salçayı hala yiyorum

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 11:56:06
ben valla çok yedim yoğurtlu makarna salça ayva ve limon salçayı hala yiyorum
BENİMDE KIZIM OLCAK O ZAMAAANN :amin: :ehi: .SONRA KIZIM OLURSA SENİN ŞERBET TAKIMLARINI ALIRIM ARTIK  :ehi:

muhribe

kızlar sizin bebeğinizin cinsiyeti içinize doğmadı mı? ben evde test yaptım, içimden erkek olacak diye geçirdim. sonra hep rüyamda erkek bebekler gördüm.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 11:47:09
nur bakarsın bazı şeylerin düzelmesi için vesile olur görümcenin sana gelmesi. ama sen yine de temkinli ol. evinde olanlara müdahale etmesine izin verme. bazı insanlar art niyetli oluyorlar. benim de eltim ilk zamanlar çok gelir kalırdı bizde. halbuki biz ne yapıyorsak ne yedik ne içtiysek rapor veriyormuş eşimin tarafına. benim nerden aklıma gelsin. ben de iyi niyetimle hoş tutmaya çalışıyordum gönlünü. olanları öğrendikten sonra eşim de ben de mesafe koyduk.

YAŞAYIP GÖRÜCEM BEN DE BAKALIM İNŞALLAH SORUN YAŞAMAYIZ ZATEN TİROİD RAHATSIZLIĞIM VAR SİNİRLİYİM AGRASİFİİMMMMM :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 11:58:10
kızlar sizin bebeğinizin cinsiyeti içinize doğmadı mı? ben evde test yaptım, içimden erkek olacak diye geçirdim. sonra hep rüyamda erkek bebekler gördüm.
ben hep kız hisseetim hatta doktor erkek deyince bozuldum :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

yollarız teyzesi kısmetse inşallah benim prensesim senin bebişin doğduğunda 6aylık gibi oluyor muhriş 38.haftanın sonu 39.haftanın başında dr sezeryan demişti geriye inşallah 7 haftam kaldııııııııııııııııııııııı inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ama rüyamda hep erkek bebek görüyodum beyaz tenli bi bebek annesi yesin onuuuu yesinnn minik erkekimmmm :D

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 11:58:10

benim erkek bebeklere karşı sevgim arttı.. eskiden kızları çok severdim şimdi erkek bebek görünce eriyorum ..
baylıyorum .. bu hissetmekmi bilmiyorum .. kız da olursa farketmez dr erkek dedi ama çok erken söledi ..
baaklım bir ay sonra filan gerçeği görürüz  :k06: :love9: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 11:59:24
ama rüyamda hep erkek bebek görüyodum beyaz tenli bi bebek annesi yesin onuuuu yesinnn minik erkekimmmm :D

;D ;D ;D  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 11:59:05
yollarız teyzesi kısmetse inşallah benim prensesim senin bebişin doğduğunda 6aylık gibi oluyor muhriş 38.haftanın sonu 39.haftanın başında dr sezeryan demişti geriye inşallah 7 haftam kaldııııııııııııııııııııııı inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt:
TAMAM TEYZESİ SENİNKİ TAM SEVİLMELİK OLUYOR MINCIKLAYIVERCEN.İNSALLAH O GÜNLERİ GÖRÜRÜZ. :amin:

izemsevi

ben kızım olacağını hep hissettim hatta derlerdide inanmazdım anne hisseder diye cidden hissediyorsun kontrole gitmemize 1 hafta vardı eşim rüyasında konrtole 2gün kalada ben rüyamda kız çocugu gördüm sonra konrtol günü dr %60 kız dedi ama 2haftaya daha kesin söyhlerim dedi ve KIZ dedi 2hafta sonrada  :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: