2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 11:34:55
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 11:31:52
Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 11:27:35
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 11:25:28
AYY BİZİM DE PERDELER YIKANCAK HALILAR YIKANMAYA GİDECEK EV TEMİZLENCEK BİR DE GÖRÜMCEM GELCEKMİŞ DOĞUMDAN SONRA KALICAKMIŞ BAYA TANIMADIĞIM BİR KADIN NASIL OLACAK BİLMİYORUM  :cildir:
yardım etmek için mi gelecek görümcen canım? belki de iyi biridir ve yükünü hafifletir canım. yine de senin rızanı almadan gelicem demesi tuhaf tabi. ama erkek tarafında tuhaf olmayan ne var ki zaten  :k06:

BİLMİYORUM NEDEN GELDİĞİNİ CANIM YAA HİÇ GEREĞİ YOKTU ZATEN BEN YENİ Bİ HAYATA ADIM ATMIŞ OLCAM OĞLUMLA Bİ DE YABANCI BİRİ EVDE NASIL HİSSEDERİM BİLMİYORUM.ANNEM O GELİNCE BEN GİDERİM AYIP OLUR DİYO BEN DE NAPICAM GECE FİLAN ÇOK UYKUSUZ KALDIĞIM ZAMANLARDA BEN ONA Bİ ŞEY DİYEMEM SENDE KAL DİYORUM.NAPICAZ BİLMİYORUM YOK BANA SORAN YOK MALESEF.ASLINDA ÇOK ŞEY VAR SÖYLNEMESİ GEREKEN AMA BEN Bİ ŞEY DEMİCEM.BENİ İSTEMEDİLER KIZLAR O NEDENLE EŞİM PATRONLARIYLA İSTEMEYE GELDİ BENİ ANLATSAM ROMAN OLUR :D
AA E O ZAMAN YİNE GELMESİN EVİNE.AMA İNSAN BİRSEY DİYEMİYOR DEMİ.ALLAH KOLAYLIK VERSİN CANIM.BELKİ BU SAATTEN SONRA ÇOK İYİ OLURSUNUZ,BELLİ Mİ OLUR.

SANMIYORUM CANIM AMA HAYIRLISI
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 11:32:50
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 11:30:36
KIZLAR BEN TATLI HASTASIYIM NORMALDE AMA CANIM HİİÇ TATLI İSTEMİYOR.OĞLU VE KIZI OLANLAR YORUM YAPABİLİR Mİ?BENİM DERDİM DE FARKLI.CİNSİYET SORUNU. :ehi: :ehi:

ben tatlı zaten sevmezdim hamilelikte hepten  yiyemez olmuştum ilk aylar hep eksi tuzlu şeyler çekti canım ama sümayra içime sanki seninkide kız olacak gibi doğdu bakalım hayırlısı
YAA AĞZIN BAL YESİN GÜLÜM BASKA TAHMİNİ OLAN VARMI?KAYNANAM KIZ ÇOK İSTİYOR.BENDE KIZ İSTİYORUM AMA ARTIK FARKETMİYOR SAĞLIKLI OLSunDA.OĞLANDA Bİ FARKLI.TABİ İLK ÖNCELİĞİM KIZ,ALLAHIM HAYIRLISINI VERSİN.HADİ KİM TUTTURACAK BAKALIM.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

nagihan hoşgeldin canım.

nur, eğer görümcenin yanında rahat etmeyeceksen bence eşine uygun bi dille söyle, o da gelmesine egrek olmadığını söylesin kardeşine. sonuçta sıcaklarda doğacak bebişler ve biz evde rahat olmalıyız. yeri gelecek gecelikle gezmek istiycez belki. evin içinde yabancı var diye tam tekmil giyinecek değiliz ya. bence eşin halleder o konuyu, sen kafana takma  :icon_thumright:

izemsevi

h.g nagihan nurum fısıtığım iyi patroınlarla gelince siiznkiler kabul etti ailen yani olmaz felan demedi bide niye istmezlerki bu mantığı hiç anlamam benim arkadaş var onunda eşi diş hekimi kızda normal memur diye istemediler ama yinede aldılar ne oldu yani

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 11:35:21
sümeyra ben hamileliğimin başından bu yana hep tatlı istedim. hatta bi gün canım bi şerbetli tatlı çekti sanki kafayı yiycektim. 3 tane pastane gezdim bulamadım, dedim bunu yemezsem çıldırırım. neyse ki 4.de buldum  :k06:
AAAY KIYAMAM SANA BAYA GEZMİSSİN AMA BULMUSSUN YA SONUÇTA.HIMM O ZAMAN TATLI ERKEK,TUZLU KIZ MI?BÜNYEDEN BÜNYEYE DEĞİSİYOR SANIRIM HERKEZİN FARKLI FARKLI.
NAGİHAN HOSGELDİN CANIM

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

...ŞehzadEfe...

iyiz bizde sıcakta çalışmaya çalışıyorum  8)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

nur canını hiç sıkma şekerim, seni çekemeyen anten taksın  :k06: :k06: :k06:

izemsevi

ben 16-17.haftaya kadar ydiğim şeyleri söyleyim 1-) limon yaladım paso miğdem bulandıkça 2-) canım acayip salça çekiyordu nasıl burnuma kokuyordu anlatamam ekmeğe sürüp sürüp salça yedim 3-) ayvayı sevmeyen ben hergün ayva yedim 4-) yoğurlumakarna mantı gibi bu kadar diğer şeyleri miğdem kabul etmedi

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 11:37:00
nagihan hoşgeldin canım.

nur, eğer görümcenin yanında rahat etmeyeceksen bence eşine uygun bi dille söyle, o da gelmesine egrek olmadığını söylesin kardeşine. sonuçta sıcaklarda doğacak bebişler ve biz evde rahat olmalıyız. yeri gelecek gecelikle gezmek istiycez belki. evin içinde yabancı var diye tam tekmil giyinecek değiliz ya. bence eşin halleder o konuyu, sen kafana takma  :icon_thumright:

EŞİM SÜREKLİ İKNA ETMEYE ÇALIŞIYO BENİ SENİN DIŞINDA BAŞKA BİRİSİ OLSA ONU DA İSTEMİCEKLERDİ ONLARIN KİNİ SANA DEĞİLDİ BANAYDI DİYE.EŞİMİN ANNESİNİN CENAZESİNE GİTTİK MEMLEKETLERİNE ORDA TANIŞTIM BİR SÜRÜ ABLASI VE BİR SÜRÜ ABİSİ VARMIŞ 10 KARDEŞLER BU GELECEK OLAN KİŞİ BENİ ÇOK SEVMİŞ BİZ ÇOK YANLIŞ DÜŞÜNMÜŞÜZ DEMİŞLER EŞİM AFFETTİ AMA BEN AFFEDEMİYORUM.ONLAR SÜREKLİ GÖRÜŞÜYO BEN ODADAN ÇIKARIM O TELEFONDAYKEN BU ABLASINI DA ÇOK SEVİYO VE ÇOK İSTİYO GELMESİNİ.BİLMİYORUM ARADA KALDIM RESMEN.BİR DE BAZEN BABAMIN İSMİNİ YAŞAT OĞLUNA O İSMİ KOY DİYE SÖYLÜYOLAR O ZAMAN CİNLERİM TEPEME ÇIKIYO NE HAKLA SÖZ SAHİBİ EDİYORSUN SEN ONLARI 9 KARDEŞİN VAR ONLAR KOYMAMIŞ SANA MI KALDI DİYE :D VALLA ÇOK KARIŞIK DURUMLAR İÇİNDEYİM

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 11:38:10
h.g nagihan nurum fısıtığım iyi patroınlarla gelince siiznkiler kabul etti ailen yani olmaz felan demedi bide niye istmezlerki bu mantığı hiç anlamam benim arkadaş var onunda eşi diş hekimi kızda normal memur diye istemediler ama yinede aldılar ne oldu yani

İSTANBULDA YAŞIYOLARDI CANIM EŞİM ANKARAYA YERLEŞTİ BENİM İÇİN O NEDENLE MUATTAP ALMADILAR BENİ :D

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 11:41:25
ben 16-17.haftaya kadar ydiğim şeyleri söyleyim 1-) limon yaladım paso miğdem bulandıkça 2-) canım acayip salça çekiyordu nasıl burnuma kokuyordu anlatamam ekmeğe sürüp sürüp salça yedim 3-) ayvayı sevmeyen ben hergün ayva yedim 4-) yoğurlumakarna mantı gibi bu kadar diğer şeyleri miğdem kabul etmedi
HIMM EVET YOĞURTLU MAKARNAYI YEDİĞİM GİBİ ÇIKARIYORUM BENDE,LÜÜP DİYE GERİ GELİYOR NİYEYSE.BEBİSLERİNİZİN KIYAFETLERİNİ CİCİLERİNİ KOYUNDA BAKALIM MERAK ETTİM  ;D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ayy neyse muhrişin dediği gibi beni çekemeyen anten taksınn.kapatalım tatsız konuyu keyfimizi kaçırmayalım.
ne obursunuz kız siz ben daha geçen gün ilk defa bi şey istedimmm o da gül reçeliiiiiiiii  :hungry: :hungry:

...ŞehzadEfe...

valla aile zor iş ama isteselerde istemeselerde mecbur alışacaklar oğullarını seviyolarsa  :-\ bizim çocuklarımız olcak allahım hayırlı insanlarla karşılaştırsın hepimizi
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤