2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

bizde önümüz kış diye kendi arabamızda var oyüzden sonra alacağız taşıma pusetini alın oınu aldık biz baby home 80tl pembe gri bende sadece uyku seti kaldı yıkanacak diğerlerini yıkadım ütüledim birkaç malzemesi kaldı ütülenecek kendi poijamalarımı felanda yıkadım dalinle :k06:

muhribe

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 11:25:28
AYY BİZİM DE PERDELER YIKANCAK HALILAR YIKANMAYA GİDECEK EV TEMİZLENCEK BİR DE GÖRÜMCEM GELCEKMİŞ DOĞUMDAN SONRA KALICAKMIŞ BAYA TANIMADIĞIM BİR KADIN NASIL OLACAK BİLMİYORUM  :cildir:
yardım etmek için mi gelecek görümcen canım? belki de iyi biridir ve yükünü hafifletir canım. yine de senin rızanı almadan gelicem demesi tuhaf tabi. ama erkek tarafında tuhaf olmayan ne var ki zaten  :k06:

izemsevi

AYY BİZİM DE PERDELER YIKANCAK HALILAR YIKANMAYA GİDECEK EV TEMİZLENCEK BİR DE GÖRÜMCEM GELCEKMİŞ DOĞUMDAN SONRA KALICAKMIŞ BAYA TANIMADIĞIM BİR KADIN NASIL OLACAK BİLMİYORUM  :cildir:

nur canım benim temizliğini yaptırsana canım son ana bırakma nolur neolmaz allah göstermesin hazırlıksız yakalanırsın ben ondan yaptırıyorum kirli eve gelmeyim doğumdan sonra diye

KasrıCinan

TET TEK YIKIYOR MUSUNUZ HEPSİNİ.BENİM DOĞUM KISIN OLACAK.YIKASAMDA KURUMAZKI UYKU SETİ FİLAN. :laughing7:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 11:27:35
yardım etmek için mi gelecek görümcen canım? belki de iyi biridir ve yükünü hafifletir canım. yine de senin rızanı almadan gelicem demesi tuhaf tabi. ama erkek tarafında tuhaf olmayan ne var ki zaten  :k06:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 11:28:21
TET TEK YIKIYOR MUSUNUZ HEPSİNİ.BENİM DOĞUM KISIN OLACAK.YIKASAMDA KURUMAZKI UYKU SETİ FİLAN. :laughing7:
kurur canım, erken başlarsın yıkamaya. odanın birinde yavaş yavaş kurur. ben havalar sıcak olmasına rağmen balkona asmıyorum bebişin kıyafetlerini. olur ya koku falan siner üstüne. salona açtım kurutma telini, bir-iki günde kupkuru oluyor.

KasrıCinan

KIZLAR BEN TATLI HASTASIYIM NORMALDE AMA CANIM HİİÇ TATLI İSTEMİYOR.OĞLU VE KIZI OLANLAR YORUM YAPABİLİR Mİ?BENİM DERDİM DE FARKLI.CİNSİYET SORUNU. :ehi: :ehi:

izemsevi

evet canım hepsini yıkıyorsun  canım senin daha çabuk kuru ben mesela dışarıya asamıyorum çünkü toz felan olur diye evin içinde kurutmaya çalışıyorum oda 2günde anca kuruyor ama kışın kalorifer yanacağından hemencik kurur

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BİLMİYORUM NEDEN GELDİĞİNİ CANIM YAA HİÇ GEREĞİ YOKTU ZATEN BEN YENİ Bİ HAYATA ADIM ATMIŞ OLCAM OĞLUMLA Bİ DE YABANCI BİRİ EVDE NASIL HİSSEDERİM BİLMİYORUM.ANNEM O GELİNCE BEN GİDERİM AYIP OLUR DİYO BEN DE NAPICAM GECE FİLAN ÇOK UYKUSUZ KALDIĞIM ZAMANLARDA BEN ONA Bİ ŞEY DİYEMEM SENDE KAL DİYORUM.NAPICAZ BİLMİYORUM YOK BANA SORAN YOK MALESEF.ASLINDA ÇOK ŞEY VAR SÖYLNEMESİ GEREKEN AMA BEN Bİ ŞEY DEMİCEM.BENİ İSTEMEDİLER KIZLAR O NEDENLE EŞİM PATRONLARIYLA İSTEMEYE GELDİ BENİ ANLATSAM ROMAN OLUR :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 11:30:25
kurur canım, erken başlarsın yıkamaya. odanın birinde yavaş yavaş kurur. ben havalar sıcak olmasına rağmen balkona asmıyorum bebişin kıyafetlerini. olur ya koku falan siner üstüne. salona açtım kurutma telini, bir-iki günde kupkuru oluyor.

BEN DE BALKONA SERMEDİM ANNEM İYİCE HAVALANMASI LAZIM DEDİ AMA HER YER İNŞAAT ZATEN.ODADA KURUTTUM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 11:30:25
HIMM AY BEBİS DAHA GELMEDEN STRESİ BASLIYOR HEYECANI ARTIYOR DEMİ.GENEL TEMİZLİK ESYALARINI YIKA FİLAN.NE KIYMETLİ BEBEKLER OLACAKLAR BUNLAR BÖYLE.AY AYY HERKEZİN EVLADI KENDİNE TATLI DEMİ.DOĞDUĞU AN PAHA PİÇİLMEZ DİYORLAR YA HEP.ÇOK MERAK EDİYORUM DOĞUM HİKAYELERİNİZİ.

izemsevi

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 11:30:36
KIZLAR BEN TATLI HASTASIYIM NORMALDE AMA CANIM HİİÇ TATLI İSTEMİYOR.OĞLU VE KIZI OLANLAR YORUM YAPABİLİR Mİ?BENİM DERDİM DE FARKLI.CİNSİYET SORUNU. :ehi: :ehi:

ben tatlı zaten sevmezdim hamilelikte hepten  yiyemez olmuştum ilk aylar hep eksi tuzlu şeyler çekti canım ama sümayra içime sanki seninkide kız olacak gibi doğdu bakalım hayırlısı

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 11:31:52

BİLMİYORUM NEDEN GELDİĞİNİ CANIM YAA HİÇ GEREĞİ YOKTU ZATEN BEN YENİ Bİ HAYATA ADIM ATMIŞ OLCAM OĞLUMLA Bİ DE YABANCI BİRİ EVDE NASIL HİSSEDERİM BİLMİYORUM.ANNEM O GELİNCE BEN GİDERİM AYIP OLUR DİYO BEN DE NAPICAM GECE FİLAN ÇOK UYKUSUZ KALDIĞIM ZAMANLARDA BEN ONA Bİ ŞEY DİYEMEM SENDE KAL DİYORUM.NAPICAZ BİLMİYORUM YOK BANA SORAN YOK MALESEF.ASLINDA ÇOK ŞEY VAR SÖYLNEMESİ GEREKEN AMA BEN Bİ ŞEY DEMİCEM.BENİ İSTEMEDİLER KIZLAR O NEDENLE EŞİM PATRONLARIYLA İSTEMEYE GELDİ BENİ ANLATSAM ROMAN OLUR :D
AA E O ZAMAN YİNE GELMESİN EVİNE.AMA İNSAN BİRSEY DİYEMİYOR DEMİ.ALLAH KOLAYLIK VERSİN CANIM.BELKİ BU SAATTEN SONRA ÇOK İYİ OLURSUNUZ,BELLİ Mİ OLUR.

muhribe

sümeyra ben hamileliğimin başından bu yana hep tatlı istedim. hatta bi gün canım bi şerbetli tatlı çekti sanki kafayı yiycektim. 3 tane pastane gezdim bulamadım, dedim bunu yemezsem çıldırırım. neyse ki 4.de buldum  :k06: