2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

kızlar toplantıya gidiyorum. gelirim yarım saate  :wave:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: serife26 - 07 Haziran , 2011, 09:45:48
a.selam sümeyra...muhribe bazen oluoo ya neyse tatsız mevzu kapatalım bence de....
36. haftaya girdim,ben baştan beri sezeryan olurum kesin diyordum dün doktor sezeryan taraftarı değilim fln dedi ama doktor yakınının tanıdıgıyım diye yapacakmış,ankaradan adanaya geldim,doktorum değişti yani.sol kalça kemiğimde 1 aydır acayip agrılar oluyor ve eskiden makatta yırtık vardı ameliyat olmuştum,hiç normal doğum düşünmedim gibi bişe,ama şimdi bebek müsait fln kilosu fazla değil kafam karıştı,heycanlanıyorum yavaş yavaş,değişik bir ruh haline doğru sürükleniyorum,karmakarışık oldum:)
sen neler yapıyosun,bulantıların fln var mı?
ayy canım benim masallahh insallah sağ selamet doğurursun.sen iyice alıngan olmussun hamile kaldığındada öyleydin canım sen neyse bosver görmemislerdir yazamamıslardır.geçmis olsun canım.ama normal doğum senin için daha iyi insallah normal olur.güzel duygulardır eminim.iyiyim iste bulantılarla uğrasıyorum

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

şerifee sıkıntı olmayacaksa normal doğum daha sağlıklı canım.ben de normal desin doktor diyee bekliyorum son kontrolden beri biraz moralim bozuktu kafa çapı büyük sezeryan olabilir böyle giderse demişti.zaman yaklaştıkça insan daha karışık duygular hissediyor.hepimiz bi alsaydık kucağımıza kuzucuklarımızı :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 09:49:34
kızlar toplantıya gidiyorum. gelirim yarım saate  :wave:
güle güleee tamam sekerim :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sümeyra ben de 4  ay bi şey yiyemedim şimdi 4 ayın acısını çıkarıyorum 15 kilo aldım ayıptır söylemesi  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ne çok toplanıyosunuz muhrişş  :hello: görüşürüz

KasrıCinan

ayyyy :sad1: :sad1: :sad1: :y25: :y25: kızlar siz çatı muayenesi filan dedikçe ben çok korkuyorum yaa.çok tırsıyoruum :y25:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 09:50:54
sümeyra ben de 4  ay bi şey yiyemedim şimdi 4 ayın acısını çıkarıyorum 15 kilo aldım ayıptır söylemesi  :ehi:
yaa masallah sana.benim de biter insallah hemencecik.o acı su varya sapsarı allahımmm :igrenc: :igrenc: acı acı ne kötü yaaa. :-ooo bende o günler gelsede yesem dursam acısını çıkarsam diye gün sayıyorum.masallah size. :nazar: :nazar:

serife26

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 09:49:56
şerifee sıkıntı olmayacaksa normal doğum daha sağlıklı canım.ben de normal desin doktor diyee bekliyorum son kontrolden beri biraz moralim bozuktu kafa çapı büyük sezeryan olabilir böyle giderse demişti.zaman yaklaştıkça insan daha karışık duygular hissediyor.hepimiz bi alsaydık kucağımıza kuzucuklarımızı :amin:

amin amin inşallah...hayırlısıyla şu son haftalar da bi geçse...
şu çatı muayenesini bilen yazsın yahu bana:) benim bankada işim var şimdi çıkmam lazım,gelince görüşürüz....
sümeyra o bulantılardan bir kurtul en güzel dönem o zaman başlıcak senin için de :)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: serife26 - 07 Haziran , 2011, 09:49:11
günaydın canım benim sancılarım başladı 10 gündür geceleri özellikle çok ağrım oluyor.yarın kontrolüm var sorucam bakalım.bebişinde maşallahı varmış annesi bakalım benimki yarın kaç çıkıcak 34+ dayız
ağrıların başladıysa yarın seni nst ye alırlar:)benimkisi başlamadan gir dedi düzenli doktor mutlaka,bazen anlaşılmıyormuş sancı olduğu.
ben şu çatı muayenesine taktım kafayı,dr. lar ellerinin tümünü mü girdirio yani oraya?nsl bişe yahu o? bilen var mı?
[/quote]

canım nst ye girerim büyük ihtimalle doktorlar kendileri söylüyomuş ama benim doktor bi şey demedi geçen gittiğimde sancım da yoktu gerçi 32 haftadaydım.sonra başladı.çatı muayenesini de pisicik oldu sanırım ben olmadım hiç bilmiyorum benim de kabuslarıma giriyo ne yalan söleyim dün öznur yazmıştı ama korkulduğu gibi değilmiş 2 saniye sürdü diye

KasrıCinan

insallah canım.çatı muayenesini pek bilmiyorum ama eli baya bi sokup bakıyorlarmıs galiba canım.gelince görüsürüz.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kızlar ben bu hafta içi kesin doğuruyuorum. çünkü 1 cm lik açılmam varmış ve çatı muayenemi de oldum bu arada. aslında o kadar da korkulacak bi durum değilmiş. en fazla 2 dakika sürdü. normal doğurcakmışım  :cildir:kızlar. ben haber vereyim dedim. evde değiliz şimdi .annem gelecek uçakla, o nedenle izmire geldik... hadi Allaha emanet olun. yarına girerim ...

bak bunu öznur dün akşam yazmıştı

izemsevi

şerife nur kasrican hepiniz şekerler hoşğeldiniz yellene yellene kızımla oturuyoruzzzzzzzzzzzzzzzz :k06:

KasrıCinan

alıntı
  kıslar öğrendim ben şu çatı olayını.......
muayene eden doktor başparmağını vajinanın içine doğru sokuyormuş,
ona göre açılma olup olmadığını,hatta bebek hazneye indiyse onun başının
hangi yöne dönük olduğunu falan sölüyormuş.
Hani derler ya ya hep benimki iki parmak açılmış vs. öyle bişeymiş. Eğer kendini kasmassan bi acısı yokmuş.kafamçokkarıştı Alttan muayene gibi ben kesin kasarım. :oklava:Bu çatı mahvetti beni yaaaaaaa:1shok::delphin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 09:53:13
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 09:50:54
yaa masallah sana.benim de biter insallah hemencecik.o acı su varya sapsarı allahımmm :igrenc: :igrenc: acı acı ne kötü yaaa. :-ooo bende o günler gelsede yesem dursam acısını çıkarsam diye gün sayıyorum.masallah size. :nazar: :nazar:

sağol canım ama çok aldım kiloyuuuu doyduğumu anlamıyorum bazen hala sabahları kalktığımda öğhhhh yapıyorum bi kaç kere.ağzımdaki acı tat hala var zaman zaman bi doğursaydım normal hayatıma bi dönseydim artık yoruldum cidden sorunlu geçince insan yıpranıyomuş meğer.akşam eşime dedim çocuk mocuk deme bana bir daha dedim :D tek olunca şımarık olur diyo bi tane daha olsun diyo sen doğurcaksan olur ben doğuramam dedim :D