2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 10:23:30
Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 10:21:20
son adet tarihin ney canım
5 NİSAN CANIM.O ZAMAN 9 HAFTALIK ÇIKIYOR AMA O GÜNDEN SAYARSAM 9+1 ÇIKIYOR.GEÇEN SAĞLIK OCAĞINA GİTTİM 3 4 GÜN KÜÇÜK ÇIKARDI
canım ilk zamanlar böyle farklar çok normal. benim de başlarda bir haftyaya yakın küçük çıkıyordu. geç döllenmeden dolayı dedi doktor. kısa zamanda aradaki fark kapanıyor sen merak etme

izemsevi

muhriş bizde yarın çalışabilir raporu alcaz cumarteside kontrol varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :hello2: :hello2: sümayra ocak 9-10 gibi doğum senin kısmetse senin diğer bebkler ikizdi değilmi canım kaç haftalıktı onlar :dontknow:

KasrıCinan

TAMAM CANIM.YA SİNİR OLDUM O GÜN DİYORUM Kİ DEGİL DAHA ÖNCE.KENDİ DOKTORUM AYNI CIKARIYOR HAFTASINI.O ZAMAN TAM 9 HAFTALIK TAMAM CİCİM.BU HAFTALAR KAFAMI KARISTIRIYOR.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 10:26:37
muhriş bizde yarın çalışabilir raporu alcaz cumarteside kontrol varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :hello2: :hello2: sümayra ocak 9-10 gibi doğum senin kısmetse senin diğer bebkler ikizdi değilmi canım kaç haftalıktı onlar :dontknow:
YOK DEĞİLDİ TEKTİ CANIM AMA İKİZ GEBELİK GÖZÜKÜYOR KIZIM SEN NASIL ANLAMADIN DEMİSTİ DOKTOR.8+4 KÜRTAJ OLMUSTUM.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

sümeyra kendi doktorun dışındakilerin dediklerini önemseme. sağlık ocağına ben mecburen gittim bikaç kez çünkü zırt pırt arayıp çağırıyorlar. bi şeyden anladıkları da yok. gitmiyorum zaten artık, bebek iyi durumda çalışıyorum gelemem diyorum boşa zaman kaybı

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 10:21:49
yarın bizim doktor kontrolümüz var  :hieyt:

benim de yarın kontrolüm varrrrrrrrrrrrrrrrr :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 10:28:55
sümeyra kendi doktorun dışındakilerin dediklerini önemseme. sağlık ocağına ben mecburen gittim bikaç kez çünkü zırt pırt arayıp çağırıyorlar. bi şeyden anladıkları da yok. gitmiyorum zaten artık, bebek iyi durumda çalışıyorum gelemem diyorum boşa zaman kaybı
YA EVET BANADA AYDA Bİ KEZ OLSUN GELECEKSİN DEDİ.HATTA O GÜN O KADAR ÜZÜLMÜSTÜM Kİ GEÇEN HAFTA  İLK DEFA GİTTİM ÇOK AĞRIM OLUYOR DEDİM BİDE PROGESTAN KULLUNIYRUM AMA ARTIK ATARKEN ELİME BİRSEY GELİYOR ÇOK SİSKİNLİK VAR DEDİM.DOKTOR DEDİKİ PLESANTA ASAĞIDADIR YADA POLİP Mİ DEDİ MİYOMMU NE BİRSEY DEDİ O OLUSMUSTUR SARKMISTIR FİLAN BAYA BİRSEYLER SAYDI.SENİN BAYA SIKINTILI YATACAKSIN SEN SÜREKLİ FİLAN DEDİ.AMAN BURNUMDAN GELDİ O GÜN.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 10:32:00

BU HAFTA BEBİSLERİMİZİ GÖRME HAFTASI GALİBA NE GÜZEELL.9+3 OLACAĞIM KIZLAR BEN BEBİSDE HAREKET  GÖREBİLİRMİYİM HATIRLIYORMUSUNUZZZ SİZ NE ZAMAN GÖRDÜNÜZ

muhribe

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 10:33:10

BU HAFTA BEBİSLERİMİZİ GÖRME HAFTASI GALİBA NE GÜZEELL.9+3 OLACAĞIM KIZLAR BEN BEBİSDE HAREKET  GÖREBİLİRMİYİM HATIRLIYORMUSUNUZZZ SİZ NE ZAMAN GÖRDÜNÜZ
canım ben 6+5'te kalp atışlarını gördüm, sonra 12. haftada çağırdı doktor hareketlerini gördüm. ama 9. haftada görülür mü hareketler bilmiyorum  :dontknow:

izemsevi

ben 10-11 .haftalarda gördüm diye hatırlıyorum zaten en güzel ve net gördüğün küçük şimdiki halleri sonra büyüdükçe makinaya sığmıyorlar :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 10:33:10

[/quote
görürsün sanırım canım tam hatırlamıyorum da ben 7. ci haftamda kalp atışlarını duymaya gittim ondan 2 hafta sonra filan bi daha gittiğimde doktor göstermişti hareketlerini o gün hayatımın en güzel günüydü akşama kadar sırıtttım
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 10:37:09
ben 10-11 .haftalarda gördüm diye hatırlıyorum zaten en güzel ve net gördüğün küçük şimdiki halleri sonra büyüdükçe makinaya sığmıyorlar :k06:

demi yaaa geçen bi fotoğraf verdi doktor kocaman ağzı var çocuğun :D DEDİM BU NE BÖYLE ÇOK MU BÜYÜTÜP ÇEKİYOLAR ACABA YOKSA GERÇEKTEN BÖYLE KOCA KAFALI KOCA AĞIZLI Bİ ŞEY Mİ OLCAK BENİM OĞLAN

izemsevi

valla bizim prenses yüzünü göstermeme taraftarı 2 aydır felan saklıyor şımarık totoşunu yerim onun :k06:

KasrıCinan

NUUR İNSALLAH BENDE GÖRÜRÜM 10.HAFTADA OLMUS OLUYOR DEMİ.AYY ÇOK HEYECANLADIM.BÜYÜDÜKÇE HAKKATN GARİP OLUYORDUR.NAZ YAPIYORLARDIR ANNELERİNE GÖSTERMİYORLARDIR KENDİLERİNİ

muhribe

valla benim oğlan çok arsız. doktor bile dedi geçen bu çocuk kendini ne kolay gösteriyor diye. hele ki bacaklarını bi ara havaya kaldırdı, her yeri meydana çıktı  :k06: doktor fotosunu bile verdi  :k06: